Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 4 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Turizmo ir svetingumo vadyba 2023/2024

4 Doktorantūra Programos į Turizmo ir svetingumo vadyba 2023/2024

Apžvalga

Su filosofijos daktaru (doktorantūros) studentas yra nedelsiant pripažintas turinčiu patirties savo studijų srityje, dažnai suteikiant daugiau galimybių savo karjeroje. Doktorantūra yra aukščiausias išsilavinimo lygis daugeliu laipsnių ir yra prieinamas įvairiausiose srityse.

Kas yra turizmo ir svetingumo vadybos doktorantas? Šis laipsnis suteikia studentams įgūdžių, reikalingų valdymo vaidmenims viešbučiuose, pramogų vietose ar kurortuose. Dalyviai paprastai mokosi turizmo ir svetingumo valdymo pagrindų, įskaitant verslo veiklą ir plėtrą, planavimo renginius ir maisto mokslus. Specializuojantis šiame laipsnyje, studentai gali sulaukti sėkmės tarptautinėje turizmo ir svetingumo rinkoje, mokydami jiems vertingų įgūdžių santykiams su klientais ir verslo praktikoje per mokslinius tyrimus, seminarus ir tinklo renginius.

Turėdami turizmo ir svetingumo vadybos doktorantą, studentai gali būti aprūpinti specialiais įgūdžiais, kurie yra būtini sėkmingam svetingumo industrijoje. Tai apima santykius su klientais, aiškų ir veiksmingą bendravimą, stiprią verslo ir lyderystės strategiją. Aukštasis laipsnis šioje srityje gali padėti paskatinti individualią karjerą.

Turizmo ir svetingumo vadybos doktorantūros įgijimas gali trukti iki penkerių metų, o išlaidos priklauso nuo institucijos. Asmeniui būtina atlikti programos tyrimą ir užtikrinti, kad jis būtų tinkamas jo tikslams.

Turizmo ir svetingumo vadybos doktorantas asmeniškai apsistoja svetingumo arenoje, kuri gali vadovauti komandai ir kurti verslą. Su šiuo laipsniu žmogus gali nuspręsti tapti viešojo maitinimo vadybininku, renginių koordinatoriumi, vestuvių ar partijų planuotojais, restoranų vadybininku, apgyvendinimo ar viešbučių vadybininku ar net kruizinio laivo darbuotoju. Kita galimybė būtų mokyti universiteto lygiu. Šis laipsnis gali paskatinti asmens karjerą svetingumo industrijoje ir atveria daugiau durelių jo ar jos karjeros trajektorijai.

Turizmo ir svetingumo vadybos doktorantūros įgijimas gali paskatinti jūsų karjerą. Norėdami atlikti kitą žingsnį, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Turizmas ir svetingumas
  • Turizmas
  • Turizmo ir svetingumo vadyba
Studijų sritys
  • Turizmas ir svetingumas (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas