Keystone logo
International French University

International French University

International French University

Įvadas

International French University (IFU) yra prancūzų aukštojo mokslo mokykla, 100% internetinė, esanti Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje.

IFU, privataus aukštojo mokslo lyderė, siūlo profesionalius vadovų išsilavinimo kursus tose srityse, kurių labiausiai reikalauja tarptautiniu mastu (finansai ir apskaita - skaitmeninė rinkodara - valdymas).

Mūsų programos yra skirtos studentams arba tęstinio mokymo specialistams nuo Bac + 3 iki Bac + 5. Mes pristatome 7 lygio (Bac + 5) sertifikatus, registruotus RNCP (Nacionalinis profesinių pažymėjimų katalogas).

Bendrovė yra mūsų mokymo ir švietimo projektų pagrindas, kad studentai veiktų, plėtotų savo tinklą ir taip paspartintų jų integraciją į darbo pasaulį.

Pastangos, kompetencija, pranoksta, tai vertybės, kuriomis studentai dalinsis integruodami mūsų laipsnius ir IFU absolventų bendruomenę.

Partnerystė

Paryžiaus „Ecole de Management Group“ (PEM Group), įkurtos 2015 m., Partnerė, Bac + 3 - Bac + 5 - MBA sertifikuotų studijų kursų ekspertė, įsikūrusi verslo rajono širdyje - „La Défense“ Paryžiuje

IFU Executive Education - 100% internetinė EMBA ir DBA

Mes tikime, kad kiekvienas žmogus turi teisę į įmantrią švietimo patirtį, nereikalaudamas išvykti iš šalies ar sustabdyti savo gyvenimą. Esame pasiryžę padaryti aukštąjį mokslą prieinamą ir prieinamą visiems, maksimaliai išnaudodami skaitmeninę aplinką ir išteklius.

 • Valstybės patvirtintas

Visi mūsų kursai yra pripažinti Prancūzijos valstybės (RNCP arba Nacionalinis profesinio sertifikavimo registras). Galimybė patekti į prestižinių Amerikos universitetų sertifikuotus kursus

 • Pasaulinis ir aktyvus tinklas

Galėsite išplėsti savo tinklą prisijungę prie verslo klubo, kuris atvers galimybes įvairiose pasaulio vietose

 • Individualizuota parama

Mūsų profesoriai palaikys jus studijų ir profesinės karjeros metu

 • Išskirtinė mokymo medžiaga

Aukštos kokybės kursai mūsų mokymosi patirties platformoje ir vienerių metų prieiga prie Amerikos universiteto žurnalo ir visos mokymo medžiagos

100% internetas + tiesioginiai internetiniai seminarai

Vaizdo pamokos, prieinamos visą parą, + žiniatinklio seminarai su žinomais savo srities profesionalais

DUK apie mokymąsi internete

Ar internetiniai kursai yra mano laiko juostoje?

Taip, mūsų kursai yra 100% internete. Galite lankyti savo pamokas bet kuriuo metu ir bet kur.

Kada galiu pradėti?

Turime du suvartojimus per metus, vieną rugsėjo mėnesį ir kitą sausio mėnesį.

Kiek laiko užtruks baigti studijas?

Vykdomoji MBA trunka 12 mėnesių. Nors verslo administravimo daktaro laipsnis (DBA) trunka nuo 24 iki 36 mėnesių, priklausomai nuo jūsų pažangos.

PEM grupė

International French University (IFU) yra tarptautinė verslo mokykla, priklausanti „Groupe Paris Ecole de Management“ (Groupe PEM). Grupė, įkurta 2015 m., Dabar turi 6 universitetus, kurie specializuojasi skirtinguose sektoriuose (sporto valdymas, nekilnojamojo turto valdymas, turizmo ir viešbučių valdymas, žmogiškieji ištekliai ir skaitmeninė rinkodara), ir turi milžinišką tinklą, kurį sudaro daugiau nei 1000 įmonių.

Statistika

Daugiau nei 1500 studentų iš daugiau nei 30 šalių studijuoja didžiausio Europos ekonomikos centro – La Défense, Paryžiaus – širdyje.

 • 6 universitetai
 • 92,3 % pasitenkinimo rodiklis
 • 100% pameistrystėje
 • 2000 m2 plotas la Defense
 • +800 Partnerių įmonių
 • 4 virtualūs miesteliai pasaulyje
 • +300 tautybių
 • +1200 tarptautinių studentų

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Puteaux

   Tour Atlantique 22ème étage 1 Place de la Pyramide, 92800, Puteaux

   Klausimai