Keystone logo
© rawpixel.com
emTunis Business School

emTunis Business School

emTunis Business School

Įvadas

emTunis Business School yra pirmoji Afrikos vadybos mokykla, skirta vadovų mokymui. įsikūrę Tunise, TUNISO sostinėje, siūlome vadovams programas, turinčias labai didelę pridėtinę vertę, leidžiančias jiems viršyti savo potencialą ir padėti verslui įveikti precedento neturinčius iššūkius ir kurti naujus kelius.

Norėdami pasiekti šiuos tikslus, siūlome keletą mokymo metodų: internetinį, vietoje su daugybe treniruočių stovyklų, dviejų rūšių derinį... sistemingai sudarysite tvarkaraštį, atsižvelgdami į jūsų įmonės darbo krūvį.

Tunisas yra Afrikos, Viduržemio jūros ir arabų šalis. Tunisas, esantis vieną valandą nuo Europos ir turintis daugiau nei 3000 metų etninio susimaišymo istoriją, yra neabejotinai geriausia vieta pasaulyje, kurioje mokoma įvairovės, įtraukties ir tolerancijos. emTunis Business School yra vienintelė verslo mokykla pasaulyje, teikianti vadovų programas trimis kalbomis: anglų, prancūzų ir arabų.

Jei, kaip ir mes, esate įsitikinę Afrikos, Europos ir Artimųjų Rytų galimybių ir sinergijos potencialu, tada emTunis yra geriausias jūsų partneris, kuris aprūpins jus ir sustiprins jūsų pajėgumus, kad galėtumėte geriau pasinaudoti šiomis galimybėmis.

Vietos

  • Tunis

    Building Sarra, Boulevard Principal, Les Berges du Lac I, 1053, Tunis

    Klausimai