Keystone logo
Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Įvadas

Mes siūlome verslo administravimo (BBA) bakalauro laipsnį specializuojasi logistikos ir intermodalinio transporto srityse, taip pat pagrindinį valdymą, akcentuojant operacijų valdymą. Mūsų studijų programos suteikia studentams problemų sprendimo įgūdžius ir tiekimo grandinės žinias, reikalingas šiuolaikinėms organizacijoms valdyti ir vadovauti. Mes taip pat teikiame pagrindinius kursus, kuriančius kritinio mąstymo įgūdžius verslo studentams, mokydamiesi aukštesnio lygio pagrindines klases verslo statistikoje, optimizavime ir operacijų valdyme visoms BBA didžiosioms įmonėms.

Magistrantūros studijos, kurias teikia departamentas, aptarnauja mūsų MBA programas ir doktorantūros programą logistikos ir tiekimo grandinės valdyme.

Lyderystės ugdymas yra mūsų kultūros dalis. Mūsų novatoriškos mokymo programos apima verslo pagrindus ir dabartines tendencijas šiandieninėje verslo aplinkoje. Jūs išmoksite iš fakulteto, gerai žinomo dėl jų paskelbtų tyrimų ir jų mokymo įgūdžių stiprumo. Mūsų fakulteto nariai tikrai rūpinasi jūsų sėkme kaip studentas ir stengiasi pasiruošti ateities sėkmei šiandienos labai konkurencingoje pasaulio aplinkoje.

Kas yra logistika ir intermodalinis transportas (LIT)?

Logistika užtikrina reikiamo produkto, tinkamo kiekio ir tinkamos būklės prieinamumą tinkamoje vietoje, tinkamu laiku tinkamam klientui tinkamomis sąnaudomis. Intermodalinis transportavimas derina daugiau nei vienos transporto rūšies kaštus ir (arba) paslaugų pranašumus, kad būtų užtikrintas efektyvus ir vientisas produktų judėjimas.

Kas yra operacijų valdymas (OM)?

Verslas sukuria vertę, gamindamos produktus ir teikdamos paslaugas, kurios atitinka ar viršija klientų lūkesčius. Operacijų valdymas - tai procesai, kuriais įmonė naudoja savo išteklius, kad sukurtų tuos produktus ir paslaugas tokiu būdu, kuris padidintų jų vertę.

Kodėl Gruzijos Pietų universiteto Verslo koledžas?

 • Tarptautinė AACSB akreditacija

Tik institucijos, turinčios įrodytus akademinės kompetencijos įrašus, gali gauti šį svarbų patvirtinimo antspaudą, todėl galite tikėtis gauti aukštos kokybės edukacinę patirtį.

 • Rūpestinga aplinka

"Georgia Southern" suteikia studentams orientuotą aplinką, kuriai vadovauja administratoriai, fakultetai ir darbuotojai, kurie tikrai rūpinasi jūsų sėkme.

 • Sąveika su fakulteto ir verslo lyderiais

Mūsų klases moko kvalifikuoti profesoriai, o ne absolventai, o klasės dydžiai dažnai yra maži. Regioniniai ir nacionaliniai pranešėjai reguliariai atvyksta į kampelą, kad dalyvautų mūsų kasmetinėse "Executive-in-Residence" ir "Accounting Day" programose.

 • Pirmos klasės patalpos ir kompiuterių laboratorijos

Logistikos ir tiekimo grandinės valdymo katedra yra įsikūrusi Verslo pastato koledže, kuriame yra state-of-the-art daugialypės terpės klasių įranga ir keturios kompiuterinės laboratorijos su naujausiomis technologijomis.

 • Stažuotės galimybės

Stažuotės padeda geriau integruoti akademines žinias į praktines programas. Logistikos praktikos ir verslo aplinkos poveikis taip pat gali padėti jums nuspręsti, kuris karjeros kelias yra tinkamas jums, ir padėti įveikti savo karjerą, prieš pradedant dirbti į darbo jėgą. Logistikos studentams neseniai buvo siūlomos stažuotės, spustelėję čia.

 • Stipendijos ir finansinė pagalba

Kiekvienais metais logistikos stipendijos skiriamos studentams, atsižvelgiant į klasę, profesinį potencialą ir finansinį poreikį. Finansinę paramą stipendijų programai teikia Džordžijos uostų valdyba, Atlantos transporto klubas, Atlanta Maritime Association, Savannah Propeller Club, Savannah Maritime Association, Gruzijos užsienio prekybos konferencija ir Savannah Traffic Club, be kita ko.

 • Off-Campus mokymasis

Studentų ekskursijos yra unikali LIT programos funkcija. Naujausiose ekskursijose buvo apsilankymai Gruzijos uostuose, "Wal-Mart" platinimo centre ir "Home Depot" platinimo centre. LIT programa taip pat naudinga jos santykiams su daugeliu pramonės organizacijų. Kiekvienais metais studentai yra atrinkti dalyvauti nacionalinėse ir regioninėse konferencijose ir susitikimuose.

Vietos

 • Statesboro

  P.O. Box 8036 Statesboro, 30460, Statesboro

  Programos

  Klausimai