Keystone logo
Doctoral School at Gdańsk University of Technology

Doctoral School at Gdańsk University of Technology

Doctoral School at Gdańsk University of Technology

Įvadas

Gdansko technologijos universitetas (lenkiškas pavadinimas: Politechnika Gdańska) yra vienas seniausių universitetų Lenkijoje ir didžiausias technikos universitetas Šiaurės Lenkijoje.

Ji buvo įkurta 1904 m. ir nuo tada ugdo pasaulinio lygio inžinierius įvairiose mokslo ir technologijų srityse.

Įsikūręs Gdanske – mieste, turinčiame tūkstantmetes tradicijas ir vartai į Lenkijos pajūrio liniją – tai puiki vieta mokytis ir mėgautis studentišku gyvenimu.

Pagrindinės stipriosios pusės Gdansko technologijos universitetas

 • Gdansko technologijos universitetas Mokslo ir aukštojo mokslo ministerijos konkurse buvo pripažintas geriausiu techninių tyrimų universitetu Lenkijoje.
 • Studijų populiarumą tarp kandidatų matuojančiame Mokslo ir aukštojo mokslo ministerijos reitinge 2018 metais – pirmoji vieta, o 2019 metais – antra vieta.
 • „Times Higher Education University Rankings“ duomenimis, GUT buvo įtrauktas į 10 gražiausių Europos universitetų.
 • Universitetą sudaro 9 fakultetai su 37 studijų sritimis.
 • Joje dirba 1200 akademinių dėstytojų, ugdo 14 tūkst. studentų.
 • Baigę studijas absolventai ne tik lengvai susiranda darbą, bet ir dažnai sėkmingai kuria bei vadovauja savo verslui.*
 • Potencialiems kandidatams svarbu žinoti, kad Gdansko technologijos universitetas yra vienas populiariausių universitetų tarp jaunimo.
 • Tarptautiniai GUT studentai gauna unikalią paramą tiek priėmimo proceso metu, tiek studijų metu iš Tarptautinių studentų ir lankytojų biuro (ISVO)** – organizacijos, kurios tikslas - reklamuoti Universitetą tarptautiniu mastu, įdarbinti kandidatus iš užsienio ir remti naujokus. .

*Remiantis visoje šalyje atlikto tyrimo duomenimis, Gdansko technologijos universiteto absolventų uždarbis yra ketvirtoje vietoje tarp absolventų šalyje.

** ISVO yra Gdansko technologijos universiteto Tarptautinių ryšių biuro dalis ir buvo sukurta siekiant teikti informaciją ir konsultuoti tarptautinius kandidatus ir studentus. Palaikantys, įvairiomis kalbomis kalbantys darbuotojai gali atsakyti į klausimus apie prašymus, universitetą, buvimo Lenkijoje legalizavimą, apgyvendinimą, padėti išspręsti iškilusias problemas.

192808_NAWA-STER-EN.png

Vietos

 • Gdańsk

  Gdańsk, Poland, 80-233, Gdańsk

  Klausimai