Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 3 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Tvarios plėtros studijos 2023/2024

3 Doktorantūra Programos į Tvarios plėtros studijos 2023/2024

Apžvalga

Tvarus vystymasis susijęs su ekonominės plėtros studiją, palaikoma nepapildant išnaudoti išteklius, pavyzdžiui, nepriimtina gamtos išteklių, pernelyg didelės taršos, žmonių ir bendruomenių sumos. Atvykstant į programą magistro laipsnį ir geriausia patirtis, doktorantūros tvaraus vystymosi kandidatų į klausimą, kurti, analizuoti ir stiprinti tvaraus vystymosi pasaulio supratimą.

Doktorantūros tvaraus vystymosi kandidatai gali pasirinkti dirbti mokslinių tyrimų projektus, vieno arba daugelio disciplinų, susijusių su ekonominių, sociologinių ar aplinkos tvarumo aspektai. Kandidatai, kurie siekia daktaro tvaraus vystymosi laipsnį, turėtų būti pasirengę investuoti ne mažiau kaip trejų metų mokslinių tyrimų projektą, kuriuo siekiama galutinį disertacijos ir paskelbimo.Dirbti į kitus mokslinių tyrimų projektus, mokymo ir padėti bakalauro studentų ar kūrimo dokumentai taip pat atsakomybę už daktaro tvaraus vystymosi kandidatas.

Norėdami sužinoti daugiau apie doktorantūros darnaus vystymosi programas, pereikite per žemiau esančių variantų. Jūs galite rasti jūsų laukia jūsų!

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Tvarumo studijos
  • Tvariosios ekonomikos studijos
  • Tvarios plėtros studijos
Studijų sritys
  • Tvarumo studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas