Keystone logo

Graduate School of Biosciences Munich

A logo

Įvadas

Sveiki atvykę į Mokslinių tyrimų biuro Mokslinių tyrimų biurą Miunchene (QBM) . Mūsų mokykla siekia parengti jaunus gyvenimo mokslininkus naujai kiekybinės, į sistemą orientuotos biologijos mokslo erai. Ji suteikia novatorišką, integruotą doktorantūrą. tarptautinė mokymo programa, apimanti įvairias disciplinas: nuo biochemijos ir medicinos iki bioinformatikos, eksperimentinės ir teorinės (bio-) fizikos ir taikomojo matematikos. Studentų mokslinių tyrimų projektai ir mokymas klasėje yra labai tarpdisciplininiai.

Mokykla yra bendra iniciatyva pirmaujančių mokslininkų iš Ludwig-Maximilians-universitetas (LMU) Miunchene, Makso Planko Biochemijos instituto, Helmholtz centras Miunchene ir technikos universiteto Miunchene (TUM). QBM gauna finansavimą per antrąjį Vokietijos kompetencijos iniciatyvos etapą, kurio tikslas - skatinti mokslinius tyrimus ir švietimą Vokietijos universitetuose.

Tarptautinis daktaras. mokymo programa orientuota į tradiciškai atskirų disciplinų bendravimą ir bendradarbiavimą, pradedant biochemija ir medicina iki bioinformatikos, eksperimentinės ir teorinės biofizikos bei taikomojo matematikos. Mokykla turi išskirtinę poziciją Europos mokslinėje erdvėje, ypač pabrėždama teorinės analizės įtvirtinimą pažangiuose kiekybiniuose eksperimentuose ir dalyvaujančių mokslininkų meistriškumą.

Pagrindiniai mokyklos darbuotojai yra pagrindiniai tyrėjai, kuriuos atstovauja programos moksliniai koordinatoriai , moksliniai ir administraciniai darbuotojai bei absolventai (75–100 nuolatinės būklės). Be to, išorinė mokslinė patariamoji taryba , atstovaujanti keturioms pagrindinėms mokslo sritims (biochemija, biofizika, bioinformatika / statistika / teorinė fizika ir medicina), konsultuoja mokyklą apie organizaciją ir strategiją.

Vietos

  • Graduate School of Quantitative Biosciences Munich – BioSysM Butenandtstrasse 1 81377 Munich Germany, , Munich

Klausimai