Keystone logo
Free University of Bozen-Bolzano

Free University of Bozen-Bolzano

Free University of Bozen-Bolzano

Įvadas

Free University of Bozen-Bolzano buvo įkurtas 1997 metais. Mūsų universitetas turi tvirtą tarptautinę perspektyvą, kurią liudija daugiakalbiai kursai (vokiečių, italų, anglų ir Ladino), taip pat didelis studentų ir dėstytojų iš užsienio skaičius.

Universitetas turi penkis fakultetus, didelė dėstytojų dalis (35%) ir studentai (17%) atvyksta iš užsienio ir mokosi, moko ir atlieka mokslinius tyrimus ekonomikos, gamtos mokslų, inžinerijos, socialinių mokslų, švietimo ir dizaino srityse. . Mes turime 4 100 studentų, įregistruotų daugiau nei 30 bakalauro ir magistrantūros studijų kursų .

Nacionaliniuose reitinguose mūsų universitetas kiekvienais metais pasiekia aukščiausią poziciją. 2018 m. Ketvirtus metus iš eilės Italijos socialinių tyrimų tyrimų centras „Censis“ mūsų universitetą užėmė pirmuoju tarp mažesnių privačių universitetų (mažiau nei 5000 studentų). Mes taip pat aukštai vertiname tarptautinius reitingus, ypač pagal kategorijas „internacionalizacija“, „studentų pasitenkinimas“ ir „į praktiką orientuotas“.

Siūlomi moduliai ir mūsų mokslinių tyrimų projektai yra susieti su tarptautiniais ir tarpregioniniais tinklais. Pavyzdžiui, "Euregio" projekto metu mes bendradarbiaujame su Insbruko ir Trento universitetais, ir esame įsipareigoję siekti aukščiausių kokybės standartų.

Statistika

Universitete yra penki fakultetai, didelis procentas dėstytojų (35 proc.) ir studentų (17 proc.) atvyksta iš užsienio, jie studijuoja, dėsto ir atlieka mokslinius tyrimus ekonomikos, gamtos mokslų, inžinerijos, socialinių mokslų, švietimo ir dizaino srityse. . Turime 4100 studentų, užsiregistravę daugiau nei 30 bakalauro ir magistrantūros studijų kursų.

  Reitingai

  Nacionaliniuose reitinguose mūsų universitetas kasmet pasiekia aukščiausias pozicijas. 2023 m., jau septintus metus iš eilės, Italijos socialinių studijų centras „Censis“ mūsų universitetą įvertino kaip pirmąją vietą tarp mažesnių privačių universitetų (mažiau nei 5000 studentų). Mes užimame aukštas vietas Nacionaliniuose reitinguose mūsų universitetas kasmet pasiekia aukščiausias pozicijas. 2023 m., jau septintus metus iš eilės, Italijos socialinių studijų centras „Censis“ mūsų universitetą įvertino kaip pirmąją vietą tarp mažesnių privačių universitetų (mažiau nei 5000 studentų). Mes taip pat užimame aukštas vietas tarptautiniuose reitinguose, ypač kategorijose „internacionalizacija“, „studentų pasitenkinimas ir orientacija į praktiką“. taip pat, ypač pagal kategorijas „internacionalizacija“, „studentų pasitenkinimas“ ir „orientavimasis į praktiką“.

  Priėmimo į programą reikalavimai

  Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

  Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

  Vietos

  • Bolzano

   Free University of Bozen-Bolzano Universitätsplatz 1 Piazza Università 1, 39100, Bolzano

  • Bruneck

   Piazzetta dell'Università,1, 39031, Bruneck

   • Brixen

    Via Santa Croce,7, 39042, Brixen

    Klausimai