Keystone logo
Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Įvadas

Išsilavinimas

Karolio universiteto Medicinos fakultetas Hradec Kralovėje teikia išsilavinimą būsimiems medicinos mokslų bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius turintiems asmenims.

Švietimą teikia pedagogai – savo srities žinovai ir kompetentingi mokslininkai.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas su užsienio šalimis ir tarptautinis mobilumas yra mūsų fakulteto prioritetas.

Be Erasmus programos, kuri suteikia studentams galimybę praleisti vieną ar du semestrus kai kuriuose Europos universitetuose, IFMSA organizacija siūlo studentams ir kitas praktikas.

Mūsų fakultetas palaikė puikius ryšius su prestižine Mayo klinika Ročesteryje, JAV. Šis unikalus bendradarbiavimas, savo apimtimi pranokstantis visas kitas Čekijos medicinos mokyklas, suteikia kasmet maždaug 10 bakalauro ir magistrantūros studijų studentų stažuotę 3 mėnesiams Ročesteryje. Stažuotės orientuotos į mokslinius tyrimus ir paprastai yra susijusios su mūsų studentų interesų sritimi ir ateities tobulėjimu. Taip pat dažnai būna publikacijų. Visi stažuotės Mayo Clinic dalyviai patvirtina, kad tai labai stimuliuojanti veikla. Kai kuriais atvejais tai paskatino tolesnę darbo praktiką prestižinėse JAV klinikose.

Kitas įprastas bendradarbiavimo su užsienio institucijomis būdas yra fakultetų susitarimai ir šimtai tarpuniversitetinių sutarčių studentams ir dėstytojams.

Mokslas ir tyrimai

Be dėstymo, viena iš pagrindinių fakulteto veiklų yra mokslinė ir tiriamoji veikla.

Mūsų fakulteto nariai ir studentai yra daugelio su medicinos tyrimais ir mokymo naujovėmis susijusių dotacijų projektų (Čekijos dotacijų agentūra, Europos socialinis fondas, ERPF, 7BP ir kt.) pagrindiniai tyrėjai arba bendradarbiai.

Bakalauro (magistrantūros) programų studentai nuo pat studijų pradžios gali ruoštis moksliniam ir tiriamajam darbui pagal savo studijų programas. Jų darbo rezultatai kasmet pristatomi, aptariami ir vertinami SVOČ konferencijose (Studentų mokslinio ir tiriamojo darbo konferencija).

Mokslinės ir tiriamosios veiklos rezultatai pristatomi daugelyje reguliarių mokslinių susitikimų.

Medicinos fakulteto ir Hradec Kralovės universiteto ligoninės mokslinės konferencijos yra kai kurių dotacijų agentūrų išorės peržiūros procedūrų dalis.

Magistrantūros studijų programos studentų tiriamoji veikla pristatoma magistrantūros studentų konferencijose.

Tarptautinė doktorantų (doktorantų) konferencija „Tarptautinė medicinos magistrantūros konferencija Hradec Kralovėje“ su paantrašte „New Frontiers in the Research of Ph.D. Studentai“ kasmet organizuojamas nuo 2005 m. ir vis didėjantis prestižas. Tarptautinės medicinos magistrantūros konferencijos Hradec Králové prestižas, paantraštė Naujos Ph.D. tyrimų ribos. Nuo 2005 metų organizuojamų studentų nuolat daugėja.

Vietos

Vietos
  • Hradec Kralove

    Charles University in Prague Faculty of Medicine in Hradec Kralove PO BOX 38 Simkova 870 Hradec Kralove 1 500 38 Czech Republic, , Hradec Kralove

    • facebook
    • youtube

Programos

    Klausimai