Keystone logo
Georgian State University Of Theatre And Film

Georgian State University Of Theatre And Film

Georgian State University Of Theatre And Film

Įvadas

Džordžijos valstijos Šotos Rustaveli teatras ir filmas rengia dramos ir kino, muzikinio teatro, lėlių teatro, marionetų ir pantomimos aktorius, dramos, kino ir televizijos režisierius, kinematografininkus, teatro ir kino kritikus, meno istorikus, televizijos ir kitus specialistus. žiniasklaida, choreografai, turizmo vadybininkai ir kultūrinio-edukacinio sektoriaus ekspertai.

Mūsų studentai sulaukė tarptautinės sėkmės ir aukščiausių apdovanojimų įvairiuose kino ir teatro festivaliuose bei konkursuose.

Universitete yra D. Aleksidzės teatras, mokslinė biblioteka, laboratorijos, švietimo, mokslo institutas, kuris rengia Gruzijos teatro ir kino enciklopedijas.

Universitete yra dramos, kino ir televizijos, humanitarinių mokslų, socialinių mokslų ir vadybos bei gruzinų liaudies muzikos ir šokio fakultetai, kuriuose daugiau nei tūkstantis studentų įgyja bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius.

Universitetas atliko didžiulį vaidmenį rengiant teatro ir kino specialistus visam Kaukazo regionui. Universitetas subūrė Rusijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Abchazijos, Ossiano, Ingušo, Čečėnijos ir kitų teatrų specialistus. Daugelis dabar garsių teatrų buvo įkurti remiantis universiteto rengtais ir diplominiais spektakliais (tokie kaip „Kino aktorių“ teatras, „Meskhetian“ teatras, „Teatras„ Metekhi ““, „Akhmeteli“ teatras, „Saingilo“ teatras, „Pantomimos“ teatras ir kt.).

Universitetas palaiko kūrybinius ir mokslinius ryšius su įvairių šalių universitetais.

Vietos

  • Tbilisi

    Davit Aghmashenebeli Avenue,40, , Tbilisi

    Klausimai