Keystone logo
Gran Sasso Science Institute GSSI

Gran Sasso Science Institute GSSI

Gran Sasso Science Institute GSSI

Įvadas

GSSI – Gran Sasso mokslo institutas yra tarptautinis mokslų daktaras. mokykla ir tyrimų bei aukštojo mokslo fizikos, matematikos, informatikos ir socialinių mokslų srityse centras. Ji buvo įkurta 2012 m. L'Akviloje (Italija) kaip INFN – Nacionalinio branduolinės fizikos instituto pažangiųjų studijų centras, o 2016 m. kovo mėn. įsteigta kaip Pažangių studijų mokykla, teikianti magistrantūros studijas. Kasdien bendradarbiaudami ir bendradarbiaudami, mokslininkai ir studentai turi galimybę įgyti patikimų žinių apie tyrimų metodus ir eksperimentuoti su interesų užteršimu, novatoriškais metodais ir daugiakultūriais mainais visose GSSI veiklose. Spręsdami šiuolaikinio pasaulio sudėtingumą, esame įsipareigoję pašalinti visas kliūtis tarp GSSI studijų ir tyrimų sričių, kur tarpdiscipliniškumas ir kryžminis derinimas yra visų mūsų veiksmų pagrindas. Tarp mūsų tikslų yra mokslo rezultatų sklaida visuomenėje, kultūrinių renginių viešinimas plačiajai visuomenei, miestiečiams ir mokykloms.

GSSI – Gran Sasso mokslo institutas siūlo 36 daktaro laipsnius. stipendijas 2022/23 mokslo metams ir kviečia teikti paraiškas doktorantūros studijoms. Programos „Astrodalelių fizika“ (9), „Gamtos, socialinių ir gyvybės mokslų matematika“ (9), „Kompiuterija“ (9), „Regionų mokslas ir ekonominė geografija“ (9).

Oficiali kalba visiems Ph.D. kursai yra anglų kalba .

Stipendijos skiriamos 4 metams, o jų metinė suma yra 16 159,91 EUR bruto. Visi Ph.D. studentai turi nemokamą apgyvendinimą GSSI patalpose ir valgyklą.

Vietos

  • L'Aquila

    Viale Francesco Crispi,7, 67100, L'Aquila

    Klausimai