Keystone logo
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Įvadas

Žmogiškųjų mokslų kolegija sprendžia pasaulinius iššūkius ir galimybes, susijusias su fiziniais, elgesio ir ekonominiais veiksniais, turinčiais įtakos asmenų, šeimų ir bendruomenių sveikatai ir vystymuisi.

Mūsų vizija yra vadovauti Kolegijai nacionaliniu mastu per novatoriškas akademines ir mokslinių tyrimų programas, kurios rengia XXI amžiaus profesionalus.

Šeimos ir vaikų mokslų skyrius

  • Programose pabrėžiama vaikų ir šeimų sveikata ir vystymasis per švietimą, mokslinius tyrimus ir paslaugas bendruomenei.
  • Profesinės galimybės šioje srityje padidėjo dėl naujų galimybių, atsiradusių dėl to, kad nacionalinis dėmesys sutelktas į šeimų ir vaikų gerovę.
  • Santuokos ir šeimos terapijos doktorantūros programą akreditavo Komisija dėl santuokos ir šeimos terapijos švietimo akreditavimo.
  • Studentai gali užpildyti reikalavimus tapti sertifikuotu šeimos gyvenimo pedagogu, kurį remia Nacionalinė šeimos santykių taryba (NFCR).

Šeimos ir vaikų mokslai yra daugiau nei darbas su žmonėmis - siekiame pakeisti savo gyvenimą. Mes siūlome studijų programas tiek bakalauro, tiek ir antrosios pakopos studentams, kurie visą gyvenimą tenkina vaikų, jaunimo, suaugusiųjų ir šeimų poreikius, ypatingą dėmesį skiriant sudėtingose šeimose.

R1 tyrimų universitetas

FSU yra viena iš 115 įstaigų, klasifikuojamų kaip „R1 mokslinių tyrimų universitetas… (aukščiausia mokslinių tyrimų veikla)“, pagal Carnegie aukštojo mokslo įstaigų klasifikatorių.

Bendradarbiavimas

Tarpdisciplininė mokslinių tyrimų aplinka leidžia pasidalyti mokymąsi tarp disciplinų, dėstytojų ir kohortų. Šis verslumo dvasia viename skyriuje įkvepia smalsumą ir optimizuoja našumą.

Fakulteto interesai

Gerbiamas fakulteto žurnalas leidžia studentams studijuoti temas su profesionaliais tyrinėtojais, kurie dalijasi savo interesais.

Centrai

Šeimos institutas

Floridos valstijos universiteto šeimos institutas sukuria naują informaciją, rengia specialistus ir informuoja politikos formuotojus apie šeimas Floridoje, regione ir tauta.

Geresnės sveikatos centras

Sutelkiant dėmesį į aukštojo mokslo ir bendruomenės programų modelių kūrimą ir bandymą, kad būtų pašalinti sveikatos priežiūros skirtumai nepakankamai aprūpintiems gyventojams.

Pora centras

MFT doktorantai mokomi sisteminės ar reliacinės terapijos srityje. Per visą gyvenimą egzistuoja keletas santykių, kurie tiesiogiai ir netiesiogiai daro įtaką mūsų gerovei.

Vietos

  • Tallahassee

    W College Ave,600, 32306, Tallahassee

    Klausimai