Keystone logo
Horizons University

Horizons University

Horizons University

Įvadas

„ Horizons University “ teikia aukšto lygio bakalauro ir daktaro laipsnius.
„ Horizons University “ yra registruotas:

  • Prancūzijos švietimo ministerija Nr. 0756324S – UAI Nr. 0451674A
  • Paryžiaus regioninis profesinio rengimo kontrolės departamentas (numeris 11752996775)

Ir yra narys:

  • ECBE – Europos verslo švietimo tarybos akreditacija (http://www.ecbe.eu/)
  • ACBSP – Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba
  • ASIC – tarptautinių mokyklų, kolegijų ir universitetų akreditavimo tarnyba
  • EADL – Europos nuotolinio mokymosi asociacija

Apie mus

Mūsų unikali metodika leis jums įgyti praktinių įgūdžių, kurių jums reikia, nesvarbu, ar atvykstate studijuoti į miestelį, ar lankotės mūsų internetinėje studijų programoje!
Jūs galite uždirbti reikiamą laipsnį savo tempu su aukštos kvalifikacijos tarptautiniu fakultetu . Savarankiško tempo ir instruktoriaus vadovaujami užsiėmimai naudojant „praktinę“ ir pažangiausią metodiką – mūsų programos suteiks jums įgūdžių, reikalingų jūsų asmeniniams ir profesiniams tikslams pasiekti.

Mūsų misija yra suteikti mokymosi patirtį, atitinkančią mūsų studentų poreikius bet kurioje pasaulio vietoje ir prisidėti prie jų asmeninio ir profesinio pasitenkinimo.
Mes teikiame programas, kurios yra lanksčios laiko atžvilgiu , kuriose atsižvelgiama į asmens patirtį ir kurios yra prieinamos . Specializuojamės nuotolinio mokymo srityje, tačiau siūlome ir universiteto miestelio programas.

Universiteto studijos

Mūsų universiteto miestelio programos leidžia bendrauti su dėstytojais ir kitais studentais rezidentūros laikotarpiais ir atlikti savo darbą internetu. Tai dar vienas lankstus sprendimas, kuris tikrai pagerins jūsų profesinį gyvenimą.

Internetinis tyrimas

Mūsų internetinės programos leidžia dirbti savo tempu, išlaikant darbą ir veiklą. Galite įgyti kokybišką išsilavinimą neišeidami iš namų. Ši parinktis taip pat yra pigesnė ir prieinama bet kurioje pasaulio šalyje, kurioje gyvenate.

Vietos

  • Paris

    Horizons University, 5 rue Conté Paris , 75003, Paris

Klausimai