Keystone logo
International School for Advanced Studies (SISSA)

International School for Advanced Studies (SISSA)

International School for Advanced Studies (SISSA)

Įvadas

apie Sissa

Mokyklą, kurioje mokymas reiškia tyrimus

SISSA, Tarptautinė mokykla Aukštesniųjų studijų, buvo įkurta 1978 metais ir yra mokslinis centras kompetencijos nacionalinėje ir tarptautinėje akademinėje scenoje. Įsikūręs Italijoje, Triesto mieste, jis pasižymi 67 profesorių, apie 130 post-docs 245 doktorantus ir 95 techninių administracijos darbuotojų. Įsikūręs vaizdingame Karsto aukštumų, mokyklos apsuptas 25 akrų parke, ir siūlo puikus vaizdas į Triesto įlankos.

Trys pagrindiniai tyrimų kryptys Sissa yra Fizika, neurologijos ir matematika.

Visi atlikti Sissa mokslininkų mokslinis darbas yra reguliariai skelbiama pirmaujančių tarptautinių žurnalų su dideliu poveikio veiksnys, ir dažnai labiausiai prestižinių mokslo žurnalų, pavyzdžiui, gamtos ir mokslo. Mokykla taip pat parengė daugiau nei 150 bendradarbiavimo sutartis su geriausiais pasaulio mokyklų ir mokslinių tyrimų institutų.

Kokybės lygis tyrimams dar kartą patvirtino tai, kad per konkurencinę srityje Europos finansavimo schemas SISSA užima aukščiausią poziciją tarp Italijos mokslo institutai pagal mokslinių tyrimų stipendijų gautų atsižvelgiant į mokslininkų ir dėstytojų skaičiaus. Toks vadovavimas taip pat turėtų būti vertinamas atsižvelgiant į Sissa gebėjimą gauti finansavimą tiek iš privataus ir viešojo sektorių, pavyzdžiui, Pone, ir prin.

Kalbant apie nacionalinio vertinimo mokslinių tyrimų kokybės dalyvauja visi universitetai ir mokslo institutai, SISSA gavo aukščiausius įvertinimus matematikos ir neurologijos, ir atėjo pirmoji tarp vidutinių padalinių į fizinių mokslų srityje.

Paslaugos

Dėka savo išskirtinio nustatymo nepaliestų kaime Triesto karstas, nuostabus parkas aplink mokyklos yra puikus vieta pasivaikščioti ir pasimėgauti virš miesto ir apie Trieste įlankoje vaizdą.

Dėl Sissa miesteliu galite rasti kai kurių patogumų, pavyzdžiui, teatro / auditorijoje, salėje ir daug daugiau, kurios padarys Jūsų viešnagė mokykloje dar maloniau.

Visi studentai ir mokslininkai taip pat turi teisę naudoti įrenginius, kurie yra labai svarbus už jų darbą. Vienas iš šių įrenginių yra biblioteka, kuri suteikia prieigą prie visų svarbiausių mokslinių publikacijų, apimančių visas mokslinių tyrimų sričių Sissa. Dėl miesteliu, žurnalai taip pat laisvai prieinama internete jų elektroninę versiją.

tyrimų laboratorijose

Savo mokslinių tyrimų veiklą, eksperimentiniai grupės Sissa galite naudoti keletą laboratorijas. neurobiologijos laboratorijos naudoti pažangias priemones dėl fiziologinių tyrimų, DNR sekos analizatoriaus ir molekulinės biologijos instrumentų. Ši sritis taip pat naudoja pažangiausias kompiuterius ir programinę įrangą molekulinis modeliavimas, ir hibridinių bio-elektronikos prietaisų tyrimas. Išplėstinė tipų programinės įrangos, biologijos įkvėptas mašina vizija tyrimo yra naudojamos. Mikroskopo įrenginiai iš neurobiologijos srityje: elektroniniu mikroskopu, du confocal mikroskopai ir daug fluorescencijos mikroskopai.

Iš įrenginiai Kognityvinė neurologijos laboratorijos : tyrimų kabinos Psichologiniai eksperimentai su suaugusiais ir vaikais, naudojant sudėtingą dirbtinį kalbą; virtualus teatras pristato vizualines scenas išbandyti mąstymo procesus vaikams; didelio tankio sukėlė galimą įrašymą atlikti neurovizualinių tyrimų apie vaikų ir suaugusiųjų; Neuropsichologija laboratorija įrengtas transcranical magnetinės stimuliacijos. Kitos metodiniai įspūdingiausiose apima lytėjimo suvokimas laboratorija, kuri tiria neuronų pagrindą pojūtis naudojant 100-mikroelektrodu matrica implantuotą smegenų žievės; Ši grupė taip pat stebi neuronų aktyvumą pagrindinės suvokimo sprendimus elgiasi gyvūnai.

Informacinės technologijos ir kompiuterijos paslaugos

Milžiniškas ištekliai moksliniams skaičiavimams galima rasti Sissa. Paslaugos apima e-mail, web hostingas, platinti failų sistemas, bevielio ryšio ir nuotolinio interneto prieiga, kursų bei mokslinių tyrimų ir aukštos kokybės skaičiavimo įrenginius. SISSA palaiko daug tarpusavyje skaičius crunching serveriuose, bendrauti vieni su kitais.

SISSA yra prijungtas prie Garr, Italijos mokslinių tyrimų tinklą, ir bendrauja su pagrindiniais nacionaliniais ir tarptautiniais super skaičiavimo centruose.

Vietos

  • Trieste

    Scuola Internazionale Superiore di Studi Avanzati via Bonomea, 265 , 34136, Trieste

    Klausimai