Keystone logo
International School for Advanced Studies (SISSA) Daktaras struktūrinius ir funkcinius genomikos
International School for Advanced Studies (SISSA)

Daktaras struktūrinius ir funkcinius genomikos

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

1

Mūsų misija

PHD kursai struktūrinės ir funkcinės genomikos pagrindinė užduotis yra entuziastingų jaunųjų mokslininkų daugiausia dėmesio savo interesus plataus spektro biologinių mokslinių tyrimų disciplinų mokymą.

Projektus pagal doktorantūros kursų programa perdangos genomikos, transkriptomika ir vystymosi genetikos struktūrinė biologija, molekulinius mechanizmus neurodegeneraciją ir vystymosi neurobiologijos. Perėjimo per mokslinių tyrimų, tokių kaip sistemos biologijos gali vaidinti svarbų vaidmenį doktorantūros kursų programa. Studentai nuolat veikiami pažangiausius mokslinius tyrimus per metus aplink klases, seminarus ir praktinius užsiėmimus. Vidutinis santykis tarp vadovo ir mokinių yra apie 1, 5.

Pagrindinės mokslinių tyrimų kryptys:

 • Funkcinės genomikos smegenų
 • Raidos genomika
 • Sistemų biologija
 • Nanotechnologijos ir biologijos mokslų
 • Struktūrinė biologija priono baltymo
 • Struktūrinė biologija DNR replikacijos
 • Molekulinius mechanizmus neurodegeneracijos: Sintetiniai Prionai
 • Molekulinė fiziologija
 • Narkotikų atradimas

Naujausi vietas po daktaro laipsnio Sissa:

 • Šiaurės vakarų universiteto (Čikaga, JAV),
 • UCSF medicinos centras (San Franciskas, JAV)
 • VIB centras susirgimo biologijos (KU Leuven, Belgija),
 • Universidad Autónoma de Madrid (Madridas, Ispanija),
 • Nacionalinė Chemijos institutas (Liubliana, Slovėnija)

Priėmimo

Priėmimo į filosofijos daktaras (PhD) Kurso funkcinių ir struktūrinių genomikos vyksta per atrankos remiantis akademinių ir mokslinių kvalifikacijų ir egzaminas raštu ir žodžiu, atsižvelgiant į mokyklos statutu. Išimtiniais kvalifikuoti ne ES studentai gali būti priimami į kursą tik vertinant jų akademinių ir mokslinių kvalifikaciją.

Dėl priėmimo, kandidatai privalo turėti italų Laurea (laurea specialistica, laurea Magistralis ar seną laurea kvadrienalė) A mokslo tema, arba lygiavertis universitetinį išsilavinimą užsienyje įgytą (ty magistrantūros), kuris tinkamumas yra patvirtintas mokyklos senato po to, kai gavo iš fakulteto nariai tarybos Course patvirtinimo (toliau ŽSC žr bendrąsias taisykles, reglamentuojančias daktaro kursą Sissa). Šis laipsnis turi būti gautas iki doktorantūros kursai oficialiai pradžios.

Priėmimo komitetas (toliau AD) už egzaminą sudaro - pagal iš mokyklos statuto - bent iš trijų narių: du priklausanti FMK ir vieną narį iš kitos įstaigos (išorinis AD narys), kurią pasiūlė FMK ir nominuota iki neurologijos erdvės Tarybai.

Egzaminą siekiama patikrinti kandidato gebėjimą moksliniams tyrimams ir jos / jo žinių lygį pagrindinio molekulinės biologijos ir neurologijos. Vertinimui, AD disponuoja 100 taškų, iš kurių 10 yra skirtos akademinės ir mokslinės kvalifikacijos, 40 išlaikius egzaminą raštu ir 50 už egzaminą žodžiu. Šie pasiekimai laikomi galiojančiais vertinimo:

 • Akademiniai kvalifikacija: ty galutinis rezultatas iš laurea laipsnių, bakalauro mgr lygiaverčių diplomų ir dalyvavimas po studijų kursus, stipendijas;
 • Mokslo kvalifikacija: ty leidiniai, rankraščiai ir originalūs moksliniai rezultatai.

Egzaminą raštu susideda iš trijų temų kurso pasirinko tarp pasiūlyto AD sąrašo parengimą. Yra įtraukti į egzaminą žodžiu tik kandidatus, kurie išlaikė testą raštu su vagele lygi arba viršija 28/40 taškų.

Egzaminas gali būti sąlygoti italų arba anglų kalba.

Žodžiu egzaminas yra diskusija temomis testo raštu, pagrindinio molekulinės biologijos ir neurologijos, ankstesniame patirties, susijusios su jos kandidato / jo akademinis mokymo (įskaitant disertacijos projektą), dėl mokslinių tyrimų atliktų darbų iki šiol , ant tyrimų interesų kandidatą. Šiuo atveju taip pat, egzaminą gali būti atlikta arba Italijos arba anglų kalba. Jei kandidatas nusprendžia atlikti Italų egzaminą, jis / ji turės įrodyti, kad jos / jo žinias anglų kalba skaityti ir versti trumpą mokslo tekstą.

Kandidatas eina pasirinkimą pasiekiant balas lygus arba didesnis nei 70/100. Pasibaigus egzaminų pabaigoje iš atrinktų (pradedant nuo aukščiausią balą) sąrašas, rodomas skelbime. Ploto Taryba nagrinėja pateiktą AD tyrimo bylos nagrinėjimą ir sprendžia Priėmimo į doktorantūros kursus.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai