Keystone logo
Corvinus University of Budapest

Corvinus University of Budapest

Corvinus University of Budapest

Įvadas

Corvinus iš pirmo žvilgsnio

Corvinus universitetas yra iškiliausia Vengrijos švietimo, ekonomikos, vadybos ir socialinių mokslų įstaiga. Universiteto išsilavinimas, kaip ir pažangiausiose pasaulio šalyse, buvo pradėtas Budapešte 1920-aisiais Vengrijos karališkojo mokslo universiteto autonominiame ekonomikos fakultete.

Mes tikime nuolatiniu tobulėjimu. Neturėtume pasitenkinti iki šiol pasiektais rezultatais. Todėl buvo nuspręsta, kad nuo 2019 m. Liepos Corvinus prižiūrės valstybės fondas, o ne pati valstybė. Šis modelis leidžia lanksčiau vykdyti operacijas, tačiau kartu užtikrina ilgalaikį ir nuspėjamą planavimą.

Mūsų tikslas yra gana ambicingas: iki 2030 m. Tapti tarptautiniu universitetu ir tapti vadovaujančia Vidurio Europos institucija ekonomikos, vadybos ir socialinių mokslų srityje.

Laiko eilutė

1899 m .: įsteigiama tiesioginė „Corvinus“ pirmtakė, Rytų komercinė akademija

1917 m.: Generalinio direktoriaus Elemér Balogh pasiūlymu Hangya Szövetkezet (gamintojų, platintojų ir vartotojų kooperatyvas) siūlo vieno milijono Vengrijos kronų fondą būsimam ekonomikos universitetui.

1920 m. Spalio 5 d. Įsigalioja 1920 m. XXXI įstatymas dėl Vengrijos karališkojo mokslo universiteto Ekonomikos fakulteto įsteigimo. Pirmoji kadencijos pradžios ceremonija įvyks spalio 31 d.

1934 m. Ekonomikos fakultetas integruojamas į Palatino Josifo technologijos ir ekonomikos universitetą

1948 m. Gimsta autonominis Vengrijos ekonomikos universitetas

1950 m. Universitetas persikelia į buvusius Vyriausius muitinės rūmus, esančius Fővám tér

1953 m. Universitetas pervadintas Karlo Markso ekonomikos mokslų universitetu

1956 m. Suvažiavimas, kuriame dalyvauja mokslininkai ir studentai, priima 22 punktų sąrašą, kuriame pateikiami pagrindiniai nacionalinės politikos reikalavimai. Spalio 23 d. Studentai dalyvaus orioje eitynėje prie Bem paminklo. Mokymas sustabdomas iki 1957 m. Vasario 1 d.

1968 m. Kálmán Szabó tampa rektoriumi ir įgyvendina didelę studijų programų reformą.

1970 m.: Attila Chikán vadovaujama, įkurta pirmoji tokio pobūdžio Vengrijoje Rajk László pažengusiųjų kolegija.

1989 m.: Fakultetų pertvarkymo dėka atsiranda verslo mokykla, ekonomikos mokykla ir socialinių mokslų fakultetas.

1990 m .: universitetas pervadinamas į Budapešto ekonomikos mokslų universitetą

1996 m. Universitetas prisijungia prie pirmaujančių pasaulio verslo mokyklų ir kompanijų CEMS aljanso.

2007 m. Atidaromas „C“ pastatas „Közraktár“ ir „Czuczor“ gatvių kampe, Pesti pusėje esantį universiteto miestelį dabar sudaro trys pastatai kartu su Vyriausiais muitinės rūmais ir Druskos namais

2019 m .: Su viena geriausių pasaulio universitetų, Šanchajaus Fudano universitetu, sudaroma bendra MBA programa

137097_pexels-photo-1438072.jpeg

Akreditacija

EQUIS akreditacija EFMD

„Corvinus“ verslo mokykla akredituota trejiems metams pirmą kartą, 2018 m.

Gavusi šią akreditaciją, CBS pateko į populiariausių pasaulyje verslo mokyklų, turinčių 2% procentų, ratą, turinčių šią prestižinę akreditaciją

EFAS akreditacija EPAS

Vykdomosios MBA programa 4 kartą 3 metus

Verslo ir vadybos bakalauro programa 3 kartą 5 metus

„BSIS“ etiketė

„Corvinus“ verslo mokykla, BSIS pažymėta, 2018 m. Antrą kartą

Verslo mokyklos poveikio sistemos (BSIS) schema sukurta siekiant nustatyti, kokį poveikį mokykla daro jos vietinei aplinkai - miestui ar regionui, kuriame ji yra.

EAPAA akreditacija

Sertifikatą turi tik maždaug dvi dešimtys universitetų Europoje ir tik keturi iš Centrinės garbės atstovų iš Vidurio ir Rytų Europos regiono, įskaitant Corvinus.

Viešosios politikos ir vadybos magistras - pirmą kartą 7 metus

Reitingai, apdovanojimai

Mes ypač didžiuojamės daugybe akademinių laimėjimų.

Sėkmė Vengrijoje

Remiantis pretendentų į pirmą vietą skaičiumi, „Corvinus“ verslo mokykla vėl buvo populiariausia mokykla. Ji taip pat užima lyderio pozicijas kalbant apie priimtų studentų meistriškumą.

Kaip rašo žurnalas HVG, „Corvinus“ socialinių mokslų ir tarptautinių ryšių mokykla užima pirmąją vietą studentų meistriškumo srityje. Studentų išskirtinumą rodo ir tai, kad beveik 98% priimtų studentų turi bent vieną kalbos egzaminą, o fakultetas taip pat yra 10-as pagal šalies fakultetų reitingą. Ekonominių mokyklų reitinge „Corvinus“ verslo mokykla iškovojo 1 vietą studentų kompetencijos kategorijoje, o „Corvinus“ ekonomikos mokykla užėmė 1 vietą mokytojų kompetencijos kategorijoje.

OTDK socialinių mokslų skyriuje Socialinių mokslų ir tarptautinių santykių mokyklos studentai 2019 m. Užėmė visas 20 1, 2 ir 3 vietas. OTDK ekonomikos skyriuje „Corvinus“ įgijo daugiau nei 50% 1-osios vietos. vieta. Daktaras „Corvinus“ kandidatas buvo apdovanotas naujai įsteigta „Roska Tamás“ premija.

Tarptautinė sėkmė

„Corvinus“ verslo mokykla užėmė pirmąją vietą tarp geriausių Rytų Europos verslo mokyklų, pasak „Eduniversal“, ir ji taip pat įgijo EQUIS akreditaciją metinėje EFMD konferencijoje.

„Corvinus“ verslo mokykla taip pat pateko į pirmąsias 100 geriausių verslo mokyklų pagal „Financial Times“ verslo mokyklų reitingą.

Remiantis studentų įvertinimu ir akademinių direktorių balsais, „Corvinus“ buvo išrinktas 3 geriausiu iš 32 CEMS narių 2019 m. „Metų CEMS“ kategorijoje.

„Corvinus“ mokslo parduotuvė 2019 m. Padidino tarptautiniu mastu pripažinimą: vykdant 29 dėstytojų kursus, 765 studentams buvo suteikta galimybė išsiaiškinti mūsų 40 partnerių iškeltus klausimus ir dėl to jie sukūrė reikšmingą teigiamą rezultatą. socialinis poveikis.

Corvinus ekonomikos mokyklos aktuarinės ir finansinės matematikos magistro programa užėmė 31 vietą tarp 40 geriausių pasaulio magistro programų Eduniversal reitinguose draudimo, rizikos ir aktuarinių mokslų kategorijoje.

2019 m. Viešosios politikos ir vadybos magistrantūros programa įgijo Europos viešojo administravimo akreditacijos asociacijos (EAPAA) tarptautinę akreditaciją 2019–2026 m., Tai buvo antras kartas Vengrijos programos atveju ir pirmą kartą Anglų programos atvejis. Be to, studentų, pretenduojančių į Taikomosios ekonomikos bakalauro programos stipendijų vietas, skaičius padidėjo 30 procentų, įskaitant pirmosios vietos pareiškėjų skaičių.

Socialinių mokslų ir tarptautinių ryšių mokyklos regiono ir aplinkos ekonomikos magistro programa užėmė aukštą vietą tarp daugiau kaip 1000 universitetų pagal pasaulinį reitingą „Eduniversal“: ji užėmė 36 vietą tarp 100 geriausių darnaus vystymosi ir aplinkosaugos vadybos programų.

Vietos

  • Budapest

    Budapest, Fővám tér 8., 1093 Hungria, , Budapest

Klausimai