Keystone logo
International Max Planck Research School on Cellular Biophysics

International Max Planck Research School on Cellular Biophysics

International Max Planck Research School on Cellular Biophysics

Įvadas

Makso Planko institutas

Tarptautinė Makso Planko subcellulinės architektūros ir dinamikos tyrimų mokykla (IMPRS) yra tarptautinė doktorantų mokymo programa, kurią organizuoja Makso Planko Biofizikos institutas, Frankfurto Goethe universitetas ir Johaneso Gutenbergo universitetas Maince. Biofizika yra tarpdisciplininis mokslas, kuris fizikos teorijas ir metodus taiko biologiniams reiškiniams suprasti. Mūsų misija yra mokyti magistrantus įveikti vieną iš pagrindinių biologinių iššūkių: įgyti visišką molekulinio lygio supratimą apie ląstelę.

Mes siekiame pritraukti studentus, turinčius stiprią kiekybinių mokslų (ypač fizikos ir matematikos) bakalauro laipsnį ir norinčius pritaikyti savo įgūdžius sprendžiant iškilusius klausimus atliekant biologinius ir biomedicininius tyrimus.

IMPRS-CBP fakultetą sudaro apie 30 labai atsidavusių mokslininkų, grupių vadovų, MPI direktorių ir profesorių iš daugiausia trijų institucijų: Frankfurto Goethe universiteto (GU), Mainco Johaneso Gutenbergo universiteto (JGU) ir Maxo Plancko biofizikos instituto (MPIBP). IMPRS-CBP dalyvauja aštuoni institutai, susieti su keturiais GU fakultetais. Šie institutai, taip pat Frankfurto pažangių studijų institutas (FIAS) ir MPIBP jau yra įsikūrę „Science City Frankfurt Riedberg“, didelio našumo Reino ir Maino žinių regiono centre, centre. Riedbergo miestelyje šiandien atliekami cheminiai, biocheminiai ir fiziniai rytojaus pritaikymai. Ateityje čia savo vietą ras visų gamtos mokslų skyriai ir disciplinos.

JGU IMPRS-CBP dalyvauja du institutai, susieti su dviem fakultetais. Dėl geografinio ir teminio artumo tarp Frankfurte ir Maince esančių tyrimų grupių, tarp šių dviejų vietų jau sukurtas glaudus bendradarbiavimas ir ryški tyrimų aplinka.

Programa siūlo mokyti koncepcijas ir metodus, kad būtų galima ištirti pagrindinių ląstelės makromolekulių struktūrą, funkciją ir sąveiką, kontroliuoti ląstelių ir daugialąsčių procesus molekuliniu ir genomo lygiu, taip pat sukurti metodus vaizdui ir modeliuokite šiuos procesus. Be to, mokymo programa apima platų perduodamų įgūdžių spektrą ir apima daugiapakopį karjeros konsultavimą, specialiai skirtą mūsų doktorantams paruošti iššūkius profesinei karjerai pasaulinėje rinkoje, nesvarbu, ar tai būtų akademijoje, pramonėje ar kitur.

Mokymo koncepcija grindžiama trimis pagrindiniais absolventų rengimo ramsčiais:

 1. Mokymai per tyrimus
 2. Kursai ir seminarai apie techninius ir perduodamus įgūdžius
 3. Tinklų kūrimas tarptautinėje mokslo ekspertų bendruomenėje

Programa yra sudaryta įvadiniame mokyme iškart po įdarbinimo, kurį sudaro trijų savaičių mokymo blokas, po kurio seka trys laboratorijos rotacijos (1 etapas). 2 etapas apima daktaro laipsnį. baigiamųjų darbų tyrimas, profesinių tinklų kūrimas ir reguliari pažangos apžvalga (TAC posėdžiai), taip pat papildomi techninių ar perduodamų įgūdžių kursai ir pasirenkama mokymo patirtis.

Tarptautinis daktaras Programa

International Max Planck Research School on Cellular Biophysics (IMPRS-CBP) kviečia puikius gyvybės mokslų magistrantus kreiptis į visiškai finansuojamą daktaro laipsnį. pozicijas.

IMPRS-CBP yra tarptautinė doktorantūros mokymo programa, kurią organizuoja Maxo Plancko biofizikos institutas, Frankfurto Goethe universitetas ir Mainco Johaneso Gutenbergo universitetas.

Mūsų misija yra mokyti magistrantus spręsti vieną iš pagrindinių biologinių iššūkių: suprasti, kaip sudėtinga subcellulinė architektūra yra sukurta iš atskirų molekulinių funkcijų, kurios veikia kartu.

Prieš pasirinkdami laboratoriją, sužinokite daugiau apie mūsų fakultetą, įrangą ir projektus trimis laboratorijų pasukimais!

Paskutinė paraiškų pateikimo data yra 2021 m. Gegužės 15 d.

Mes siūlome:

 • Pažangiausia įranga biofizikos srityje atliekamiems tyrimams: Mūsų dalyvaujančios institucijos pagrindinės priemonės krio-EM, rentgeno kristalografijos, BMR, masių spektrologijos ir pažangiosios šviesos mikroskopijos tikslais.
 • Tarpdisciplininė sąranga: struktūrinės biologijos, ląstelių biologijos, neurobiologijos, molekulinės biologijos ir skaičiavimo biologijos tyrėjai dirba mūsų miestelyje, glaudžiai susiję su medicinos mokykla.
 • Puikios pagrindinės sąlygos: mes teikiame visiškai finansuojamą daktaro laipsnį. pareigos ir pagalba visais organizaciniais klausimais
 • Galimybė kurti ilgalaikius tinklus: mūsų fakultetą sudaro apie 30 labai atsidavusių mokslininkų, grupių vadovų, MPI direktorių ir profesorių iš dalyvaujančių institucijų.
 • Patrauklus ir tinkamas gyventi regionas: Frankfurtas prie Maino yra tarptautinis mokslo, finansų ir kultūros centras.
 • Daktaro laipsnis bendruomenė: studentai priimami kartą per metus ir kartu lanko absolventų kursus.

Vietos

 • Frankfurt

  Max-von-Laue-Str. 3 D-60438 Frankfurt am Main, , Frankfurt

  • Frankfurt

   Frankfurt, Vokietija

   • Mainz

    Saarstraße,21, 55122, Mainz

    Klausimai