Keystone logo
© BIMM University
Auream Phoenix University for Women

Auream Phoenix University for Women

Auream Phoenix University for Women

Įvadas

Auream Phoenix University for Women (APUW) yra tvirta institucija, sukurta ant tvirto kokybės ir griežto pagrindo, kurios misija yra įvertinti vadovų, verslininkių ir profesionalių moterų išsilavinimą ir karjerą, kad jos įgytų tarptautinį laipsnį griežtai laikantis. studijų programų integravimas. Didžiuojamės, kad esame pirmasis nuotolinio mokymosi privatus universitetas, skirtas tik moterims, veikiantis sudėtingoje kompetencijų patvirtinimo srityje, siekiant įgyti laipsnį.

APUW įgyvendina griežtą etinio savireguliavimo sistemą, kad atitiktų visus šio universiteto modelio kokybės reikalavimus. Mūsų fakultetai: Menai ir humanitariniai mokslai, Verslas ir žiniasklaida, Psichologija, Informatika, Inžinerija ir technologijos, Gyvybė ir žemė bei Gamtos ir sveikatos mokslai leidžia pasiūlyti daugiau nei du šimtus studijų sričių; jie yra kruopščiai atrinkti, kad atitiktų rinkos poreikius ir būsimas darbo galimybes.

APUW didžiuojasi savo studentais. Jie gali sukurti išskirtines verslumo įmones, gali užimti vadovaujančius vaidmenis tarptautinėse korporacijose, privačiose įmonėse ir NVO arba būti pagrindiniais profesionalais darbo pasaulyje.

Auream Phoenix University for Women (APUW) yra pirmasis privatus, tarptautinis nuotolinio mokymosi universitetas, specialiai sukurtas tik moterų švietimui. APUW leidžia kiekvienai darbe ir šeimoje dirbančiai moteriai mokytis ir įgyvendinti savo akademinius tikslus, būnant patogioje savo namų aplinkoje. Mūsų universitetas skirtas moterims lyderėms, turinčioms pergalingą mąstymą, moteris, turinčias gyvybingą, dinamišką asmenybę, nepriklausomas mąstytojas ir moteris, kurios žino, kad yra atskaitos taškai savo bendruomenėje. Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas įgūdžių ir kompetencijų tikrinimui, norint gauti akademinį sertifikatą. „Aurea Phoenix University for Women“ studijų programos sukurtos pagal APEL (Accreditation Prior Experiential Learning) metodą, kad aktyviai dirbančioms moterims, turinčioms ne mažesnę kaip 5 metų profesinę patirtį, būtų suteikta galimybė įgyti laipsnį, nepaisant savo šeimų.

Misija

Suaugusioms studentėms siūlome galimybę įgyti tarptautinį laipsnį, naudodamiesi APEL (Accreditation Prior Experiential Learning) metodu, įvertindami savo profesinį CV. APEL sistema apima griežtą ankstesnės išsilavinimo ir profesinės patirties analizę, kuri pagal konkrečius parametrus paverčiama akademiniais kreditais, galiojančiais APUW laipsnių suteikimui.

Mūsų misija yra suteikti savo studentams daugiakultūrę, naudingą ir sudėtingą skaitmeninio mokymosi aplinką, kuri ugdo stiprias, visapusiškas asmenybes, skatina lyderystę ir ugdo kiekvieno studento charakterį bei socialinę sąžinę. Mes stengiamės išlaikyti savo įsipareigojimą nuotoliniam suaugusiųjų mokymui, žinioms, tyrimams ir paslaugoms per visos universiteto bendruomenės veiklą.

Pasiekimai

Nuo pat įkūrimo APUW kaip privataus verslo universitetas siūlo studijų programas, pagrįstas ypatingu ryšiu su laisvosiomis profesijomis, verslu, pramone, vadyba ir darbo pasauliu apskritai. Programos, kurios yra susijusios su apsisprendimu, žiniomis, kūrybiškumu. Mes mokome studentus, kaip nutiesti savo kelią į pilnavertę ateitį.

Kartu pabrėžiame, kad reikia tvirto pagrindo, kurį sudaro bendrieji įgūdžiai ir žinios, naudojant kruopščiai parengtas mokymo programas, atitinkančias tarptautinius darbo rinkos reikalavimus. Šiandien, kaip ir nuo pat pradžių, mūsų suaugusiųjų švietimo filosofija tebėra orientuota į studentą, laisva, novatoriška ir išradinga.

Per mūsų kelionę tobulumo ir išsipildymo link APUW sėkmingai praėjo keletą savireguliuojamų institucijų kokybės peržiūrų, kolegijų programų peržiūrų ir akreditavimo procesų bei gavo keletą apdovanojimų ir pripažinimų.

Vizija

Auream Phoenix University for Women taps pasauliniu lyderiu suaugusių moterų nuotolinio mokymo srityje APEL (Accreditation Prior Experiential Learning) pagrindu. Siūlome savo studentėms reikalingas priemones, reikalingas jų pačių studijų įgūdžių kritiniam įsivertinimui siekiant profesinės sėkmės. Siekiame ugdyti studentų pasitikėjimą ir įgyti žinių, skatindami juos išsikelti tikslus ir palaikydami jų planus juos pasiekti. Norėtume palengvinti kiekvieno studento, kaip asmenybės, visapusiško potencialo ugdymą, suteikdami galimybę mąstyti, diskutuoti, tyrinėti ir priimti sprendimus.

Priėmimai

Vietos

 • London

  At Uniselinus Europe 71-75 Shelton Street, WC2H9JQ, London

  • Ragusa

   At Uniselinus Europe Networking University Via Roma, 200, 97100, Ragusa

   • Panama City

    Auream Phoenix University SA Panama City – Republic Of Panama, , Panama City

    • London

     London, Jungtinė Karalystė

     Klausimai