Keystone logo
Boston College

Boston College

Boston College

Įvadas

Švietimas su širdimi ir siela - ir galia transformuoti

Boston College , pirmoji aukštojo mokslo įstaiga, veikianti Bostono mieste, šiandien yra tarp svarbiausių universitetų, lyderė laisvųjų menų srityje, mokslinis tyrimas ir studentų formavimas.

Remdamiesi idealais, kurie įkvėpė mūsų jėzuitų steigėjus, „ Boston College ragina mokinius ieškoti į vidų, bet visada siekti - plėtoti savo protus ir talentus iki galo ir naudoti juos kitiems.

Apie Morrissey koledžą

Robert J. Morrissey menų ir mokslų kolegija skatina griežtą intelektualų vystymąsi ir religinį, etinį bei asmeninį savo studentų augimą. Morrissey kolegijos dėstytojai ir studentai tiesiogiai dalyvauja pasaulio neatidėliotinose problemose, naudodamiesi savo dovanomis, kad pagerintų bendrą gėrį.

Morrissey koledžas siūlo humanitarinių, socialinių ir gamtos mokslų studijų programas. Studentai pasirodo pasirengę klestėti įvairiose karjerose ir yra pasirengę tarnauti kaip gabūs ir aistringi lyderiai, dirbantys kaip gėrio raugas bendruomenėse visame pasaulyje.

Kaip seniausias ir didžiausias Boston College padalinys, Morrissey koledžas įkūnija jėzuitą, katalikišką pasiryžimą gilintis į tyrimus, akademinę kompetenciją ir ugdyti visą asmenį per formatyvų ryšį su laisvais menais.

Kodėl „ Boston College ?

Kai studentai patenka į Boston College , jie imasi pirmųjų žingsnių atradimo kelionėje - tai skatina jų intelektualų, asmeninį, etinį ir dvasinį augimą. Morrissey menų ir mokslų kolegijos programos paprašo mokinių sužinoti apie save, savo bendruomenes ir pasaulį, ieškoti tiesos ten, kur jie eina, ir panaudoti savo talentus, kad pagerintų kitų gyvenimą.

Tie, kurie ieško gyvenimo, kuris trunka visą gyvenimą, ras iššūkį ir paramą, kad sukurtų prasmingus ir įvykdomus ateities sandorius.

1. Dinaminis laisvųjų menų ugdymas

Ištirti įvairias disciplinas, kurios formuoja gerai išsilavinusius žmones, pasirengusius klestėti XXI amžiuje. Laisvųjų menų ugdymas Boston College ugdo vertingus įgūdžius, įskaitant kritinį mąstymą, etinį sprendimų priėmimą, veiksmingą bendravimą ir gebėjimą pamatyti žmogiškąją patirtį įvairiomis perspektyvomis.

2. Intelektualus griežtumas

Morrissey koledžas ragina mokinius atrasti ir pasiekti visą savo potencialą. Žinomi fakultetai, novatoriški kursai ir ne universiteto galimybės išplėsti studentų žinias ir patirtį.

3. Jėzuitų, katalikų tradicija

Intelektualinis griežtumas, žinių integravimas, studentų formavimas, rūpinimasis asmenimis, naudojant mūsų švietimo paslaugas kitiems - šie jėzuitai, katalikų vertybės apibrėžia Boston College patirtį.

4. Tyrimas visose disciplinose

Čia mokslinis bendradarbiavimas atlieka mokslinius tyrimus ir mokymą už tradicinių disciplinų ribų. Pagrindinė mokymo programa, Liberalų menų institutas, Integruoto mokslo ir visuomenės institutas ir įvairūs mokslinių tyrimų projektai suburia studentus ir dėstytojus iš įvairių tyrimų sričių.

5. Bostono privalumai

Su daugiau nei 50 aukštųjų mokyklų metropolinėje zonoje, Bostonas yra vienas iš svarbiausių koledžo miestų. Tai taip pat pasaulinio lygio miestas, pilnas istorijos, mokslo ir technologijų naujovių, kultūros ir stažuočių galimybių.

6. Alumni tinklas

Studentai gauna naudos iš beveik 180 000 „ Boston College absolventų susietų ir ištikimų tinklų.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Boston

    Boston College Gasson Hall 108 140 Commonwealth Avenue Chestnut Hill, MA 02467, 02467, Boston

    Klausimai