Keystone logo
Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Įvadas

Institute of Development Studies (IDS) teikia pasaulinio lygio mokslinius tyrimus, mokymąsi ir mokymą, pakeičiantį žinias, veiksmus ir vadovavimą, reikalingą teisingesnei ir tvaresnei plėtrai visame pasaulyje.

Vykdydami teisingas ir tvarias partnerystes , dirbame su vyriausybėmis, filantropiniais fondais, nevyriausybinėmis organizacijomis, akademiniais atstovais ir pilietine visuomene, siekdami pakeisti požiūrį į progresuojančius socialinius, politinius ir ekonominius pokyčius taip, kad galiausiai pasikeistų žmonių gyvenimas.

Padėjome skatinti novatoriškas naujas partnerystes, kurios Afrikoje atnešė milijonus dolerių papildomų mokesčių pajamų, kurias galima reinvestuoti į šalių nacionalinį vystymąsi. Mes stengėmės pateikti aplinkos problemų sprendimus, paremtus vietos žmonių žiniomis ir praktika. Pabrėžėme vietos bendruomenių vaidmenį stabdant tokias mirtinas epidemijas kaip Ebolos virusas. Išugdėme šimtus išskirtinių vystymosi lyderių ir čempionų, įskaitant politinius lyderius, šalių ambasadorius ir vyriausybės pareigūnus, pilietinės visuomenės lyderius ir verslininkus.

Mūsų reputacija mokslinių tyrimų ir tarptautinės perspektyvos srityje yra neprilygstama ir atsispindi mūsų rezultatuose naujausiame QS World University Rankings, kuriame kartu su Sasekso universitetu esame pirmoje vietoje pasaulyje vystymosi studijų srityje. 2019 m. „Global Go To Think Tank Index“ ataskaitoje mes taip pat vertinami kaip pirmaujanti tarptautinė plėtros ekspertų grupė.

Sužinokite daugiau apie mūsų viziją ir strategiją
Skaitykite daugiau apie mūsų poveikį mūsų metinėje peržiūros metinėje apžvalgoje

164899_PCampusLg-17SU1.png

Vietos

  • Brighton

    Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK, , Brighton

Klausimai