Keystone logo
Charles University Second Faculty of Medicine

Charles University Second Faculty of Medicine

Charles University Second Faculty of Medicine

Įvadas

Antrąjį fakultetą studentai renkasi dėl išskirtinių mokslinių tyrimų ir dėstymo meistriškumo, nes didžiuojasi dėstytojų, studentų ir administracijos darbuotojų draugystės ir vienybės tradicija bei unikalia mūsų siūloma studentų patirtimi. Mūsų įsipareigojimas paruošti sėkmingus pirminės ar ligoninės medicinos specialistus daro mūsų fakultetą puikiu pasirinkimu jūsų studijoms.

Mokslinių tyrimų ir mokymo kompetencija

Antrajame fakultete jums naudinga kasdien bendrauti su tarptautiniu mastu žinomais mokslininkais, taip pat daugelio medicinos sričių tyrimų vadovais Čekijoje. Ypač daug dėmesio skiriame tyrimams žmogaus genetikos ir genomikos, vaikų onkologijos ir hematologijos, onkogynaekologijos, neurologijos ir pediatrijos srityse. Mes reguliariai skelbiame savo rezultatus geriausiuose tarptautiniuose mokslo žurnaluose. Daugelis mūsų akademinio personalo ir doktorantų yra nacionalinių ar tarptautinių premijų ir apdovanojimų laureatai, o mūsų pripažinti specialistai rūpinasi nacionalinėmis sporto atstovybėmis. Visa tai suteikia jums geriausią galimybę tapti žinomu sveikatos priežiūros specialistu.

Pediatrija - mūsų unikali papildoma premija į standartinį išsilavinimą

Antrasis medicinos fakultetas istoriškai tęsia Vaikų ligų fakultetą. Nors ji suteikia bendrą medicinos išsilavinimą ir jos absolventai sėkmingai dirba kaip internai, taip pat kaip pediatrai (ar kitų disciplinų specialistai), mokymo programoje išlaikyta plati pediatrijos apimtis. Palyginti su kitais fakultetais, studentai gali labiau susipažinti su vaikų specializacijomis, tokiomis kaip neurologija, hematologija, onkologija, psichiatrija, ortopedija, kardiologija, stomatologija ir kt.

Platus tarptautinis pripažinimas

Antrojo medicinos fakulteto suteikiami laipsniai yra visiškai pripažinti visose ES šalyse ir JAV federaliniu lygiu. (Norėdami gauti informacijos apie licencijavimo praktiką medicinoje, turite susisiekti su atitinkamos šalies profesine organizacija.)

Pasaulinės studijų ir mokymo galimybės

Kaip antrojo fakulteto studentas, galite rinktis iš daugybės studijų mainų programų ir praktikos užsienyje. Galite praleisti semestrą ar visus mokslo metus kai kuriuose mūsų partnerių universitetuose Europoje ir visame pasaulyje; atlikti praktinę praktiką ligoninėse ir medicinos institutuose visame pasaulyje (skaitykite apie mūsų studentų patirtį); arba dalyvauti humanitarinėse medicinos misijose.

Kambarys lavinti savo talentus

Jei jums nepatinka vien lankyti paskaitas, bet norite įrodyti savo gabumus, jums gali būti leista dalyvauti mokant jaunesnius studentus. Nuo antro kurso galite būti naudingas kaip medicinos demonstratorius anatomijos ir histologijos pamokose, nes pagal amžių ir profesiją esate artimas kitiems studentams ir suprantate jų problemas bei poreikius.

Puikus susisiekimas transportu

Iki Prahos centro metro nuvažiuosite per 15 minučių. Išėjimas iš metro stoties veda tiesiai į fakulteto įėjimą.

Patenkinti studentai ir sėkmingi absolventai

Remiantis jų pačių vertinimu dėl mokymo Antrajame medicinos fakultete, studentai yra patenkinti ilgainiui, o absolventai sėkmingai dirba Čekijos ir tarptautinėse darbo rinkose.

Studentų gyvenimas, pramogos ir kultūra

Fakultetas užtikrina malonią atmosferą ir gerus santykius tarp studentų ir darbuotojų. Mūsų studentų draugijos stengiasi pagerinti studentų gyvenimą daugybe popamokinių renginių, klasikinės ir populiariosios muzikos koncertų, meno parodų ir sporto varžybų, įskaitant tradicinį vasaros vakarėlį garlaivyje. Švedų savaitė metų pradžioje yra neįkainojama galimybė susitikti su kolegomis studentais ir pažinti Prahą bei Čekiją.

Aktyvios ir originalios studentų draugijos

Būdami kai kurių studentų draugijų nariais, galite aktyviai dalyvauti visose šiose veiklose. Be dalyvavimo organizuojant renginius, kartu su Motolák galite lavinti savo, kaip reporterio ar fotografo, kūrybiškumą; padėti valdyti praktines stažuotes užsienyje Tarptautinėje medicinos studentų asociacijų federacijoje Čekijoje (IFMSA); arba įsitraukti į tarptautinę studentų bendruomenę per Tarptautinių medicinos studentų asociaciją (AIMS).

Elektroninių dokumentų patogumas

Kad išvengtumėte nereikalingo dokumentų tvarkymo, vykdome daug elektroninių programų, įskaitant studijų programas, registraciją į egzaminus, mokymo vertinimą ir elektroninius mokymo išteklius.

Vietos

  • Prague

    Charles University in Prague 2nd Faculty of Medicine V Úvalu 84 150 06 Praha 5 - Motol , , Prague

Klausimai