Keystone logo
Corvinus University of Budapest Verslo informatikos mokslų daktaras
Corvinus University of Budapest

Verslo informatikos mokslų daktaras

Budapest, Vengrija

4 Semesters

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

HUF 660 000 / per semester *

Stovykloje

* per semestrą

Įvadas

Doktorantūros mokykla veikia CUB Verslo mokykloje, kurią kontroliuoja Universiteto doktorantūros taryba (EDT). Fakulteto padaliniai, taip pat kiti universiteto fakultetai ir vadovai, atsakingi pagal temą, yra įsitraukę į doktorantūros mokyklos darbą.

Doktorantūros mokykloje pagrindinis dėmesys skiriamas dalyvių nuolatinio mokymosi įgūdžių tobulinimui ir konstruktyviam jų žinių tobulinimui, tokiu būdu mokant specialistus, gebančius atlikti savarankiškus tyrimus. Įsigiję šiuolaikinius IT ir informatikos metodus bei metodiką, mūsų absolventai gali atlikti sudėtingas ekonomines analizes ir prognozes, mokyti ir tirti. Doktorantūros mokyklos edukacinės ir tiriamosios temos priklauso verslo informatikos sričiai; yra daugybė verslo ir ekonomikos tyrimų iššūkių, kuriuos galima išnagrinėti pasitelkiant IRT priemones ir jų pagrindus. Verslo architektūros aspektu verslo informatikos sritys yra susijusios su visų vertybių kūrimu IT srityje.

Atitinkamai buvo išplėtotos programos švietimo ir tyrimų sritys. Doktorantūros mokykla turi penkias specializacijos sritis: informacijos valdymo ir verslo informatikos, duomenų analizės ir modeliavimo, ekonominės ir socialinės statistikos, žiniasklaidos ir informacijos reguliavimo bei ateities studijų. Verslo informatikos doktorantūros mokykla veikia labai sparčiai besivystančioje tarpdisciplininėje srityje nuo 2009 m. Verslo informatikos magistrantūros ir bakalauro laipsnis yra nepaliaujamas, o kasmet didėja potencialių studentų skaičius (mūsų mokykloje iki šiol pradėjo mokytis 68 studentai). ). Neseniai sustiprinome savo programos tarptautinį pobūdį. Nuo 2014 m. Turime užsienio studentų iš įvairių šalių, tokių kaip Vokietija, Kosovas, Pakistanas, Tailandas, Bangladešas, Bosnija ir Rumunija.

Kursai ir tyrimų temos taip pat yra užsienio kalbomis (ypač anglų kalba). Dėstytojai ir vadovai turi platų tarptautinį tinklą, kuris palaiko tarptautinį studentų bendradarbiavimą ir stiprina jų tarptautinius ryšius (pvz., Marie Curie programa, Erasmus programos). Verslo informatikos srityje mes užmezgėme strateginius ryšius su NJSZT (Johno von Neumanno kompiuterių draugija), Vengrijos centrine statistikos tarnyba, Vengrijos mokslų akademijos Kompiuterių mokslo ir kontrolės institutu, Vengrijos CIO asociacija, ISACA (informacinėmis sistemomis). Audito ir kontrolės asociacija), IFIP (Tarptautinė informacijos apdorojimo federacija). Mes bendradarbiaujame su įmonėmis ir programinės įrangos firmomis, pvz., SAP, „Microsoft“. Doktorantūros mokykla bendradarbiauja su Liublianos universitetu, UBT Kosovu ir Chiang Mai universitetu. Mes turime daktaro laipsnį studentų mainų programa taip pat su šiais universitetais.

Specializacijos (Specializacijos vadovas)

 • Informacijos valdymas ir verslo informatika (András Gábor)
 • Duomenų analizė ir modeliavimas (Andrea Kő)
 • Ekonominis ir socialinis modeliavimas (Ilona Cserháti)
 • Ateities tyrimai (Erzsébet Nováky)
 • Žiniasklaidos ir informacijos reglamentas (Zsolt Balogh)

Priėmimas

Tinkamumo kriterijai yra šie:

 • Universiteto laipsnis arba magistro laipsnis su pagyrimais (arba lygiaverčiais), suteikiami akredituotoje švietimo programoje, taip pat 300 kreditų, įgytų vienos pakopos arba dviejų pakopų universitetiniame (bakalauro ir magistro) lavinime. Atminkite, kad nepriimami ne magistro laipsnio MBA laipsniai!
 • Kandidatai, neturintys ankstesnių atitinkamos srities studijų (tačiau neatitinkantys visų stojamųjų reikalavimų), gali būti priimami, jei per pirmąjį studijų semestrą jie laikosi keleto „pereinamųjų“ dalykų ir išlaikė atitinkamus egzaminus.
 • Studentams, baigusiems 2019/2020 mokslo metus, atestatų pateikimo terminas yra 2020 m. Rugsėjo 2 d. Priėmimas į tam tikrus metus galimas tik tuo atveju, jei kandidatai galės pateikti savo pažymėjimus. Pirmenybė teikiama pareiškėjams, laimėjusiems atitinkamo dalyko prizą Nacionalinėje mokslinių studentų asociacijų konferencijoje (OTDK). Kitas pranašumas yra įrodytas tyrėjų pajėgumas (pvz., OTD, mokslinės publikacijos).
 • Anglų kalbos mokėjimas taip pat yra reikalavimas. Jei pareiškėjas neturi kalbos pažymėjimo anglų kalba, anglų kalbos žinios turėtų būti įrodytos daktaro organizuotame pokalbyje. Programa.

Informacija apie savarankišką finansavimą ir stipendijas:

Doktorantūros studijų programa yra ištęstinė ir gali būti baigta gavus valstybės stipendiją arba pačiam finansuojant. Programos turinys abiem atvejais yra identiškas. Visi studentai dalyvauja tuose pačiuose kursuose, vienintelis skirtumas yra finansavimo forma. Studentams, kuriems suteikta stipendija, skiriama valstybinė stipendija, kurios dydis yra 1 4–4 semestruose 140 680 HUF per mėnesį, o 5–8 semestruose - 180 680 HUF per mėnesį. Atitinkamos sumos pervedamos į studento banko sąskaitą Universitetas.

Šiems studentams gali būti skiriamos valstybės stipendijos:

 • Daktaras studentai, turintys Vengrijos pilietybę, kurie kreipiasi dėl dieninio mokymo organizuota forma.
 • užsienio daktaras studentams, kuriems įstatymai ar tarptautinė sutartis suteikia lygiavertį požiūrį su studentais, turinčiais Vengrijos pilietybę.

Valstybinės doktorantūros stipendijos mokėjimo laikotarpis yra 4 metai (48 mėnesiai). Stipendijos dydis yra nustatytas 2011 m. Aukštojo mokslo įstatyme CCIV. Pagal įstatymą, kadangi didžiąją dalį studentų, turinčių stipendiją, švietimo išlaidų padengia valstybės biudžetas, savarankiškai finansuojamo švietimo išlaidas padengia studentas.

Programos metu visi Ph.D. studentai gali kreiptis dėl lėšų dalyvavimui konferencijose Vengrijoje ir užsienyje remti.

Jei studentai bus priimti 2020 m., Mokestis už mokslą per semestrą 2020/21 mokslo metams yra toks:

 • 320 000 HUF vengrų kalba skirta programa Vengrijos ir užsienio (ES ir EEE) piliečiams, vienodai traktuojantiems su vengrais.
 • 660 000 HUF (reguliarus 320 000 HUF mokestis už mokslą + 340 000 HUF kalbų įnašas) Anglų kalbos programa Vengrijos piliečiams ir užsienio (ES ir EEE) gyventojams, vienodai traktuojantiems su vengrais.
 • 3 200 EUR trečiųjų šalių piliečiai.

Apie Mokyklą

Klausimai