Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Houston Christian University Online

Houston Christian University Online

Houston Christian University Online

Įvadas

Koledžas - tai ne tik pasiruošimas būsimai karjerai, bet ir galimybė atrasti, kas esate ir kuo tikite. HCU išsilavinimas padės jums pasiruošti kiekvienam jūsų kelionės žingsniui - nuo tos dienos, kai tapsite "Husky" studentu, iki tos akimirkos, kai įgysite diplomą. Sužinokite daugiau apie studijų HCU, pirmaujančiame Teksase įsikūrusiame krikščioniškame universitete, privalumus.

HCU turi 60 metų akademinės tradicijos orientuota į tikėjimą ir mokymosi kokybę. Turėdami mūsų akreditaciją, gausite kokybišką išsilavinimą, pripažintą visoje šalyje. Jūsų kursai vyksta bet kuriuo paros metu, kad galėtumėte atlikti kursinius darbus jums patogiu metu.

HCU Online yra ideali galimybė studentams, norintiems lankyti mokyklą pagal savo tvarkaraštį. Siekiame suteikti patogią galimybę įgyti laipsnį, bet taip pat norime, kad mūsų mokestis už mokslą būtų vienas mažiausių šalyje.

Priėmimai

Suradę tinkamą Online Degree programą, norėdami pradėti, atlikite toliau nurodytus veiksmus. Jei turite klausimų apie perkėlimą, peržiūrėkite daugiau informacijos apie perkėlimą į HCU Online .

 1. Complete Your Application
 2. Užpildykite nemokamą federalinės studentų pagalbos (FAFSA) paraišką
 3. Siųsti vidurinės mokyklos nuorašą / GED
  • Bakalauro studijų studentai turi pateikti nuorašus, rodančius, kad jie įgijo vidurinės mokyklos bendrojo ar aukštesniojo lygio diplomą arba GED su išlaikytais balais. (Neatsižvelgiama, jei studentas turi 32 ar daugiau kredito valandų perkėlimo kreditą.)
  • Pateikite reikiamus dokumentus
  • Nuorašai: Studentai turi pateikti visus kolegijos nuorašus iš bet kurios anksčiau lankytos institucijos (adresas aukščiau). Oficialus nuorašas turėtų būti siunčiamas tiesiai iš kolegijos ar universiteto, suteikusio bakalauro laipsnį, kad būtų laikomas oficialiu.
  • Taip pat turėtų būti pateikti bet kokių nuo to laiko atliktų papildomų kursinių darbų nuorašai, įskaitant pobaccalaureate arba absolventų studijų nuorašus.

Stipendijos ir finansavimas

HCU studentams teikiama daugybė finansinės pagalbos rūšių. Kiekvienas naujas bakalauro studijų studentas gali gauti „Freshman Merit Award“ apdovanojimą, pagrįstą aukštosios mokyklos akademiniais rezultatais. Papildomos stipendijos yra prieinamos tiek bakalauro, tiek magistrantūros studentams, atsižvelgiant į akademinių studijų sritį.

Federalinės dotacijos ir studentų paskolos taip pat yra prieinamos tiems, kurie atitinka tam tikrus poreikiais pagrįstus kriterijus, pagrįstus nemokama federalinės studentų pagalbos paraiška (FAFSA). Reikalavimus atitinkantys studentai taip pat gali pretenduoti į federalinę darbo ir studijų vietą miestelyje.

Studijavimas aukštojoje mokykloje yra investicija į jūsų ateitį. Daugeliui studentų stipendijos uždirbimas gali būti puikus būdas finansuoti šias investicijas. HCU siūlome platų stipendijų spektrą, kad padėtų patenkinti įvairių studentų švietimo poreikius.

Peržiūrint jūsų stojimo į universitetą paraišką, jūsų paraiška automatiškai atrenkama siekiant išsiaiškinti, ar atitinkate vienos ar kelių mūsų bakalauro nuopelnų stipendijų ar absolventų stipendijų reikalavimus.

 • Pirmakursių nuopelnų apdovanojimai
 • Perduoti nuopelnus apdovanojimai
 • Additional Scholarships
 • Vyriausybės dotacijos
 • Namų mokyklos studentų stipendijos
 • Graduate Scholarships
 • Nemokamas nuorašo įvertinimas

Reitingai

 • HC uždirba 2023–2024 m. Military Friendly Schools® aukso standarto reitingą
 • HCU pavadintas tarp geriausių internetinių krikščioniškų kolegijų ir universitetų
 • HCU pavadintas tarp geriausių internetinių koledžų Teksase

Studentų atsiliepimai

Why study at {school_name_variable}

 • Prieinamas: kursai vyksta bet kuriuo paros metu, kad galėtumėte užbaigti kursinius darbus tada, kai jums patogu. HCU Online yra idealus pasirinkimas studentams, norintiems lankyti mokyklą pagal savo tvarkaraštį.
 • Holistinis ugdymas: HCU integruoja tikėjimą ir protą savo akademikuose, todėl esate pasirengę ne tik savo karjerai, bet ir prasmingam gyvenimui tarnaujant Dievui.
 • Aukštos kokybės išsilavinimas: HCU turi 60 metų akademinę tradiciją, orientuotą į tikėjimą ir mokymosi kokybę. Turėdami mūsų akreditaciją, jūs gaunate kokybišką išsilavinimą, pripažintą visoje šalyje.
 • Įperkamas: HCU šiandien turi mažiausią studijų kainą. Mes norime suteikti patogią galimybę įgyti diplomą, tačiau taip pat norime, kad studijų kaina būtų viena žemiausių šalyje.

Awards & Accreditations

Hiustono krikščioniškasis universitetas yra akredituotas Pietų kolegijų ir mokyklų kolegijų komisijos, kad suteiktų asocijuotų, bakalaureato, magistro ir daktaro laipsnius.

Vietos

 • Houston

  7502, Fondren Road, TX 77074, Houston

Klausimai