Keystone logo
Institut supérieur du commerce de Paris

Institut supérieur du commerce de Paris

Institut supérieur du commerce de Paris

Įvadas

ISC Paris Group, įkurta 1963 m., yra viena iš nedaugelio privačių, nepriklausomų aukštojo mokslo grupių Prancūzijoje, kurią įkūrė verslo ir švietimo vizionierius Paulas Icardas. „ISC Paris Group“ daugiausia dėmesio skiria dviem „mokomiesiems prekių ženklams“: ISC Paris Grande École yra vienas iš 20 geriausių Prancūzijos Grandes Écoles, priklausančių konferencijai „Conférence des grandes écoles“. ISC Paris turi tris tarptautines akreditacijas: AACSB, AMBA ir EPAS. ISC Paris Global Programs yra lyderis kuriant specializuotas studijų programas, kurioms baigus vidurinę mokyklą reikia 3–5 metų universitetinių studijų (prancūzų sistemoje nuo Bac+3 iki Bac+5), ir vadovų ugdymo programas.

Paulas Icardas buvo įvairiapusė ir dinamiška asmenybė – žmogiškųjų išteklių direktorius, menininkas, abstrakčiojo meno pradininko Francis Picabia studentas, psichologijos studentas ir knygos apie darbo vietos psichologiją autorius.

Icard tikslas buvo atrinkti ir apmokyti naujos kartos įmonių vadovus. Į korporaciją jis žiūrėjo kaip į gyvą organizmą, atvirą išoriniam pasauliui ir galintį prisitaikyti prie bet kokios situacijos. Siekdama padėti mokiniams iš besimokančiųjų išaugti į judrius profesionalus, gebančius mąstyti, veikti ir atvirai, Icardas numatė mokymo programą, kurioje mokiniai būtų svarbiausi verslininkai kiekvienoje situacijoje, su kuria susidūrė: klasėje, asociacijose, mokinių įmonėse, jų veikloje. verslui ir bet kokioje situacijoje, kurią jie galėtų įsivaizduoti.

Icard vizija

ISC Paris grupėje esame įsipareigoję išlaikyti Paulo Icardo novatorišką įkvėpimą. Mes siekiame būti aukščiausia veiksmo mokymosi ir valdymo švietimo grupe, akcentuodami aktyvų mokymą, studentų patirtį, naujoves ir daugiakultūriškumą – visa tai mūsų studentų asmeninio ir profesinio augimo labui.

Mūsų misija

Nuolat besikeičiančiame įmonių pasaulyje savo misiją galime apibendrinti taip:

Įgalinti mūsų mokinius atskleisti savo talentus, kurie tarnauja visuomenei ir įmonėms siekiant tvarios ateities tarptautiniame kontekste.

Šiame kontekste mūsų misija siekia:

 • Skatinkite mokinius būti atsakingus už savo išsilavinimą, ugdyti lyderystės įgūdžius ir ruošti juos įveikti pasaulinius iššūkius.
 • Ugdyti mūsų studentų kritinio mąstymo įgūdžius, padėti jiems tapti atsakingais ir etiškais vadovais; ugdyti savo sprendimų priėmimo įgūdžius per praktinę ir profesinę patirtį įvairiapusėje aplinkoje.
 • Prisidėti prie naujų žinių ir inovacijų vadybos, vadybos praktikos ir vadybos išsilavinimo srityse, kad būtų naudinga akademiniam ir verslo pasauliui.
 • Remti korporacijų mokymo ir samdymo poreikius.
 • Aktyviai dalyvauti diskusijose, kurios padeda išlaikyti, populiarinti ir plėtoti Prancūzijos aukštojo mokslo sistemą.

Priėmimai

ISC Paris Grande École siūlomos programos yra plačiai atviros tarptautiniams kandidatams. Priėmimo procedūra organizuojama nuotolinio konkurso būdu. Ši procedūra leidžia tarptautiniams kandidatams dalyvauti konkurse, nepaisant jų kilmės šalies. Kasmet keli šimtai kandidatų kreipiasi į magistro Grande École ir vadybos bakalauro studijas.

Priėmimo sąlygos ir sąlygos

Keli prieigos maršrutai leidžia jums prisijungti prie magistrantūros Grande École ir vadybos bakalauro ISC Paris Grande École, atsižvelgiant į jūsų studijų lygį nuo bakalaureato lygio iki Bac+3 ar lygiaverčio lygio.

Turite pateikti paraišką mūsų internetinėje paraiškų teikimo platformoje ir pridėti prašomus patvirtinamuosius dokumentus. Registracijos mokesčiai į konkursą iš esmės yra 50 eurų bakalauro programai ir 85 eurai Grande École programai.

Konkursas pagrįstas jūsų paraiškos bylos analize ir 30 minučių motyvaciniu pokalbiu per Skype

Jūsų akademiniai įgūdžiai, asmenybė ir motyvacija yra lemiami atrankos kriterijai. Jūsų vertybės, įsipareigojimo jausmas, kalbos įgūdžiai ir jūsų profesinis projektas yra aspektai, kuriuos aptarsime su jumis šių diskusijų metu, kad patvirtintume jūsų profilio tinkamumą ISC Paris Grande Ecole švietimo pasiūlymui. Taip pat turėsite galimybę užduoti visus klausimus apie programą ir mokyklą, kad patvirtintumėte savo orientacijos pasirinkimą. Mes atkreipsime į tai malonų dėmesį.

Reitingai

ISC Paris yra tarp verslo ir valdymo Grandes Écoles, pakilusių įvairiuose nepriklausomuose reitinguose 2020 m.
Mūsų padėtis pagerėjo penkiuose Prancūzijos ir tarptautiniuose 2019/2020 m. reitinguose.

ISC Paris – turinti 50 metų istoriją ir gebanti prisitaikyti prie verslo pasaulio darbuotojų lūkesčių – yra tvirtai įsitvirtinusi kaip viena iš 20 geriausių Prancūzijos verslo ir vadybos mokyklų.

Ką reiškia šie reitingai? Jie yra naudingas būdas atskirti mokyklas

Renkantis mokyklą, mokinių atrankos kriterijai neabejotinai turėtų apimti ir tokio tipo reitingus. Tačiau taip pat svarbu atsižvelgti į savo – labai asmeninius – lūkesčius, susijusius su mokyklos mokomuoju požiūriu, parama, artumu verslui, specialybėms, mokymosi aplinkai ir kainos ir kokybės santykiams. ISC Paris reputacija yra ypač stipri šiose dviejose paskutinėse srityse.

Esame žmogiško masto mokykla, kurioje galima pažinti kitus studentus, užmegzti ryšius su dėstytojais ir kurioje tikrai palaikome savo mokinius identifikuojant savo karjeros tikslus.

ISC Paris turi vieną geriausių kainos ir kokybės santykio, nes suteikiame studentams įrankius augti profesionaliai ir rasti darbą aukštą reitingą turinčiose įmonėse. Esame 13-oje vietoje „Financial Times“ „vertės už pinigus“ sąraše, atsižvelgiant į mokymosi išlaidų ir studentų atlyginimų santykį praėjus trejiems metams po studijų baigimo.

Siekdami suteikti didesnę prieigą prie mūsų programų, taip pat įsipareigojame visose programose pasiūlyti darbo / studijų galimybes tradiciniams takeliams.

Mūsų reitingai kyla, nes mūsų programos yra tvirtos ir tvarios

Patobulinti ISC Paris reitingai yra daugelio unikalių veiksnių rezultatas: mūsų Grande École programa yra akredituota tarptautinių subjektų (AACSB, AMBA ir EPAS), mūsų tarptautinė reputacija, mūsų ryšių su įmonėmis tvirtumas ir mūsų absolventų karjeros sėkmė ir jų investicijų į švietimą grąža.

Studentų atsiliepimai

Vietos

 • Île-de-France

  Bd du Fort de Vaux, 22, 75017, Île-de-France

 • Orléans

  24 Rue Jeanne d'Arc, 45000, Orléans

Klausimai