Keystone logo
Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts

Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts

Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts

Įvadas

Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts ( IDSVA ) siūlo filosofijos ir meno teorijos daktaro laipsnį, skirtą menininkams, kuratoriams ir kūrybiškiems mąstytojams. Instituto būstinė yra Portlande, Meino valstijoje. Mūsų misija yra vykdyti magistrantūros studijų mokyklą, teikiančią filosofijos, estetikos, meno teorijos ir panašių disciplinų, susijusių su vaizduojamuoju menu, išsilavinimą. Misija apima doktorantūros studijų teikimą URM ar susijusios srities magistro laipsnio turėtojams, daktaro laipsnių suteikimą ir kitokį su menu susijusio švietimo ir mokymo teikimą.

Tradiciškai URM buvo studijos menininkų galutinis laipsnis. Šis laipsnis išmokė studijinius menininkus įgūdžių, reikalingų sėkmingai dailės praktikai, ir paruošė menininkus dėstyti kolegijų ir universitetų studijose. Tačiau šiandieniniai menininkai ir pedagogai yra tvirtai įsitikinę, kad mokymai ne tik pagal URM ir panašius laipsnius būtų naudingi daugeliui menininkų, architektų, kuratorių ir kūrybingų mokslininkų, ypač tiems, kurie susiduria su šiuolaikinės žiniasklaidos ir kultūros problemomis. Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts novatorišką mokymo programą - nuotolinis mokymas sujungiamas su intensyviomis rezidencijomis - leidžia dirbantiems meno profesionalams siekti griežtų pažangių stipendijų, nenutraukiant ar neapleidžiant savo mokymo karjeros, dailės praktikos ar kitų profesionalų. atsakomybės.

Tiek, kiek Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts kūrybiškiems praktikams siūlo filosofijos, estetikos ir meno teorijos daktaro laipsnį, jis atkreipia dėmesį į svarbią šiuolaikinio meno ir kultūros galimybę. Šios galimybės matą galima apibendrinti pagrindinių Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts pagrindiniais mokymosi tikslais. Tai apima gebėjimo kalbėti ir rašyti kritiškai ir filosofiškai apie idėjų istorijos ir apskritai meno santykius maitinimą ir ugdymą; Gebėjimas dėstyti universiteto lygmens dalykus, susijusius su filosofijos ir meno santykiais, pvz., Estetikos, meno teorijos ir kritinės teorijos kursus; Gebėjimas įsitvirtinti idėjų ir kultūros istorijoje atsižvelgiant į savo kūrybinę praktiką ir (arba) tyrimo sritį; Ir galiausiai, Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts pagrindinis mokymosi tikslas yra puoselėti ir ugdyti tyrimo etosą, skatinantį kūrybiškus mąstytojus kurti naujas žinių sistemas.

Vietos

  • Portland

    Congress Street,795, 04102, Portland

    Klausimai