Keystone logo
The Hong Kong University of Science and Technology Informatikos ir inžinerijos mokslų daktaras
The Hong Kong University of Science and Technology

Informatikos ir inžinerijos mokslų daktaras

Hong Kong, Honkongas

3 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD 42 100 / per year *

Stovykloje

* per metus

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

computer science

Padarykite, kad jūsų indėlis tikrai būtų skaičiuojamas kaip magistrantas Kompiuterių mokslo ir inžinerijos katedroje . Tradiciniai alt = "informatikos moksliniai tyrimai apima kompiuterių sistemų ir jų programų aparatinę ir programinę įrangą. HKUST kompiuterių mokslo programose pabrėžiamas integruotas požiūris į kompiuterių tyrimą ir skaičiavimo metodus, norint rinkti, apdoroti, analizuoti ir perduoti informaciją, kad būtų palaikoma aktuali ir naudingos programos šiuolaikiniame gyvenime.

Kompiuterių mokslas vis dar yra jaunas. Pasaulis tik pradeda suvokti informacinių technologijų potencialą. Departamentas ir jo programos rengia studentus, kad susitvarkytų su laukiamais jaudinančiais iššūkiais ir gautų naujų pažangių skaičiavimų, kurie paskatins būsimą pažangą.

Ph.D. programos tikslas - išugdyti įgūdžius, reikalingus nustatyti mokslinių tyrimų klausimus, susijusius su praktiniu taikymu, parengti originalų mokslinių tyrimų planą, kuriame būtų nagrinėjami kai kurie iš šių klausimų, ir savarankiškai sukurti su kompiuteriais susijusį sprendimą.

Mokslinių tyrimų Foci

Departamento moksliniai tyrimai apima įvairias sritis:

Dirbtinis intelektas

Mašininio mokymosi, duomenų gavybos ir modelio atpažinimo, žinių reprezentavimo ir argumentavimo, robotų ir jutiklių veikimo atpažinimo, daugialypės ir žaidimų teorijos, kalbos ir kalbos apdorojimo.

Duomenų, žinių ir informacijos valdymas

Didelio masto duomenų valdymas, modeliavimas ir platinimas, apimantis žiniatinklio užklausų apdorojimą, informacijos paiešką ir paiešką internete, duomenų gavybą, įmonės sistemas, didelio našumo duomenų valdymo sistemas šiuolaikiniuose kompiuteriuose ir duomenų bazių palaikymą mokslo programoms.

Žmogaus ir kompiuterio sąveika

Papildoma realybė, multi-touch sąveika, crowdsourcing, multimodalinis bendravimas, veiksmingas kompiuteris, vizuali didelių duomenų analizė, pažangi robotų sąsaja, e-mokymasis, sveikatos priežiūra ir e-komercija.

Tinklo ir kompiuterių sistemos

Plačiajuosčio skaičiavimo ir jutiklių tinklai, lygiaverčiai skaičiavimai, tinklo kompiuteriai, didelio našumo jungikliai ir maršrutizatoriai, vaizdo pristatymas ir multicasting, daugialypės terpės tinklai, MAC protokolai ad-hoc tinklams, žiniatinklio talpyklos valdymas, DDOS aptikimas ir apsauga, ir ištekliai valdymas ir paskirstymas optiniuose tinkluose.

Programinės įrangos technologijos ir programos

Programinės įrangos inžinerija, duomenų analizė ir derinimas, kompiuterių muzika, kriptografija ir saugumas, interneto skaičiavimas.

Teorinis informatika

Kombinatorinė optimizacija, našumo analizės metodai, skaičiavimo geometrija, formalios kalbos ir mašinos, grafų algoritmai ir algoritminė kombinatorių žaidimų teorija.

Vizija ir grafika

Kompiuterio vizija, kompiuterinė grafika, medicininės atvaizdų analizė, biometrinės sistemos ir vaizdo apdorojimas.

students

Priėmimo sąlygos

i Bendrieji priėmimo reikalavimai

Kandidatai, norintys stoti į doktorantūros programą, turėtų:

 • Įgijo bakalauro laipsnį su įrodytais nepriekaištingos veiklos rezultatais iš pripažintos institucijos; arba pateikė įrodymus apie patenkinamą darbą magistrantūroje visą darbo dieną mažiausiai vienerius metus arba ne visą darbo dieną mažiausiai dvejus metus.

ii. Anglų kalbos priėmimo reikalavimai

Jūs turite tenkinti anglų kalbos reikalavimus pagal vieną iš šių įgūdžių *:

 • TOEFL-iBT: 80 #
 • TOEFL-pBT: 550
 • TOEFL pataisytas popieriaus testas: 60 (bendri skyrelių Skaitymas, Klausymas ir Rašymas balai)
 • IELTS (akademinis modulis): bendras rezultatas: 6,5 ir visi sub-balai: 5,5

* Jei jūsų pirmoji kalba yra anglų kalba, o jūsų bakalauro laipsnį ar lygiavertę kvalifikaciją suteikė institucija, kurioje instruktorius buvo anglų kalba, jums bus atsisakyta laikytis aukščiau paminėtų anglų kalbos reikalavimų.

# reiškia bendrą rezultatą per vieną bandymą

Norėdami gauti daugiau informacijos apie programą, žr. Pg.ust.hk/programs

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Ph.D. in Computer Science and Mathematics
  • Camerino, Italija
 • Kompiuterių mokslo ir inžinerijos mokslų daktaro laipsnis
  • Ma Liu Shui, Honkongas
 • Doctorate in Computer Engineering (Taught in English)
  • Aveiro, Portugalija