Keystone logo
Hector Fellow Academy

Hector Fellow Academy

Hector Fellow Academy

Įvadas

Sveiki atvykę į Hector Fellow Academy

Mes sukuriame sinergiją skatinant tarpdisciplininius pažangius tyrimus

Hector Fellow Academy yra jauna mokslų akademija. Jis siūlo platformą tinklų kūrimui, tarpdisciplininiam mainams ir abipusiam įkvėpimui Hector Science apdovanojimų laureatams. Be to, Akademija remia perspektyvius jaunus mokslininkus.

Apie Hector Fellow Academy

Tarpdisciplininis tinklas pažangiausiems tyrimams

Hector Fellow Academy buvo įkurta 2013 m. Šiandien šis tinklas susideda iš 23 profesorių ir 19 jaunų mokslininkų, dirbančių gamtos ir inžinerijos mokslų srityse. Naujos mokslinių tyrimų temos ir inovacijos skatinamos suburiant šiuos išskirtinius mokslininkus tarp institucijų ir mokslo disciplinų. Hector Fellow Academy stiprina mokslinius tyrimus Vokietijoje ir prisideda prie pasaulinių iššūkių sprendimo didinant informuotumą apie socialinius ir politinius klausimus.

Tarpdisciplininiai tyrimai

Pagrindinis „ Hector Fellow Academy rūpestis yra tarpdisciplininio mainų tarp narių, kurie bendradarbiauja tarp mokslinių tyrimų institucijų, disciplinų ir mokslinių tyrimų sričių, skatinimas. Akademijos nariai yra Hector Fellows - STEM dėstytojų profesoriai ir jauni mokslininkai, remiami Hector Fellow Academy . Metiniai simpoziumai suteikia galimybę keistis idėjomis Hector Fellow Academy ir pradėti dialogą su plačiąja visuomene. Be to, Hector Fellows gali gauti finansinę paramą iš Akademijos bendrų novatoriškų daugiadalykių mokslinių projektų ir konferencijų.

Daugiadiscipliniškumas kaip pagrindinis principas:

 • Aukščiausio lygio gamtos mokslų, inžinerijos, medicinos mokslininkų tinklas
 • Bendradarbiavimas tarp institucijų
 • Sąsajos sričių tyrimai
 • Tarpdisciplininis mainai
 • Impulsai naujoviškiems mokslinių tyrimų metodams

Jaunųjų mokslininkų skatinimas

Vienas pagrindinių Hector Fellow Academy elementų yra jaunųjų mokslininkų parama. Akademija siūlo Ph.D. pozicijas ambicingiems absolventams. Taikant paraišką, turi būti pateikta savarankiškai sukurta inovatyvi mokslinių tyrimų idėja vienos iš Hector Fellows tyrimų srityje. Šią idėją turi ištirti studentai per trejus jų doktorantūros metus. etapas. Jaunieji mokslininkai įdarbinami atitinkamo Hektoriaus instituto mokslo darbuotojais, kurie savo ruožtu yra disertacijos vadovas. Be to, Akademija remia jaunus mokslininkus (paprastai postdokus), dirbančius viename iš tarpdisciplininių Hector Fellows projektų.

Doktorantai, taip pat doktorantai turi galimybę išplėsti savo mokslinių tyrimų patirtį ir įgyti vadybos žinias, lankydamiesi Karlsrūhės technologijos instituto Technologijų ir vadybos katedros HECTOR technikos mokykloje. Be to, Akademija skatina aktyvų jaunų mokslininkų tarptautinį tinklą, pvz., Kasmetinius simpoziumus.

HFA jaunųjų mokslininkų pranašumai:

 • Narystė puikiame mokslinių tyrimų tinkle
 • Bendradarbiavimas su aukščiausio lygio tyrėjais
 • Papildomi valdymo kursai
 • Naujausių mokslinių tyrimų tyrimai
 • Kambarys vizijos idėjoms
 • Finansuojamos pozicijos ir materialinės išlaidos

106811_pexels-photo-668137.jpeg

Vietos

 • Karlsruhe

  Schlossplatz 19, 76131, Karlsruhe

  Klausimai