Keystone logo
Alma Mater Europea

Alma Mater Europea

Alma Mater Europea

Įvadas

Alma Mater Europaea yra tarptautinis universitetas, inicijuotas Europos mokslų ir menų akademijos Zalcburge, Austrijoje. Akademija vienija apie 2000 geriausių mokslininkų, įskaitant 34 Nobelio premijos laureatus. Alma Mater humanitarinių mokslų, projektų valdymo, dirbtinio intelekto, darnaus vystymosi, verslo, strateginės komunikacijos, socialinės gerontologijos, kineziterapijos ir slaugos doktorantūros, magistrantūros ir bakalauro programose studijuoja per 2000 studentų iš daugiau nei 30 šalių.

„Alma Mater Europaea“ yra įsipareigojusi gaminti absolventus, kurių kvalifikacija yra pripažinta nacionaliniu ir tarptautiniu mastu ir pripažinta. „Alma Mater Europaea“ stengiasi nuolat tobulinti į karjerą orientuotas akademines programas, atsižvelgdama į pasaulinę rinką ir tarptautines švietimo organizacijas, ir mes nuolatos vertiname save ir tobuliname vidinį ir išorinį kokybės patvirtinimą. .

„Alma Mater Europaea“ studentams suteikia turtingą ir įvairią akademinę aplinką, kuri užtikrina intelektualinio tobulėjimo ir profesinių žinių bei įgūdžių įgijimo galimybes. Mūsų mokymo metodai atitinka tarptautinius standartus. Mes orientuojamės į realaus pasaulio karjeros plėtrą ir siūlome lankstų, pritaikytą ir veiksmingą požiūrį.

Europos mokslo ir menų akademijos globojama Alma Mater Europaea siekia suformuoti naują tarptautinį lyderių elitą švietimo, kultūros, ekonomikos, teisės, sveikatos, mitybos ir aplinkosaugos srityse.

Misija, vizija ir strategija

Misija

Pagrindinė AMEU misija – kurti ir įgyvendinti kokybiškas, papildomas ir ieškomas į Europą orientuotas taikomąsias ir konkurencingas programas, kurių pirmiausia reikia Slovėnijos ir Vidurio Europos verslo sektoriams.

AMEU misija – įgyvendinti aukščiausios kokybės pedagoginių ir mokslinių tyrimų programas įvairiose srityse, tarnauti bendruomenei kaip universiteto centrui, skatinančiam įvairių mokslų srities žinių plėtrą, sklaidą ir naudojimą. AMEU plėtojo bendradarbiavimą su regiono ir kitų Europos šalių universitetais, siekdama įgyti ir diegti naujas žinias bei plėtoti naujas žinias bendradarbiaujant su kitais regiono universitetais.

Todėl AMEU prisideda prie ekonominės ir kultūrinės plėtros bei vertybių kūrimo ir vykdo vietos, nacionalinę ir regioninę misiją švietimo, mokslinių tyrimų ir kultūros srityse, remdamasi tarptautiniu ir tarpdisciplininiu požiūriu.

Vizija

AMEU vizija – tapti tarptautiniu švietimo centru, švietimo ir mokslinių tyrimų kompetencijos centru, kuris pasitelks savo strateginius ir taikomuosius tyrimus kūrybiškai spręsdamas ekonomines, technologines, sveikatos ir socialines-politines, ekologines ir klimato bei tarpkultūrines Vidurio Europos problemas, pirmiausia Dunojaus regionas ir Balkanai.

Būdama atvira akademinė bendruomenė, ji kartu su savo partneriais siūlys ekonomikos ir technologijų plėtros, taikos ir demokratijos, tvaraus vystymosi ir ekologinės pusiausvyros regione plėtros projektus, taip prisidėdama prie Europos reintegracijos.

Plėtros strategija

AMEU darbas grindžiamas tokia strategine politika:

plėtoti studijų programas tose srityse, kuriose yra daug darbo vietų;

 • pagrindinių mokslo disciplinų, kuriomis grindžiamos studijų programos, kūrimą;
 • taikomosios mokslinės tiriamosios veiklos įgyvendinimas ir pasiekimų perkėlimas į aplinką;
 • bendradarbiavimas su komercinėmis ir kitomis organizacijomis;
 • profesinio tobulėjimo ir konsultavimo darbų atlikimas;
 • tarptautinis ryšys su švietimo ir mokslo institucijomis.

Akreditacija

Visos Alma Mater Europaea bakalauro ir magistrantūros studijų programos yra visiškai akredituotos Slovėnijos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūros NAKVIS.

Universiteto ypatybės

Alma Mater Europaea nėra universiteto miestelio universitetas, o mūsų katedros ir kiti padaliniai yra skirtingose vietose.

Pasirinkite vieną iš mūsų vietų ir susipažinkite su ja geriau.

 1. Austrija
 2. Slovėnija
 3. Kroatija

Austrija

Dėl turtingos kultūrinės praeities ir dabarties Austrija yra branginama žmonių visame pasaulyje.

Zalcburgas

Po Alpėmis įsikūręs ketvirtas pagal dydį Austrijos miestas garsėja kaip Wolfgango Amadeus Mocarto gimtinė ir tarptautiniu mastu žinomas dėl savo baroko architektūros. Mieste yra trys universitetai ir daug studentų. Zalcburge yra Europos mokslų ir menų akademijos būstinė.

Zalcburgas – vienas gražiausių Europos miestų, kuris per šimtmečius buvo kruopščiai saugomas. Jį supa įspūdingi kraštovaizdžiai, ežerai, Alpių papėdės ir kalnų viršūnės.

Rūmai, arkivyskupų bažnyčios, aikštės ir fontanai, o ypač tvirtovė, atspindi kadaise galingų miestą valdžiusių arkivyskupų meilę didybei.

Miesto grožis ir gamtos aplinka traukia keliautojus šimtmečius ir šiandien tebėra pagrindinis turistų traukos objektas. Su miesteliu galėsite susipažinti iš arčiau nei bet kuris turistas.

Slovėnija

Slovėnija tvirtai remia tikros Europos žinių erdvės idėją ir siekia įgyvendinti priemones, remiančias lygias galimybes, sėkmę mokykloje, mobilumą apskritai, aukštąjį mokslą ir profesinį mokymą, kalbų mokymąsi, saugumą mokykloje, nediskriminavimą, švietimą. technologijos ir nuotolinis mokymas, akademinis ir profesinis kvalifikacijų pripažinimas, švietimo statistika, bendra bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo raida, bakalauro studijų plėtra ir antrosios pakopos studijų modernizavimas.

Liubliana

Liubliana yra Slovėnijos sostinė ir didžiausias miestas. Be to, kad Liublianoje yra viskas, ką turi visos kitos šiuolaikinės sostinės, jai pavyko išlaikyti laisvą mažo miesto atmosferą. Liublianoje daug studentų, o jos centrinė geografinė padėtis reiškia, kad per valandą pasieksite Alpes arba Adrijos jūrą.

Mariboras

Mariboras yra antras pagal dydį Slovėnijos miestas. 2012 metais ji buvo Europos kultūros sostinė, o 2013 metais – Europos jaunimo sostinė. Tai daugelio garsių ir tarptautiniu mastu pripažintų menininkų ir sportininkų gimtasis miestas, sėkmingiausias Slovėnijos futbolo klubas, seniausias pasaulyje vynmedis, antra pagal senumą sinagoga Europoje, moterų FIS kalnų slidinėjimo pasaulio taurės šeimininkė... Mariboras turi didelę studentų ir yra populiari mainų studentų kryptis.

Murska Sobota

Murska Sobota yra didžiausias miestas šiaurės rytinėje Slovėnijos dalyje ir regiono sostinė Prekmurje. Jis turi unikalų bruožą, palyginti su likusia Slovėnijos dalimi, kuri daugiausia yra Alpių: Muska Sobota yra vienintelis Slovėnijos miestas, esantis tikroje lygumoje. Ištisus metus miestelio gyvenimą praturtina kultūriniai, pramoginiai, tradiciniai, kulinariniai, sporto renginiai.

Kroatija

Kroatija yra svetinga vieta studentams, norintiems studijuoti šalyje, garsėjančioje nuostabia pakrante, Viduržemio jūros ir Pietryčių Europos žavesio deriniu ir turtingu istoriniu bei kultūriniu paveldu.

Zagrebas

Zagrebas yra Kroatijos sostinė ir didžiausias miestas. Tai šalies kultūros, ekonomikos, sporto ir vyriausybinis centras. Zagrebas yra gyvybingas miestas, kuriame gausu studentų, garsėjantis daugybe žalių parkų ir naktinio gyvenimo. Miestas trykšta energija, bet sugebėjo išlaikyti nemažai senojo pasaulio malonės.

  Priėmimai

  Absolventų priėmimas

  Mūsų atrankinės doktorantūros ir magistrantūros programos yra pritaikytos ką tik absolventams ir karjeros pradžioje profesionalams iš bet kurios šalies ir įvairios kilmės. Kiekvienais metais priimame nuo 20 iki 40 studentų į kiekvieną magistro programą ir nuo 12 iki 20 doktorantų į doktorantūros programą.

  • Magistrantūros studijų programoje minimalūs kriterijai yra bakalauro/bakalauro laipsnis ir anglų kalbos mokėjimas.
  • Norėdami gauti daktaro laipsnį, turite turėti bent magistro laipsnį arba 4 metų bakalauro/bakalauro laipsnį ir labai gerai mokėti anglų kalbą raštu ir žodžiu.

  Priėmimo procesas

  Priėmimo procesas yra be rūpesčių ir lengvas. Jis prasideda nuo jūsų neįpareigojančios internetinės paraiškos, kuri trunka apie 15–20 minučių. Kviečiame jį užpildyti kuo greičiau, nes paraiškas priimame nuolat.

  Savo paraiškoje nurodysite, ar kreipiatės dėl nuopelnais ar poreikiais pagrįstos Academicus stipendijos.

  Priėmimo biuras gausite per dešimt dienų nuo prašymo pateikimo. Jei Priėmimo biuro komanda patvirtins jus tinkamu kandidatu, būsite pakviesti į pokalbį ir įkelsite diplomus bei dokumentus. Jūs gausite Academicus stipendijos sprendimą ir prašysite papildomų stipendijų, įskaitant kai kurias, kurios apima visą mokslą.

  Per Calendly užsiregistruosite pokalbiui, kuris įvyks per savaitę. Per savaitę po pokalbio ir jūsų užpildytos paraiškos Alma Mater priims arba atmes jūsų paraišką ir informuos apie stipendijas bei mokslą.

  Stipendijos ir finansavimas

  Stipendijos, stipendijos ir asistentai doktorantams ir magistrantams

  Daktaro laipsnis yra mokslinis laipsnis, apimantis originalių žinių kūrimą ir stipendiją. Alma Mater Ph.D. kandidatai pristato savo stipendijas mokslinių koliokviumų ir konferencijų metu, publikuoja savo darbus recenzuojamuose leidiniuose ir atlieka tyrimus universitete arba už jo ribų. Kai kurie taip pat dėsto kursus, dalyvauja keliuose mokslinių tyrimų projektuose ir kreipiasi dėl dotacijų bei stipendijų. Magistro laipsnis Alma Mater Europaea apima magistro baigiamąjį darbą. Kai kurie studentų baigiamieji darbai yra aukščiausios kokybės ir paverčiami knygomis ar moksliniais straipsniais.

  „Alma Mater Europaea“ džiaugiasi galėdama paskelbti apie mokslinių tyrimų stipendijas, stipendijas už visą mokslą, stipendijas, mokslinių tyrimų stipendijas ir dėstytojų asistentų vietas. 2023 m. besikreipiantiems studentams Alma Mater ir jos partneriai siūlo:

  • Academicus stipendijos, kurias gali gauti magistrai ir doktorantai. studentai. Ne daugiau kaip 9000 eurų trejiems metams (3000 eurų per metus) studentams, kurie demonstruoja aistrą ir talentą arba kuriems reikalinga finansinė parama.
  • Plenkovičiaus stipendijos, kurias gali gauti magistrai ir doktorantai. studentai. Du studentai gaus šias labai atrankines ir prestižines stipendijas, apimančias visas išlaidas, įskaitant visą mokslą, keliones ir maitinimą, kad galėtų atlikti pasaulinio lygio mokslinius tyrimus, susijusius su žiniasklaida, informacijos mokslu ar viešaisiais ryšiais. Kandidatai turi parodyti ankstesnes publikacijas arba puikius pasiekimus ir gebėjimą atlikti išskirtinius tyrimus.
  • Dėstytojų padėjėjos, galimos pasirinktiems doktorantams. kandidatai, kurie kartu dėstys bakalauro klases.
  • Dirbtinio intelekto sprendimų dotacijos, kurias gali gauti taikomojo dirbtinio intelekto mokslų daktaras . studentai. Jei turite konkretų dirbtinio intelekto projektą ar tyrimo temą, kuri jums labai rūpi ir domitės projekto ar dalyko studijomis teoriniu kampu, kviečiame derinti savo darbą su doktorantūra. Dotacijos gali siekti iki 120 000 eurų trejiems metams (40 000 eurų per metus). Pasaulį keičiantys AI sprendimai gali sulaukti dar svarbesnių verslo partnerystės pasiūlymų.

  Vietos

  • Ljubljana

   3GF6+7P Ljubljana, Slovenia, 1000, Ljubljana

   • Koper

    Via Primož Trubar 1, 6000 Koper - Capodistria, Slovenia, 6000, Koper

    • Maribor

     Center, Slovenska ulica 17, 2000 Maribor, Slovenia, 2000, Maribor

     • Murska Sobota

      Lendavska ulica 9, 9000 Murska Sobota, Slovenia, 9000, Murska Sobota

      Klausimai