
Doktorantūra in
Daktaro laipsnis bendrojoje ir kiekybinėje ekonomikoje Corvinus University of Budapest

Stipendijos
Įvadas
Tvarkaraštis, tvarkaraštis ir studijų įsipareigojimai
Privalomi ir pasirenkami dalykai mokomi doktorantūros mokymo programos metu. Prireikus studentai taip pat gali mokytis „įsivyravimo“ dalykų, tuo pat metu gaudami išsamų metodinį ir profesinį pagrindų mokymą, kuris yra privalomas visiems dalyviams, ir tada, atsižvelgiant į pasirinktą specializaciją, studentai gali pasirinkti kitus privalomus dalykus. (specializacijos) dalykai ir galiausiai jie gali mokytis alternatyvių dalykų, kurių tikslas - įgyti gilių žinių tam tikrose specialiose srityse.
Kiekvieno semestro pradžioje kurso vadovas raštu informuoja studentus apie dėstomų dalykų programą ir egzaminų sistemą. Dalyvauti sesijose yra privaloma, neatsižvelgiant į tai, ar doktorantas turi nuolatinį ar neakivaizdinį statusą.
Priimamų dalykų sąrašas, atskiriems dalykams priklausančių kreditų skaičius, rekomenduojami baigti dalykai ir individualių kreditų skaičius, rekomenduojamas pasiekti pagal terminų prospektą.
Mokymo kalbos yra anglų ir vengrų.
Individuali mokymo programa - perkėlimas
Į ugdymo programą taip pat įtrauktas terminas, kurį rekomenduojama baigti privalomus dalykus. Ji sudaryta taip, kad doktorantai galėtų įvykdyti savo studijų įsipareigojimus per dvejus metus. Kursas, pradėtas, bet nesėkmingai uždarytas, gali būti perkeltas tik vieną kartą remiantis sutikimu, suteiktu naudojant išskirtinį kapitalą. Doktorantai gali pateikti savo klausimus, susijusius su individualiu mokymu ir individualiais tvarkaraščiais, konsultantui.
Ataskaitų teikimo sistema
Studentų pasiekimai skirtinguose dalykuose vertinami visais atvejais, neatsižvelgiant į tai, kokia mokymo forma yra taikoma (ty individualių skaitymo programų, kurias prižiūri konsultantas, atveju, taip pat paskaitų ir seminarų ciklų atveju). . Vertinimo sąlygos gali skirtis atsižvelgiant į dalyką ir taikomą mokymo formą. Kiekvieno kurso rezultatai paprastai vertinami pagal trijų balų skalę (puikus, išlaikytas, neįvykęs).
Kiekvienų metų pabaigoje programos vadovas, remdamasis bendrais studentų rezultatais (jei kyla abejonių, pasiteiravus doktorantūros mokyklos tarybos nuomonės) nusprendžia, ar studentai gali tęsti studijas.
Ištęstinės studijos užsienyje
Doktorantai neakivaizdinėse studijose užsienyje gali dalyvauti ne anksčiau kaip antraisiais metais. Doktorantai, neįgiję reikiamo kreditų skaičiaus, savo užsienio vizito metu privalo baigti kursus iš anksto, pasikonsultavę su doktorantūros mokyklos vadovu ir suderinę su specializacijos vadovu bei konsultantu. Bet kokiu kitu atveju jie turi atidėti studijas vieneriems metams.
Kompleksiniai egzamino kriterijai
Mokymo ir tyrimų etape doktorantai turi išlaikyti 120 kreditų, kad galėtų laikyti kompleksinį egzaminą. Metinį kreditų apskaitos grafiką ir jo suskirstymą (studijos, mokymai, moksliniai tyrimai) reglamentuoja Universiteto doktorantūros tarybos doktorantūros taisyklių 14 punktas. Kreditų baigimą tikrina doktorantūros mokyklos vadovas.
Mokymo laikotarpiu iš viso reikia gauti bent 120 kreditų, kuriuos sudaro trys dalys:
- Dalyko kreditai (40–60 kreditų)
- Mokslinių tyrimų kreditai (mažiausiai 40 kreditų)
- Mokymo kreditai (iki 20 kreditų).
Kompleksinis egzaminas
Kandidatas į kompleksinį egzaminą turi būti baigtas 120 kreditų ir įvykdyti įsipareigojimai, susiję su kalbų mokėjimu. Doktorantūros taisyklių 24 skyriuje išdėstyti bendrieji įsipareigojimai, susiję su kalbų mokėjimu. Kaip antroji kalba, Ekonomikos doktorantūra priima visas kalbas bet kuriame lygyje, kuriomis galima laikyti valstybinį valstybinį kalbos egzaminą. Išsamios su sudėtiniu egzaminu susijusios taisyklės yra išdėstytos Universiteto doktorantūros tarybos doktorantūros taisyklių 27 skyriuje. Kitos konkrečios taisyklės, apibrėžtos Ekonomikos doktorantūros mokykloje:
Kompleksinį egzaminą sudaro 2 dalys: a) teorinė ir b) disertacijos dalis (žr. Doktorantūros taisyklių 27 skyrių).
ad a) Teorinėje dalyje užduodami klausimai, susiję su problemomis ir problemomis, į kurias galima atsakyti ir išanalizuoti mikro- ir makroekonomikos dalykų, įeinančių į doktorantūrą, žinias. programą ir svarbiausius metodinius (ekonometrinius) įgūdžius, naudojamus kartu su jais. Teorinį egzaminą sudaro dvi dalys:
- Testas raštu, kuriame turi būti išspręstos dvi problemos.
- Egzaminas žodžiu, kai reikia išanalizuoti išsamius su privalomaisiais dalykais susijusius klausimus.
ad b) Doktorantūros mokyklos vadovas preliminariai paskiria referentą kiekvienam studentui iš kompleksinio egzamino komisijos narių, o referentas klausia kandidato, remdamasis kandidato pateiktu 25–30 puslapių rašiniu (žr. skyrių). Doktorantūros taisyklių 27 punktas).
Studentų statusas
Studentų teisinio statuso sustabdymą ar nutraukimą reglamentuoja Universiteto doktorantūros tarybos doktorantūros taisyklių 13 skyrius. Išlaikę kompleksinį egzaminą, studentai gali kreiptis dėl procedūros, skirtos įgyti laipsnį.
Priėmimas
Tinkamumo kriterijai yra šie:
- Universiteto laipsnis arba magistro laipsnis su pagyrimais (arba lygiaverčiais), suteikiami akredituotoje švietimo programoje, taip pat 300 kreditų, įgytų vienos pakopos arba dviejų pakopų universitetiniame (bakalauro ir magistro) lavinime. Atminkite, kad nepriimami ne magistro laipsnio MBA laipsniai!
- Kandidatai, neturintys ankstesnių atitinkamos srities studijų (tačiau neatitinkantys visų stojamųjų reikalavimų), gali būti priimami, jei per pirmąjį studijų semestrą jie laikosi keleto „pereinamųjų“ dalykų ir išlaikė atitinkamus egzaminus.
- Studentams, baigusiems 2019/2020 mokslo metus, atestatų pateikimo terminas yra 2020 m. Rugsėjo 2 d. Priėmimas į tam tikrus metus galimas tik tuo atveju, jei kandidatai galės pateikti savo pažymėjimus. Pirmenybė teikiama pareiškėjams, laimėjusiems atitinkamo dalyko prizą Nacionalinėje mokslinių studentų asociacijų konferencijoje (OTDK). Kitas pranašumas yra įrodytas tyrėjų pajėgumas (pvz., OTD, mokslinės publikacijos).
- Anglų kalbos mokėjimas taip pat yra reikalavimas. Jei pareiškėjas neturi kalbos pažymėjimo anglų kalba, anglų kalbos žinios turėtų būti įrodytos daktaro organizuotame pokalbyje. Programa.
Informacija apie savarankišką finansavimą ir stipendijas:
Doktorantūros studijų programa yra ištęstinė ir gali būti baigta gavus valstybės stipendiją arba pačiam finansuojant. Programos turinys abiem atvejais yra identiškas. Visi studentai dalyvauja tuose pačiuose kursuose, vienintelis skirtumas yra finansavimo forma. Studentams, kuriems suteikta stipendija, skiriama valstybinė stipendija, kurios dydis yra 1 4–4 semestruose 140 680 HUF per mėnesį, o 5–8 semestruose - 180 680 HUF per mėnesį. Atitinkamos sumos pervedamos į studento banko sąskaitą Universitetas.
Šiems studentams gali būti skiriamos valstybės stipendijos:
- Daktaras studentai, turintys Vengrijos pilietybę, kurie kreipiasi dėl dieninio mokymo organizuota forma.
- užsienio daktaras studentams, kuriems įstatymai ar tarptautinė sutartis suteikia lygiavertį požiūrį su studentais, turinčiais Vengrijos pilietybę.
Valstybinės doktorantūros stipendijos mokėjimo laikotarpis yra 4 metai (48 mėnesiai). Stipendijos dydis yra nustatytas 2011 m. Aukštojo mokslo įstatyme CCIV. Pagal įstatymą, kadangi didžiąją dalį studentų, turinčių stipendiją, švietimo išlaidų padengia valstybės biudžetas, savarankiškai finansuojamo švietimo išlaidas padengia studentas.
Programos metu visi Ph.D. studentai gali kreiptis dėl lėšų dalyvavimui konferencijose Vengrijoje ir užsienyje remti.
Jei studentai bus priimti 2020 m., Mokestis už mokslą per semestrą 2020/21 mokslo metams yra toks:
- 320 000 HUF vengrų kalba skirta programa Vengrijos ir užsienio (ES ir EEE) piliečiams, vienodai traktuojantiems su vengrais.
- 660 000 HUF (reguliarus 320 000 HUF mokestis už mokslą + 340 000 HUF kalbų įnašas) Anglų kalbos programa Vengrijos piliečiams ir užsienio (ES ir EEE) gyventojams, vienodai traktuojantiems su vengrais.
- 3 200 EUR trečiųjų šalių piliečiai.
Apie Mokyklą
Klausimai
Panašūs kursai
Ekonomikos ir verslo ekonomikos doktorantūros studijos
- Rijeka, Kroatija