Keystone logo
Acadia Divinity College

Acadia Divinity College

Acadia Divinity College

Įvadas

Apie „ Acadia Divinity College

Acadia Divinity College (ADC) yra vienos iš Kanados seniausių ir labiausiai gerbiamų laisvųjų menų universitetų, „Acadia University“ universitete. Kaip oficiali Kanados baptistų Kanados (CBAC) ir Acadia universiteto Teologijos fakulteto seminarija, ADC turi išskirtinę istoriją, kad krikščionys aprūpina visą darbo dieną ir savanorių tarnybą Kanadoje ir pasaulyje. Siūlo visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną studijas bakalauro, magistro ir doktorantūros lygiu, taip pat tęstinio mokymo programas, ADC studentai savo profesorius ginčija užduoti klausimus, ištirti savo tikėjimo gylį ir ugdyti jų akademinės ar profesinės tarnystės skambinimas per griežtą intelektinį mokymą, prasmingą dvasinį formavimą ir praktinę tarnavimo patirtį.

ADC poveikis yra vietinis ir pasaulinis. Mūsų įvairios studentų, turinčių daugiau nei 200 studentų, skaičius iš Kanados ir daugiau nei 12 šalių ir atstovauja 15 nominalų. Per mūsų įvairias partnerystes studentai gali mokytis, tirti ir praktikuoti kai kuriuose didžiausiuose pasaulio miestuose ar atokiausiuose kaimuose šiaurinėje Kanadoje.

Mes esame įsipareigoję aprūpinti vyrus ir moteris iš įvairių sluoksnių ir kontekstų, kad tarnautume kitiems Jėzaus meilėje ir žiniomis, kad jie pasitikėtų Dievo Žodžiu, kad šiandien kalbėtų apie gyvenimo realijas:

Žinių kūrimas: mes mokome akademiniu griežtumu ir ištikimu įsipareigojimu. Mes ugdome mokslinių tyrimų ir mokymosi visą gyvenimą įgūdžius. Gaminame mokslinius tyrimus ir publikacijas, kurios kuria žinias ir ieško naujų idėjų.

Asmeninės formavimosi skatinimas: palengviname krikščionišką formavimąsi ir puoselėjame ryšių bendruomenę. Mes pabrėžiame tapatybės, savęs supratimo ir asmeninio augimo tyrimą.

Įgūdžių ugdymas: Mes ugdome Bažnyčios tarnybos kompetenciją ir platesnę krikščionišką tarnybą. Mes vadovaujame lyderiams bendradarbiaujant su vietinėmis bažnyčiomis ir kitomis agentūromis.

ADC yra akredituota JAV ir Kanados teologinių mokyklų asociacijos .

Vietos

  • Wolfville

    15 University Ave. (Mail) 38 Crowell Dr. (Courier) Wolfville NS B4P 2R6, B0P, Wolfville

Klausimai