Keystone logo
Boston University School of Theology

Boston University School of Theology

Boston University School of Theology

Įvadas

Boston University School of Theology (STH) galite siekti įsivaizduojamų ministerijų, tapdami lyderiu, pasirengusiu atsakyti į šiandienos pasaulinio religinio peizažo iššūkius. Transformuokite save. Tada pakeisk pasaulį. Garsus fakultetas veda jus per griežtus akademikus. Palaikanti bendruomenė puoselėja jūsų gyvenimą, jūsų tikėjimą ir tikslus.

Mūsų misija yra siekti Dievo pažinimo, ugdyti tikėjimo bendruomenių lyderius, praturtinti akademiją ir ieškoti taikos su teisingumu įvairialypiame ir tarpusavyje susijusiame pasaulyje.

Kaip Bostono universiteto steigimo mokykla ir seniausia Jungtinių metodistų seminarija Šiaurės Amerikoje, mes esame profesionali mokykla kosmopolitiniame mokslinių tyrimų universitete, kuris pats įsipareigoja „mokytis, dorybei ir pamaldumui“. Įsišakniję Wesleyan tradicijose ir remdamiesi platesnėmis krikščioniškomis pasaulio tradicijomis, mes stengiamės aprūpinti moteris ir vyrus tarnystėmis ir pašaukimais, kurie skatina asmeninę ir socialinę transformaciją, yra orientuoti į pasaulio įvairovę ir praplečia šios pranašystės palikimą. istorinė teologijos mokykla.

Prisijunkite prie mūsų unikalios besimokančiųjų bendruomenės, kūrybiškai mąstančios apie realaus pasaulio problemas. Mokykitės kartu su pasiektais studentais, vadovaudamiesi griežtomis garsių dėstytojų akademinėmis programomis. Boston University School of Theology mūsų tikėjimas yra įvairus; mūsų pašaukimai buvo įvairūs. Bet mes turime bendrą siekį sukurti geresnį pasaulį.

Vietos

  • Boston

    Commonwealth Avenue,745, 02215, Boston

    Klausimai