Keystone logo
Graduate School of Life Science Munich

Graduate School of Life Science Munich

Graduate School of Life Science Munich

Įvadas

Mūsų aukštoji mokykla

Miuncheno aukštųjų mokyklų gyvybės mokslas priklauso Biologijos fakultetui ir Ludwig-Maximilans-Universität München (LMU) Chemijos, biochemijos ir farmacijos fakultetui. Šie puikūs fakultetai yra tarp geriausių biologijos ir biochemijos mokymo įstaigų Vokietijoje. Kartu su LMU genų centru ir Klinikum der Universtität München (KUM) jie priklauso HighTechCampusLMU Grosshadern-Martinsried mieste, kuris yra gerai žinomas dėl tarptautinių naujausių gyvybės mokslų tyrimų. Dalyvaujančios tyrimų grupės dažnai bendradarbiauja su gretimais Max-Planck biochemijos ir neurobiologijos institutais ir Vokietijos aplinkos sveikatos tyrimų centru (Helmholtz Zentrum München).

Apie Liudviko Maksimiliano universitetą

Italijos įkvėpti prestižinio Liudviko-Maksimilianų-Universiteto Miuncheno pastatai yra Miuncheno centre, netoli Anglų sodo, pirmojo didelio Europos miesto parko. Universitetas yra vienas seniausių ir didžiausių Vokietijoje. Ji buvo įkurta 1472 m. Bavarijos miestelyje Ingolštate, valdant kunigaikščiui Liudvikui Turtalui, o sustojus Landshute, 1826 m. Galutinai apsigyveno Miunchene. Nuo tada ji pritraukė daugybę gerbiamų mokslininkų. Tarp jų buvo rentgeno išradėjas Wilhelmas Roentgenas, chemikas ir modernaus žemės ūkio tėvas Justus von Liebig bei sociologas Maxas Weberis. Nuo įkūrimo universitetas išaugino 13 Nobelio premijos laureatų. Šiandien su 48 000 studentų, iš kurių 15 proc. Yra tarptautiniai studentai, Liudviko-Maksimilijos universitetas siūlo gyvą studentišką gyvenimą. Jo daugiau kaip 700 dėstytojų ir 3000 profesorių padėjėjų formuoja unikalų tyrimų ir mokymo kraštovaizdį.

Ludwig-Maximilians-Universiteto reitingas

2021 m. Ludwig-Maximilians-Universität München ir vėl užima aukščiausią vietą Times Higher Education Magazine pasauliniame reputacijos reitinge, kur LMU yra 32 vietoje. Atitinkamai LMU yra vienas žinomiausių universitetų Europoje. Pasaulio reputacijos reitingas vertina universiteto reputaciją mokymo ir mokslinių tyrimų srityje konsultuodamasis su žinomais mokslininkais iš viso pasaulio.

Mūsų aukštoji mokykla

Miuncheno aukštųjų mokyklų gyvybės mokslas (LSM), įkurta 2009 m., siūlo tarptautinę gyvybės mokslų doktorantūros programą, apimančią antropologijos, biochemijos ir ląstelių biologijos, ekologijos, evoliucijos, genetikos, mikrobiologijos, augalų mokslų, sistematikos ir zoologijos sritis, siekiant išskirtinai motyvuotų. ir kvalifikuoti mokslininkai. Programa dėstoma tik anglų kalba ir suteikia išsamų mokslinį mokymą viename iš aukščiausio lygio Europos universitetų. Abiturientų mokyklos nariai priklauso Ludwig-Maximilans-Universität München (LMU) Biologijos fakultetui ir Chemijos, biochemijos ir farmacijos fakultetui. Fakultetai yra tarp geriausių biologijos ir biochemijos mokymo įstaigų Vokietijoje.

180907_180904_CampusFeatures_CopyrightLMUBleeseCarolin2021.jpg

Programa ir mūsų nariai

Konkretaus projekto mokslinius mokymus papildys seminarai, rekolekcijos, metodų kursai, perkeliamųjų įgūdžių mokymai, dalyvavimas bent vienoje tarptautinėje konferencijoje. Doktorantūros programoje gali dalyvauti studentai, turintys magistro arba diplomo laipsnį arba, išskirtiniais atvejais, 4 metų bakalauro laipsnį. Sėkmingai baigusiems absolventams po 3–4 metų LMU bus suteiktas daktaro laipsnis (Dr. rer. nat.). Kandidatai turi įrodyti tvirtą kokybinį pagrindą, taip pat susidomėjimą ir gebėjimą atlikti nepriklausomus tyrimus.

Daugiau nei 50 mokslinių tyrimų grupių, tarptautiniu mastu pripažintų dėl novatoriškų mokslinių tyrimų metodų ir technologijų, sudaro pagrindinį aukštosios mokyklos fakultetą. Naudodamos pažangiausius metodus, šios grupės siekia atsakyti į esminius klausimus, susijusius su pagrindiniais ir taikomaisiais biologiniais ir biocheminiais tyrimais. Savo mokslinių tyrimų grupėje arba bendradarbiaujant su specializuota tyrimų grupe universiteto miestelyje LSM doktorantams suteikiama galimybė mokytis ir valdyti įvairius metodus. Taigi LSM doktorantai yra kruopščiai mokomi pažangių gyvybės mokslo metodų.

Programos tikslas – išmokyti ne tik techninių žinių, reikalingų sėkmingam tyrimui, bet ir suteikti įgūdžių, kurie yra būtini kiekvienam mąstančiam ir atsakingam mokslininkui. Pastaroji apima gebėjimą bendrauti paprasta kalba ir norą domėtis bioetinėmis problemomis ir dalyvauti viešuosiuose diskursuose, kuriuos jie gali išprovokuoti. Be to, siekiant palengvinti integraciją, užsienio studentams siūlomi vidiniai vokiečių kalbos kursai, įskaitant tarpkultūrinius aspektus. Sėkmingi studentai baigia magistrantūros studijas maždaug po trejų ketverių metų ir LMU jiems suteikia daktaro laipsnį (Dr. rer. nat.).

Žvilgsniu

 • Doktorantūros studijų trukmė: nuo 3 iki 4 metų
 • suteiktas daktaro laipsnis (Dr. rer. nat.)
 • Kursai vyks anglų kalba
 • Galimos stipendijos: 2 DAAD ir 2 CSC LMU stipendijos
 • Universitetas: HighTechCampus Miunchene

Statistika

Mūsų programa yra labai tarpdisciplininė ir tarptautinė, kaip matote toliau pateiktoje statistikoje.

Mūsų studentai yra vieno iš šių 4 fakultetų nariai:

 • Biologijos fakultetas
 • Medicinos fakultetas,
 • Veterinarijos fakultetas
 • Chemijos ir farmacijos fakultetas

Mūsų studentai atvyksta iš 20 skirtingų šalių.

  Universiteto ypatybės

  Su daugiau nei 50 mokslinių tyrimų grupių iš Liudviko Maksimiliano universiteto (LMU) Miuncheno Biologijos fakulteto, Medicinos fakulteto, Veterinarijos fakulteto ir Chemijos ir farmacijos fakulteto, LSM yra iškilioje vietoje HighTechCampus mieste Martinsried į pietus nuo Miunchenas prisideda prie didžiulių paramos galimybių, tarpdiscipliniškumo ir nuolatinio mokslinio indėlio iš aplinkinių laboratorijų.

  Nuo Miuncheno centro (Marienplatz) metro iki HighTechCampus Martinsried mieste nuvažiuosite tik per 20 minučių.

   Priėmimai

   Doktorantūros programoje gali dalyvauti studentai, turintys magistro arba diplomo laipsnį, taip pat išskirtiniai kandidatai, turintys ketverių metų bakalauro laipsnį (su baigiamuoju darbu).

   Reikalingi dokumentai yra:

   • Gyvenimo aprašymas (CV);
   • Bakalauro (ne mažiau kaip 240 ECTS balų), Vordiplom arba jam prilyginto laipsnio pažyma (studijų įrašas) ir laipsnio pažymėjimas;
   • Išrašas (studijų įrašas) ir magistro laipsnio pažymėjimas, diplomas arba lygiavertis laipsnis (jei taikoma). Jei jūsų studijų programa dar nebaigta, pateikite laikinus nuorašus;
   • Du rekomendaciniai laiškai (daugiau informacijos žr. aukščiau);
   • Aukštosios mokyklos baigimo nuorašai arba lygiavertis.
   • Motyvacinis laiškas (maks. 1 DinA4 puslapis), kuriame konkrečiai nurodoma, kodėl buvo pasirinkti atrinkti projektai.

   Paraiška

   LSM kasmet kviečia teikti paraiškas doktorantūros studijoms nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. iki spalio 31 d.

   Kandidatai yra atrenkami daugiapakopiu procesu per mūsų internetinį portalą, taip užtikrinant atvirumą ir sąžiningumą per visą paraiškų teikimo procedūrą. Kiekvieną išsamų pateiktį vertina LSM koordinatorius. Paraiškas savarankiškai peržiūrės keli LSM aukštosios mokyklos dėstytojai. Remiantis akademine kvalifikacija, mokslinių tyrimų patirtimi, motyvacija, moksline patirtimi ir rekomendaciniais laiškais, kandidatai bus atrenkami dalyvauti LSM interviu savaitėje. Po išsamaus įvertinimo per LSM komiteto valdybos narius, sėkmingi kandidatai bus pakviesti prisijungti prie LSM magistrantūros mokyklos.

   Stipendijos ir finansavimas

   Studentų atsiliepimai

   Vietos

   • Munich

    Grosshadernerstr. 2-4, 82152, Munich

    Klausimai