Keystone logo
Boston University School of Public Health

Boston University School of Public Health

Boston University School of Public Health

Įvadas

Boston University School of Public Health ( BUSPH ) pirmauja mokydama visuomenės sveikatą. Mes siekiame mokyti autentiškai, įtraukiai, lanksčiai, nuolat ir reflektyviai keičiant gyventojų sveikatą.

Boston University School of Public Health mokykla, būdama aukščiausio rango magistrantūros mokykla, siūlo galimybę naudotis novatoriškų tyrimų, stipendijų ir visuomenės sveikatos praktika - aukščiausio lygio mokymu, atliekančiu misiją vietoje.

Visuomenės sveikatos mokyklos misija yra gerinti visame pasaulyje gyvenančių žmonių, ypač nepasiturinčių, sveikatą ir gerovę per švietimo, mokslinių tyrimų ir praktikos kompetenciją ir naujoves.

Nuo tarpdisciplininio fakulteto ir mokslinių tyrimų patirties iki novatoriško mokymo metodo mes siūlome jums išskirtinį visuomenės sveikatos išsilavinimą.

Mes atliekame įvairių sričių mokslinius tyrimus, orientuotus į sudėtingų sveikatos problemų sprendimų kūrimą. Fakulteto nariai užsiima studijomis visame pasaulyje ir mūsų pačių vietos bendruomenėje.

Boston University School of Public Health mokyklos dėstytojams, darbuotojams ir studentams, kaip visuomenės sveikatos specialistams, pavesta panaudoti savo žinias, įgūdžius ir aistrą gerinant gyventojų sveikatą.

Boston University School of Public Health darbas yra žinių kaupimas ir perdavimas ateities kartoms, tačiau ne mažiau svarbu taikyti šias žinias. Boston University School of Public Health yra priešakyje ir praktikoje tiek vietoje, tiek visame pasaulyje.

Mes esame pasiryžę įžiebti ir palaikyti teigiamus pokyčius, kurie skatina sveikatą ir gerovę visame pasaulyje. Siekiame, kad mūsų visuomenės sveikatos mokykloje būtų pagarbi, bendradarbiaujanti, įvairi ir įtrauki bendruomenė. Mes siekiame skatinti teisingumą, žmogaus teises ir teisingumą mūsų vietos ir pasaulio bendruomenėse ir tarp jų.

Vietos

  • Boston

    Albany Street,715, 02118, Boston

    Klausimai