Keystone logo
The Hong Kong University of Science and Technology Matematikos doktorantas
The Hong Kong University of Science and Technology

Matematikos doktorantas

Hong Kong, Honkongas

3 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD 42 100 / per year *

Stovykloje

* per metus

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

mathematics

Įstoti į katedrą kaip magistrantą tikrai yra geras žingsnis. Departamentas palaiko griežtus tyrimus tiek grynosios, tiek taikomosios alt = "matematikos, taip pat tradicinės matematikos katedros pagrindų srityje. Kuo mūsų departamentas skiriasi, tai vienodai stiprūs skysčių mechanikos, mokslinio skaičiavimo ir statistikos tyrimai.

Tyrimų kokybė antrosios pakopos studijų lygmenyje atsispindi dėstytojų, kurių dauguma pripažįstami pirmaujančiais savo srities autoritetais, mokslo pasiekimuose. Tyrimų programos dažnai apima bendradarbiavimą su mokslininkais tarptautiniu lygmeniu, ypač Europos, Šiaurės Amerikos ir Kinijos universitetuose. Įprastuose katedros kolokviumuose ir seminaruose dalyvauja ir žinomi akademikai. Fakultetą sudaro kelios grupės: grynoji matematika, taikomoji matematika, tikimybė ir statistika.

Matematika pranoksta beveik kiekvieną mokslo ir technologijų discipliną. Mes tikime, kad mūsų visapusiškas požiūris leidžia įkvepiančią sąveiką tarp įvairių dėstytojų ir padeda kurti naujas matematines priemones, skirtas patenkinti mokslo ir technologijų problemas, su kuriomis susiduria mūsų greitai besikeičiantis pasaulis.

Ph.D. programa suteikia platų alt = "matematikos ir matematikos mokslų pagrindą. Studentai pagrindinę koncentraciją pasirenka iš trijų variantų: grynoji matematika, taikomoji matematika ir tikimybė bei statistika. Daktaro darbas turi būti originalus indėlis į šią sritį.

Mokslinių tyrimų Foci

Algebra ir skaičių teorija

Melo grupių teorija, melo algebros ir jų reprezentacijos vaidina svarbų vaidmenį daugelyje pastarojo meto matematikos ir alt = "matematikos sąveikos su fizika raidų. Mūsų tyrimas apima redukcinių grupių vaizdavimo teoriją, Kac-Moody algebras, kvantines grupes ir konforminio lauko teoriją. Skaičių teorija turi ilgą ir išskirtinę istoriją, o su teorija susijusios sąvokos ir problemos buvo labai svarbios pagrindui didelėje alt = "matematikos dalyje. Skaičių teorija pastaraisiais metais suklestėjo, tai patvirtina Fermat'o įrodymai. Paskutinė teorema. Mūsų tyrimai specializuojasi automorfinėse formose.

Analizė ir diferencialinės lygtys

Realių ir sudėtingų funkcijų analizė vaidina pagrindinį vaidmenį matematikoje. Tai yra klasikinis, tačiau vis dar gyvybingas dalykas, kurį galima plačiai pritaikyti. Diferencialinės lygtys naudojamos daugeliui mokslinių, inžinerinių ir ekonominių problemų apibūdinti. Teorinė skaitinis tokių lygčių tyrimas yra labai svarbus suprantant ir sprendžiant problemas. Mūsų tyrimų sritys apima kompleksinę analizę, eksponentinę asimptotiką, funkcinę analizę, netiesines lygtis, dinamines sistemas ir integruojamas sistemas.

Geometrija ir topologija

Geometrija ir topologija yra pagrindinė kalba, apibūdinanti visas gamtos struktūrų rūšis. Dalyką labai praturtina glaudus ryšys su kitais matematiniais laukais ir su mokslo sritimis, tokiomis kaip fizika, astronomija ir mechanika. Rezultatas sukėlė didelę pažangą tema, kaip parodyta įrodymų Poincaré hipotezes. Aktyvios mokslinių tyrimų sritys katedroje apima algebrinę geometriją, diferencialinę geometriją, mažo matmenų topologiją, ekvivariantinę topologiją, kombinatorinę topologiją ir geometrines struktūras matematinėje fizikoje.

Skaitinė analizė

Pagrindinis dėmesys skiriamas pažangių algoritmų ir efektyvių skaičiavimo schemų kūrimui. Dabartinės tyrimų sritys apima lygiagrečius algoritmus, nevienalytį tinklo skaičiavimą, grafų teoriją, vaizdo apdorojimą, skaičiavimo skysčių dinamiką, pavienes uždavinius, adaptyviojo tinklo metodą, retų srautų modeliavimą.

Taikomieji mokslai

Alt = "matematikos taikymas tarpdisciplininėms mokslo sritims apima medžiagų mokslą, daugialypį modeliavimą, daugiafazius srautus, evoliucinę genetiką, aplinkos mokslą, skaitmeninę orų prognozę, vandenynų ir pakrančių modeliavimą, astrofiziką ir kosmoso mokslą.

Tikimybė ir statistika

Statistika, duomenų rinkimo, analizavimo, aiškinimo ir pateikimo mokslas yra būtina priemonė įvairiausiose akademinėse disciplinose, taip pat verslui, vyriausybei, medicinai ir pramonei. Mūsų tyrimai atliekami keturiose kategorijose. Laiko eilutės ir priklausomi duomenys: išvados iš nestacionarumo, netiesiškumo, ilgos atminties elgesio ir nepertraukiamo laiko modelių. Pakartotinio atrankos metodika: blokuokite įkrovos juostą, cenzūruotų duomenų įkrovos juostą ir „Edgeworth“ bei „saddle point“ apytiksles. Stochastiniai procesai ir stochastinė analizė: filtravimas, difuzijos ir Markovo procesai, stochastinis aproksimavimas ir kontrolė. Išgyvenimo analizė: išlikimo funkcija ir kintamųjų paklaidos bendriesiems tiesiniams modeliams. Dabartinis tikimybės tyrimas apima ribų teoriją.

Finansų matematika

Tai yra viena iš sparčiausiai besivystančių taikomųjų alt = "matematikos sričių. Tarptautinės bankininkystės ir finansų įmonės visame pasaulyje samdo mokslo daktarus, kurie gali naudoti pažangias analitines ir skaitines technikas išvestinių finansinių priemonių kainoms nustatyti ir portfelio rizikai valdyti. pastaraisiais metais daugeliu aspektų spartėjo ir dėl esminių teorinių laimėjimų, ir dėl praktinio pramonės poreikio sukurti veiksmingus metodus, leidžiančius įkainoti ir apsidrausti vis sudėtingesnes finansines priemones. Dabartinės tyrimų sritys apima egzotinių pasirinkimo variantų kainodaros modelius, sudėtingų finansinių išvestinių finansinių priemonių, kredito išvestinių finansinių priemonių, rizikos valdymo, palūkanų normų stochastinės analizės ir susijusių modelių kainodaros algoritmų kūrimas.

students

Priėmimo sąlygos

i Bendrieji priėmimo reikalavimai

Kandidatai, norintys stoti į doktorantūros programą, turėtų:

 • Įgijo bakalauro laipsnį su įrodytais nepriekaištingos veiklos rezultatais iš pripažintos institucijos; arba pateikė įrodymus apie patenkinamą darbą magistrantūroje visą darbo dieną mažiausiai vienerius metus arba ne visą darbo dieną mažiausiai dvejus metus.

ii. Anglų kalbos priėmimo reikalavimai

Jūs turite tenkinti anglų kalbos reikalavimus pagal vieną iš šių įgūdžių *:

 • TOEFL-iBT: 80 #
 • TOEFL-pBT: 550
 • TOEFL pataisytas popieriaus testas: 60 (bendri skyrelių Skaitymas, Klausymas ir Rašymas balai)
 • IELTS (akademinis modulis): bendras rezultatas: 6,5 ir visi sub-balai: 5,5

* Jei jūsų pirmoji kalba yra anglų kalba, o jūsų bakalauro laipsnį ar lygiavertę kvalifikaciją suteikė institucija, kurioje instruktorius buvo anglų kalba, jums bus atsisakyta laikytis aukščiau paminėtų anglų kalbos reikalavimų.

# reiškia bendrą rezultatą per vieną bandymą

Norėdami gauti daugiau informacijos apie programą, žr. Pg.ust.hk/programs

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Daktaras diskrečioje matematikoje
  • Košice, Slovakija
 • Ph.D. in Computer Science and Mathematics
  • Camerino, Italija
 • Matematikos ir informatikos mokslų daktaras
  • Academic City, Jungtiniai Arabų Emyratai