Keystone logo
Institute of Science and Technology Austria (ISTA)

Institute of Science and Technology Austria (ISTA)

Institute of Science and Technology Austria (ISTA)

Įvadas

Austrijos mokslo ir technologijų institutas (ISTA) yra jaunas tarptautinis institutas, skirtas gamtos ir matematikos mokslų pagrindiniams tyrimams ir magistrantūros studijoms, įsikūręs Klosterneuburge, Vienos pakraštyje.

ISTA yra įsipareigojusi atlikti pasaulinio lygio tyrimus. Iki 2026 metų mokslinius tyrimus tarptautinėje moderniausioje aplinkoje atliks iki 90 mokslo grupių.

Vienas iš ISTA doktorantūros programos bruožų yra bendra absolventų studijų patirtis. Pradinis tyrinėjimo etapas skatina plačią pažintį su svarbiais moksliniais metodais ir problemomis. Tai leidžia studentams padėti tvirtą pagrindą intensyviems tyrimams antrajame doktorantūros programos etape.

123859_IST_Austria_aerial-2_resized.jpg

Atsidavimas pagrindiniams mokslo tyrimams

ISTA dėstytojų samdymo strategiją sudaro šūkis Žmonės prieš sritį; kokybė prieš greitį . Esame pasiryžę suburti geriausius pasaulio protus į ISTA, kad jie galėtų vykdyti pažangiausius fundamentinius mokslinius tyrimus. Institutas buvo atidarytas 2009 m. ir iki 2026 m. išaugs iki maždaug 90 mokslinių tyrimų grupių. Šį įdomų pagreitį skatina kiekvienas į mūsų komandą įtrauktas mokslininkas, įskaitant kiekvieną doktorantą.

Tarptautinė ir įvairi mokslo bendruomenė

Mūsų mokslininkai – nuo dėstytojų iki doktorantūros ir studentų – kilę iš visų pasaulio kampelių, atstovaujantys daugiau nei 80 skirtingų tautybių ir remiasi moksliniais tyrimais bei laipsniais, įgytais geriausių pasaulio mokslo institutų ir universitetų.

Angliškai kalbančio

Mes dėstome anglų kalbą visame institute kaip mokymo ir bendravimo kalbą.

Tarpdisciplininė

Mūsų studijų programai būdingas šiuolaikinis visapusiškas mokymas, ypatingą dėmesį skiriant tarpdiscipliniškumui .

Pažangiausių tyrimų mokymas

Studentai glaudžiai bendradarbiauja su puikiais dėstytojais mažose tyrimų grupėse ir turi prieigą prie aukščiausio lygio paslaugų . Pirmus metus studentai praleidžia baigdami kursinius darbus ir pakaitomis, prieš prisijungdami prie grupės.

Šis pirmasis tyrimo etapas leidžia studentams būti tikriems, kad tyrimo tema ir tyrimo grupė jiems geriausiai tinka prieš pradedant nuodugnų baigiamųjų darbų tyrimą antrame etape.

Įstojimas su bakalauro ar magistro laipsniu

Kviečiame studentus, turinčius gamtos mokslų bakalauro ar magistro laipsnį, kreiptis į mūsų doktorantūros programą.

7 studijų kryptys

Yra septynios doktorantūros studijų kryptys:

 • Biologija
 • Chemija ir medžiagos
 • Kompiuterija
 • Duomenų mokslas ir mokslinis skaičiavimas
 • Matematika
 • Neurologija
 • Fizika

Tyrimų grupės

 • 60 tyrimų grupių 2022 m
 • 90 tyrimų grupių iki 2026 m

Mokslo tarnybos padaliniai

Mokslinių paslaugų padaliniai (SSU) teikia paramą mokslininkų tyrimų poreikiams tenkinti. ISTA priglobia šiuos SSU:

 • Biografinio vaizdo įrenginys
 • Elektronų mikroskopijos priemonė
 • Biblioteka
 • Gyvybės mokslų fondas
 • „Miba“ mašinų parduotuvė
 • Nanofabrikacijos priemonė
 • Ikiklinikinė įstaiga
 • Moksliniai skaičiavimai

Finansavimas

Visose mokslinių tyrimų sritysefinansavimas yra labai svarbi tema. ISTA remiasi įvairiais finansavimo šaltiniais, kad palaikytų visus savo mokslininkus. Dotacijų biuras yra skirtas padėti ISTA mokslininkams, kurie norėtų kreiptis dėl išorės finansavimo.

Doktorantai dirba ISTA ir gauna tarptautiniu mastu konkurencingą atlyginimą bei visą socialinio draudimo apsaugą. Studentai taip pat gauna finansinę paramą, kad studijų metu galėtų dalyvauti mokslinėse konferencijose ir seminaruose.

Kolokviumų institutas

Savaitinis instituto kolokviumas yra pagrindinis ISTA mokslinių tyrimų seminaras. Mokslininkai iš viso pasaulio ir iš visų gamtos mokslų disciplinų kviečiami pristatyti savo naujausius atradimus.

Instituto vertinimai

Reguliariai institutą lanko tarptautinės apžvalgos komisijos, kurias sudaro žymiausi viso pasaulio mokslininkai (įskaitant Nobelio premijos laureatus), kad sudarytų nepriklausomą instituto vertinimą.

Karjera

Po doktorantūros studijų ISTA mūsų išskirtiniai absolventai sėkmingai padarė karjerą .

Doktorantai gauna paramą per mūsų mentorystės ir karjeros plėtros programas, kurių metu pagrindinis dėmesys skiriamas perkeliamų įgūdžių mokymui akademinėje bendruomenėje ir už jos ribų. Visų studijų metu doktorantus remia karjeros tarnybos, teikiančios karjeros patarimus ir mokymus.

Taip pat reguliariai vyksta Technologijų perdavimo biuro organizuojami TWIST pokalbiai, kurių tikslas - padėti mokslininkams plėtoti ir naudoti jų tyrimų rezultatus.

Kur eina mūsų absolventai?

Ši infografika rodo, kur mūsų absolventai eina baigę studijas.

IST-Austria_Where-do-alumni-go_piechart-e1541512843946.png

Kur yra ISTA?

Institutas yra tik 25 minučių kelio autobusu nuo Vienos, kuri nuolat pripažįstama vienu geriausių miestų pasaulyje. Mūsų studentai gali pasirinkti, ar gyventi Klosterneuburge, ramioje vietoje, gražių miškų apsuptyje, ar tiesiog Vienos šurmulį. Miestelyje taip pat turime daugybę būsto variantų .

Vietos

 • Klosterneuburg

  Am Campus,1, 3400, Klosterneuburg

Klausimai