Keystone logo
© IBS International Business School
International Business School - Budapest

International Business School - Budapest

International Business School - Budapest

Įvadas

Ateik studijuoti britų į tikrai tarptautinę verslo mokyklą Europos širdyje!

Mes siūlome 3 metų bakalauro, 1 metų magistro ir doktorantūros programas Budapešte.

IBS istorija

Iš mokyklos, kuri buvo įkurta 1991 metais kaip pirmoji privati aukštojo mokslo kolegija Centrinėje Europoje, International Business School išaugo į tikrai modernią ir dinamišką verslo mokyklą. Mes didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su prestižiniu Didžiosios Britanijos universitetu Bekingemo universitetu, kuris yra vertinamas kaip geriausias absolventų įsidarbinimo lygis ir vadovauja Didžiosios Britanijos nacionalinei studentų apklausai studentų pasitenkinimo srityje.

Tai patraukli vieta mokytis ir dėstyti dėl mūsų bendradarbiavimo kultūros - akademinio griežtumo, bendradarbiavimo komandinio darbo, verslumo, įvairovės ir nuolatinių naujovių derinio. Mūsų siūloma akademinė patirtis suteikia studentams iš daugiau nei 100 pasaulio šalių ne tik bakalauro ar magistro laipsnį, bet ir įgūdžius bei tinklų kūrimo galimybes, suteikiančias konkurencinį pranašumą visą gyvenimą.

Vizija ir misija

Mūsų vizija yra būti regioniniu mastu pripažinta, daug kartų akredituota, daugiašalė aukštojo mokslo paslaugų teikėja labai tarptautinei ir mobiliajai studentų bendruomenei, besidominčiai pasienio verslo ir valdymo sritimis.

Mūsų misija yra teikti ekonomiškai ir kultūriškai svarbų verslo ir vadybos išsilavinimą anglų kalba žmonėms, kurie gali iš to gauti naudos. Mes esame orientuoti į paklausą ir orientuoti į klientus. Stipriname mokymąsi, ugdome pasitikėjimą ir sukuriame galimybę visiems, kurie nusprendžia investuoti į studijas mūsų mokykloje.

Mes vertiname:

 • kūrybiškumas ir naujovės siekiant meistriškumo,
 • kiekvieno žmogaus potencialas,
 • mūsų darbuotojų kompetencija ir atsidavimas,
 • partnerystę ir užmegzti tvirtą ir ilgalaikį bendradarbiavimą, kai galime pasiekti daugiau dirbdami su kitais nei vieni,
 • kokybę ir nuolat tobuliname savo kokybės užtikrinimo procesus.

Kodėl britų diplomas?

 • Didžiosios Britanijos universitetai yra plačiai pripažinti dėl savo mokslinių tyrimų ir mokymo kompetencijos.
 • Nepriklausoma institucija, kokybės užtikrinimo agentūra, yra atsakinga už aukštų britų universitetinio išsilavinimo standartų palaikymą. Britų laipsnis garantuoja jums geros kokybės išsilavinimą.
 • 1000 metų nepaprastų akademinių naujovių - šiuo metu JK užima trečią vietą pasaulyje pagal naujoves.
 • Trys iš dešimties geriausių pasaulio universitetų yra Jungtinėje Karalystėje, įskaitant universitetą, kuris užėmė pirmąją vietą pasaulyje.
 • Didžiosios Britanijos laipsniai yra svarbūs darbdaviams, nes jie daug dėmesio skiria praktinės patirties įgijimui atitinkamoje srityje ir suteikia jums visus įgūdžius ir žinias, būtinus sėkmingai tarptautinei verslo karjerai.
 • Į studentą orientuotas požiūris į mokymąsi britų švietime reiškia, kad ugdysite darbdavių pageidaujamą savarankiškumą, savidiscipliną ir analitinius įgūdžius.
 • Anglų kalba yra pasaulinio verslo kalba, todėl studijuojant britų laipsnį galima tobulinti anglų kalbos žinias.
 • Klasės paprastai yra pakankamai mažos, kad studentai galėtų naudotis įranga ir pakankamai laiko pasikalbėti su dėstytojais.
 • Esame labai svarbūs didinant studentų įsidarbinimo įgūdžius . IBS sukūrė savo „UpSkill“ programą, kuri patobulina ir ugdo įgūdžius, kurių labiausiai reikia darbo srityje, ir leidžia mūsų absolventams turėti pranašumą prieš kitus darbo programose.
 • Didžiosios Britanijos programos yra trumpesnės, taigi sutaupysite laiko ir pinigų. Mūsų bakalauro programos yra 3 metų nuolatiniai kursai, o magistro programos trunka 1 metus.
 • 38 procentai Nobelio premijos laureatų, studijavusių užsienyje, tai padarė siekdami Didžiosios Britanijos laipsnio.

Universiteto ypatybės

Budapešto miestelis

IBS miestelis Budapešte, susidedantis iš trijų gražiai restauruotų architektūros paveldo pastatų, yra Graphisoft parke Óbudoje, tiesiai prie Dunojaus, ir yra ideali mokymosi vieta. Parke yra daugiau nei 60 tarptautinių ir Vengrijos įmonių, įskaitant „Microsoft“, SAP, „Canon“ ar „Samsung“, ir mūsų mokyklai suteikiama tiesioginė verslo aplinka. Tai leidžia mums visiškai išnaudoti numanomą potencialą mūsų studentų ir absolventų labui. Universitete taip pat yra mūsų studentų rezidencija.

  Priėmimai

  Kaip taikyti?

  1. Eikite į IBS programos puslapį ir spustelėkite mygtuką „Tapti pareiškėju“. Jūs iš karto pamatysite savo prisijungimo vardą ir jis bus išsiųstas į jūsų el. Išsaugokite prisijungimo duomenis, nes kartkartėmis turėsite prisijungti.
  2. Pasirinkite programą ir priėmimą (galite kreiptis tik į vieną programą).
  3. Užpildykite formą ir įkelkite reikiamus dokumentus.
  4. Ypatingą dėmesį atkreipkite į kontrolinio sąrašo užduotis, kurias turite atlikti, kad būtumėte priimtas.
  5. Pateikite savo paraišką.
  6. Reikės sumokėti 100 EUR paraiškos mokestį (negrąžintinas). Atminkite, kad jūsų paraiška įsigalioja tik sumokėjus paraiškos mokestį.

  Reikalavimai vizoms

  Ne Europos šalių piliečiai turi asmeniškai kreiptis dėl studento leidimo gyventi artimiausiame Vengrijos konsulate. Po pokalbio vizai gauti paprastai prireikia kelių savaičių. Jei konsulatas išduoda vizą, gausite D tipo vizą, kuri galioja vienkartiniam atvykimui į Vengriją, o atvykę į Vengriją turite 30 dienų nuvykti į Budapešto imigracijos tarnybą, kad gautumėte leidimą gyventi.

  Reikalavimai studento leidimui gyventi Vengrijoje:

  • oficialūs ir originalūs mokyklos ir asmens tapatybės dokumentai,
  • IBS vizų palaikymo sertifikatas, patvirtinantis studento statusą, apgyvendinimą rezidencijoje, sveikatos draudimą pirmiesiems studijų metams ir anglų kalbos žinias,
  • nemaža finansinė jūsų ar tėvų banko sąskaita (pakanka vieneriems metams viešnagei Budapešte, įskaitant kelionės atgal išlaidas, apie 5–6000 EUR, gaunamų iš nuolatinių pajamų, kurios turi būti matyti iš banko sąskaitos išrašų) ir jei jūsų tėvai yra remiant savo viešnagę, turite įrodyti, kad esate giminingi, pateikdami jų gimimo liudijimus,
  • šiek tiek žinių apie Vengriją, IBS ir mūsų programas,
  • sveikatos draudimas (apie 260 EUR mokėti atvykus į TVS),
  • informacija apie apgyvendinimą (patvirtiname jūsų apgyvendinimą universiteto rezidencijos salėje, adresu: 1031 Budapeštas, Reichl Kálmán g. 6., tačiau jūs esate atsakingi už apgyvendinimą ir apmokėjimą),
  • anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas yra konsulato privalumas.

  Vizos išdavimo procesas gali užtrukti nuo 2 iki 4 savaičių. Užsisakykite pokalbį laiku. Kai kuriuose konsulatuose turėsite prašyti ir laukti susitikimo dėl pokalbio su viza, todėl siūlome susitarti dėl susitikimo iš karto po to, kai sumokėsite mokestį už mokslą ir registracijos mokestį, o jūsų vizos palaikymo pažymėjimą išsiųsime greituoju kurjeriu. dienų.

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Budapest

   Záhony utca 7, H-1031, Budapest

  Klausimai