Keystone logo
The Hong Kong University of Science and Technology

The Hong Kong University of Science and Technology

The Hong Kong University of Science and Technology

Įvadas

HKUST","author_url":"","source":""}" />

Intro

The Hong Kong University of Science and Technology ( HKUST ), įsikūręs The Hong Kong University of Science and Technology HKUST vandens įlankoje, yra į mokslinius tyrimus orientuota įstaiga, kuri užima pirmąją vietą tarp geriausių jaunų universitetų pasaulyje („Times Higher Education Young University Rankings“, 2020 m.). Turėdamas tarptautinę perspektyvą ir pasaulinę reputaciją, universitetas siekia būti pirmaujančiu universitetu tiek vietiniu, tiek tarptautiniu mastu, pasitelkdamas mokymo ir mokslinių tyrimų kompetenciją.

Atsižvelgiant į precedento neturintį aukštos klasės talentų poreikį palaikyti Honkongo ir pasaulio plėtrą, Honkongo The Hong Kong University of Science and Technology (Guangdžou) ( HKUST (GZ)) bus įkurtas Nanshoje, į pietus nuo Guangdžou, siekiant sinergizuokite su savo „Clear Water Bay“ (CWB) kolega, ugdydami talentus ir palengvindami bendradarbiavimą tarp Honkongo, Guangdongo – Honkongo ir Makao įlankos srities (GBA) ir ne tik švietimo, mokslinių tyrimų ir žinių perdavimo srityje.

Kodėl HKUST ?

HKUST" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/144607_WhyHKUST.JPG" alt="Why HKUST" data-json="{"author":"Photo courtesy of HKUST","author_url":"","source":""}" />

 • HKUST sparčiai išaugo ir turi pasaulinę reputaciją kaip kompetencija .
 • HKUST turi stiprią tarptautinių dėstytojų komandą. HKUST yra daugiau nei 690 dėstytojų iš daugiau nei 35 šalių ir regionų. Visi dėstytojai yra daktaro laipsnis. iš pirmaujančių universitetų.
 • HKUST siūlo tvirtą mokslinių tyrimų infrastruktūrą dėstytojams ir studentams. Honkonge ir žemyne yra daugiau nei 85 tyrimų institutai, centrai ir jungtinės laboratorijos .
 • HKUST turi išties pasaulinę ir įvairią antrosios pakopos studentų bendruomenę, kurioje yra daugiau kaip 5800 magistrantų iš daugiau nei 70 šalių ir regionų.
 • HKUST teikia stiprią verslumo paramą , padedančią studentams atrasti apčiuopiamų sprendimų ir technologijų.
 • Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite čia .

HKUST skiriamoji akademinė struktūra

HKUST Distinctive Academic Structure" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/143609_TheHKUSTDistinctiveAcademicStructure.jpg" alt="The HKUST Distinctive Academic Structure" data-json="{"author":"Photo courtesy of HKUST","author_url":"","source":""}" />

Pasinaudodama gerai nusistovėjusiu disciplinos fondu (mokslo, inžinerijos, verslo, humanitarinių mokslų ir socialinių mokslų bei tarpdisciplininėmis programomis) „Clear Water Bay“ miestelyje, HKUST (GZ) apžvelgs naujas aukštojo mokslo pedagogikos teritorijas per unikalų ir ne - įprasta centro struktūra, susidedanti iš keturių akademinių centrų ( funkcijų , informacijos , visuomenės ir sistemų ) ir plataus spektro pažangiausių mokslinių tyrimų krypčių.

HKUST siūlo daugybę antrosios pakopos mokslinių tyrimų programų, kurios suteikia filosofijos magistro ir filosofijos daktaro (daktaro) laipsnius. Norėdami gauti išsamią informaciją apie programą, apsilankykite čia .

Stipendija ir finansavimas

HKUST","author_url":"","source":""}" />

Scholarship

HKUST teikia gausias stipendijas studentams tęsti mokslines magistrantūros studijas, apimančias studentų studijų mokesčius, apgyvendinimo ir pragyvenimo išlaidas Honkonge.

 • Antrosios pakopos studentų stipendija (PGS): 216 360 HK USD (~ 27 700 USD) per metus studentams, dirbantiems MPhil ir Ph.D. studentų. Finansavimas skiriamas iki dvejų metų nuolatinių „MPhil“ studentų ir ketverių metų trukmės doktorantūros studijoms. studentų.
 • Honkongo daktaras Fellowship Scheme (HKPFS): tarptautiniu mastu pripažintas apdovanojimas už daktaro laipsnį. Honkongo vyriausybės nustatyti tyrimai. Stipendija kiekvienam apdovanotajam ketverius metus skiria 319 200 HK USD (~ 40 900 USD) ir 13 300 HK USD (~ 1700 USD) per metus kelionių į konferenciją pašalpą. Pirmaisiais studijų metais HKUST apdovanotiesiems taip pat suteiks 40 000 HK USD (~ 5 100 USD) puikų tyrimų apdovanojimą.
 • RedBird Ph.D. alt = "Stipendija: 40 000 HK USD (~ 5 100 USD) per metus skiriama stipendija puikiems doktorantams, pripažįstant jų puikius akademinius rezultatus ir mokslinių tyrimų pajėgumus.
 • Azijos ateities lyderiai alt = "Stipendijų programa (AFLSP): stipendija naujiems studentams iš Rytų, Pietryčių ir Pietų Azijos magistro studijoms ir tarpkultūriniam praturtinimui.

Studentai, kurie siekia MPhil ir Ph.D. programos garantuos apgyvendinimą universitete per pirmuosius dvejus studijų metus. Taip pat yra ir kitų finansavimo galimybių, tokių kaip Užjūrio tyrimų apdovanojimas ir Didžiojo įlankos regiono tyrimų apdovanojimas ir kt. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite čia .

HKUST (Guangdžou) bandomosios programos priėmimas

HKUST","author_url":"","source":""}" />

img 4

Kartu su parengiamojo darbo įsisteigimo HKUST (GZ), The HKUST jau išlenda Guangdžou bandomąjį projektą dėl Išvalyti Water Bay "(CWB) Su bendrabučiu pradėti mokosi tyrimų magistrantūros studentų (RPG) Kadangi 2019/20. Tikslas yra 150 studentų, kurie turi būti priimami į nuolatinę doktorantūrą. arba „MPhil“ programos. Studentams, priimamiems pagal programą, bus suteikta antrosios pakopos studijų stipendija ir garantuojamos apgyvendinimas universitete. Universitetas taip pat pasiūlys atnaujinamą „RedBird“ daktaro laipsnį. stipendija 40 000 HK USD per metus puikiam daktaro laipsniui gauti. kandidatų, pripažįstant jų puikius akademinius rezultatus ir mokslinių tyrimų gebėjimus Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite čia .

Dabar universitetas kviečia teikti paraiškas dėl 2021/22 rudens laikotarpio (prasidedančio 2021 m. Rugsėjo mėn.) Priėmimo. Kreipkitės dabar !

Vietos

 • Hong Kong

  Clear Water Bay, Kowloon, , Hong Kong

  Klausimai