Keystone logo
IMT School for Advanced Studies Lucca - Scuola IMT Alti Studi Lucca Sistemų mokslo daktaro laipsnis
IMT School for Advanced Studies Lucca - Scuola IMT Alti Studi Lucca

Sistemų mokslo daktaro laipsnis

Lucca, Italija

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

21 Jun 2024

04 Nov 2024

Request tuition fees

Stovykloje

* no tuition fees; students beyond the tuition waiver also receive a scholarship €16,243 per year for up to three years

Įvadas

Remiantis naujausia „U-Multirank“ apklausa, tarptautinę sistemų mokslo doktorantūros programą (SyS) organizuoja IMT School , viena iš septynių aukščiausios kokybės mokyklų Italijoje ir viena iš aukščiausiai įvertintų absolventų mokyklų Europoje. Ši programa siūlo griežtus mokymus ir asmeninę priežiūrą techninių, socialinių, humanitarinių ir gamtos mokslų srityse, taip pat skatina tarpdisciplininius ir daugiadalykinius metodus, kurie stumia disciplinų ribas.

IMT School skatina tikrai pasaulinę atmosferą, sveikindama studentus iš įvairių geografinių vietovių. Be to, mokykla gali pasigirti sėkmingais rezultatais, skirdama absolventus į prestižinius universitetus, įmones ir viešąsias institucijas visame pasaulyje. Pažymėtina, kad anglų kalba yra oficiali kalba mokykloje.

SyS siekiama suteikti studentams įgūdžių, reikalingų atlikti pažangius tyrimus įvairių technologinių, gamtinių, ekonominių ir socialinių sistemų analizės ir projektavimo srityje. Tai pasiekiama naudojant aprašomuosius ir nuspėjamuosius matematinius modelius.

SyS studentai dirba su įvairiais projektais, tokiais kaip pramonės sistemų efektyvumo didinimas, biologinių, ekologinių, socialinių ir ekonominių sistemų sudėtingumo suvokimas ir kibernetinių fizinių sistemų, jungiančių fizinius modulius ir programinę įrangą, patikimumo ir savarankiškumo užtikrinimas. Galimos SyS taikymo sritys apima keletą pramonės šakų, pvz., automobilių, aviacijos, ryšių, chemijos, infrastruktūros, energetikos, biomedicinos, finansų ir gamybos, taip pat vyriausybinius sektorius, tokius kaip centrinė bankininkystė ir oficiali statistika.

Doktorantūros studijų metu SyS studentai įgyja įvairių įgūdžių, leidžiančių kurti, naudoti ir įgyvendinti sudėtingų reiškinių analizės ir prognozavimo metodus. Šie metodai apima analitinių ir skaičiavimo modelių, pagrįstų pirmaisiais principais arba duomenimis, naudojimą, apimantį įvairias tarpdisciplinines sritis, tokias kaip matematika, operacijų tyrimai, fizika, statistika, kompiuterių mokslas ir inžinerija.

Programos mokymo programą sudaro keli dalykai, tokie kaip mašininis mokymasis, tinklų mokslas, dinaminių sistemų analizė ir valdymas, laiko eilučių analizė, statistinė fizika, sudėtingų sistemų teorija, skaitmeninis optimizavimas, skaitinis diferencialinių lygčių integravimas, statistika, stochastiniai procesai, agentais pagrįstas. modeliai, specifikacijų kalbos, programavimas ir programinės įrangos analizė. SyS studentai įgyja įgūdžių šiose studijų srityse, vykdydami vieną iš keturių specializacijos krypčių:

  • Sudėtingos sistemos ir tinklai (CN)
  • Skaičiavimo mechanika (CM)
  • Mokymasis ir kontrolė (LC)
  • Programinės įrangos kokybė (SQ)

Visos keturios trasos siūlo visapusį mokymų lygį, kuris yra labai vertinamas tiek akademinėse, tiek neakademinėse profesijose. Pagrindiniai kursai skirti įvairių krypčių studentams susipažinti su technikomis ir metodikomis, naudojamomis susijusiose studijų srityse, taip plečiant jų įgūdžių rinkinį.

SyS studentai studijų metu turi galimybę studijuoti užsienyje pagal Erasmus+ programą arba pagal kitas konkrečias mobilumo sutartis.

Priėmimai

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Stipendijos ir finansavimas

Idealūs studentai

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai