Keystone logo
International University For Graduate Studies - IUGS Daktaro organizacinės ir politinės psichologijos
International University For Graduate Studies - IUGS

Daktaro organizacinės ir politinės psichologijos

Portsmouth, Dominika

Request duration

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

Mokomieji filosofija

IUGS studentai paprastai vidurio karjeros specialistams, kurie baigė po bakalaureato užsiėmimuose. Studentai, kuriems reikia papildomų kursinių įvykdyti jų reikalavimus bus suteikta galimybė imtis kursą (-us) į kitą akredituotoje institucijoje arba per nepriklausomą tyrimą esant IUGS. pateiktas Išplėstinė nuolatinio perdavimo kredito Kursinių turi būti patvirtintas dekanas. Kursinių turi būti susiję su studentų akademinių ir / ar profesinių tikslų ir derėti su laipsnis, kuris turi būti uždirbamos. Profesinė patirtis yra reikalaujama iš visų mūsų studentams, nors IUGS suteikia ne kreditą "gyvenimo patirties."

Laipsniai Siūloma

 • IUGS siūlo mokslų daktaras, daktaras Organizaciniai ir politinės psichologijos ir magistro laipsnius. Studentai gali pasirinkti deklaruoti ir siekti specialybę arba Organizacinės psichologijos ar politinių Psichologija.
 • Studentai turi teisę gauti suteikimo PHD su moksliniais tyrimais pagrįstą disertacijos užbaigimo, naudojant veiksmų mokymosi sistemą. Studentai turi teisę gauti suteikimo į Organizavimo gydytojas ir politinės psichologijos laipsnį su daktaro projekto užbaigimo, kuriame jų mokymosi prašymą vienam taikomosios interesų sritį. Studentai turi teisę gauti suteikimo į mokslo laipsnį su magistro mokslinius tyrimus orientuotą darbo užbaigimo Master, naudojant veiksmų mokymosi sistemą.
 • PHD disertacija paprastai yra teorinis ir apima daugiau vidurinį tada pagrindinis tyrimus.
 • Magistrantūros projektas linkęs ieškoti praktinį sprendimą ar rezultato klausimų ar reikia. Ji apima daugiau pirminis tada antrinės mokslinių tyrimų.
 • Visi studentai demonstruos meistriškumą kompetencijų per kursinių, seminaro dalyvavimą, ir profesinės patirties derinys.

Išplėstinė Nuolatinis Akademinių kreditų perkėlimo reikalavimai

Akademiniai kreditai gali būti perkeliami iš kitų institucijų pagal IUGS pažangias stovi akademinę kreditų perkėlimo politiką. Studento portfelis ir ankstesnių po bakalaureato akademinių nuorašai yra peržiūrimi dekano ir aptarti su mokiniu nustatyti jo ar jos tikslus. Ne daugiau kaip iki 66 valandų Išplėstinė nuolatinio perdavimo kreditas bus patvirtintas po šio proceso doktorantams. Dėl šių kandidatų, Instrukcija IUGS teikiama per tyrimą ir tuo 8 dienų Graduate seminaro metu 10 dienų Residency programą. Tik klasių "C" ar geriau bus priimami perkėlimo akademinės autoritetą. Be to, studentai bendras vidutinis turi būti "B" arba naujesnę versiją.

Mokomieji Reikalavimai, Taktika, Strategija, ir seka

 • Po 93 po bakalaureato kredito valandos iš viso yra reikalingas daktaro laipsnius, turi būti priimtas 27 kreditų Minimalus ne IUGS. Kai kurie iš jų gali būti priimtas per nepriklausomą tyrimą arba kitus dekano patvirtintus po bakalaureato institucijoms.
 • Iki 66 po bakalaureato akademinių kreditai gali būti perkeliami iš kitų akredituotų po bakalaureato akademinių institucijų pagal IUGS anketa Išplėstinė nuolatinio akademinės kreditų perkėlimo politiką.
 • Iš 45 po bakalaureato kreditų iš viso yra reikalingas magistro laipsnių, su 18 kreditų, paimtų IUGS minimumo. Iki 27 po bakalaureato akademinių kreditai gali būti perkeliami iš kitų akredituotų po bakalaureato institucijoms.
 • Mokymo metodai apima:
 1. Apžvalga ir, kaip patvirtinta, priėmimo ankstesnių atitinkamų po bakalaureato kursinių, kuris atitinka IUGS kriterijus Išplėstinė nuolatinio akademinės kreditų perkėlimo;
 2. Kaip reikia, nepriklausomas tyrimas ar kursai baigtas kitų dekano patvirtintus po bakalaureato institucijų atlikti reikiamą kursinių;
 3. Asignuotosios rodmenis tekstus ir mokslo žurnalų straipsnių;
 4. Interaktyvios paskaitos;
 5. Mažos grupės analizė;
 6. Naudojimasis elektroniniais ryšiais (Questia internetinėje bibliotekoje teikiamos Universiteto ir kitų pasirinkimų studentas, mentoriaus, ir dekanas);

Mokymo reikalavimai ir seka apima šių kursinių būti sėkmingai baigę IUGS:

 1. Organizacinė ir politinė psichologija Dizainas tyrimai (3) I kreditai daktaro ir magistro laipsnius;
 2. Organizacinė ir politinė psichologija Dizainas tyrimai II "(3) kreditų daktaro laipsnį;
 3. Baigus mokslinių tyrimų poreikius, plėtoti Disertacijos ar projektas vadovaujant ir konsultacijų atitinkama dekano patvirtintą globėjas.
 4. Disertacija ir burnos gynybos ar doktorantūros projektu ir egzaminas žodžiu (18) kreditai ar magistro darbą ir burnos gynybos ar magistro projektas ir egzaminas žodžiu (12) kreditai;
 5. Oralinis skydelis gynimas doktorantūros disertacijos ir magistro projekto ar egzaminą žodžiu doktorantūros projektas ar magistro projektas;
 6. Baigiu Seminaras programa (3) kreditai - tik Doktorantai;
 7. 85% meistriškumo egzaminų medžiagų minimalus reikalingas.

Doktorantūros laipsnių, organizacinio ir politinio psichologijos tyrimų turiu būti baigtas, patvirtino ir pateikė prieš pradedant darbą mokslinių tyrimų projektavimo II. Organizacinė ir politinė psichologija tyrimų ir dizaino I ir II yra būtinos darant disertaciją arba daktaro projektą. Tyrimai I yra būtina sąlyga siekiant įmonės magistro disertaciją, mokslinių tyrimų II nereikia magistro laipsnio. Disertacija ir doktorantūros projektas nėra prielaidos dėl 8 dienų Graduate seminaro metu 10 dienų Residency. Tačiau rekomenduojama, kad visa reikalinga kursinių prieš mokslinių tyrimų kursus baigti.

Kurso turinys Domenų Reikalavimai

 • Privalomieji dalykai domenai (ar lygiavertiškumas, kaip įvertinti ir fakulteto dekanas patvirtintos) yra šie:
 1. Statistika ir tyrimų metodai;
 2. Dizainas tyrimai;
 3. Organizaciniai ir / arba Bendrijos mokslinių tyrimų principai ir metodai;
 4. Organizacinė politikos vystymą;
 5. Individualus, komanda, ir Organsational veiksmingumą;
 6. Programos ir personalo valdymas;
 7. Organizacinė plėtra ir keitimas;
 8. Viešųjų ryšių ir socialinės žiniasklaidos;
 9. Žmogiškųjų išteklių valdymas ir darbuotojų santykiai;
 10. Finansų valdymas.

Papildomos kreditai gali būti perkeliami iš kitų institucijų pagal IUGS pažangias stovi akademinę kreditų perkėlimo politiką. Be to, Instrukcija IUGS teikiama per nepriklausomą tyrimą, nuotolinio mokymo ir Graduate seminaro programą. Pavyzdžiai Pasirenkamieji dalykai sritis (kursai, susiję su konkrečia studento studijų sritis, kurios gali būti perduotos Išplėstinė autoritetą ar priimtu kaip nepriklausomų studijų kursuose):

 1. Kryžminis kultūriniai tyrinėjimai;
 2. Politikos mokslai;
 3. Personalo atranka ir išsaugojimas;
 4. Žmogaus veiklos veiksniais;
 5. Karjera mokymo ir kuravimas;
 6. Darbo sveikatai ir gerovei.

Norimoms kompetencijoms ir rezultatai

 • Šios kompetencijos reikalavimai yra skirta parengti organizacines ir / ar politinių psichologija lyderius užtikrinti savo žinias konceptualūs pagrindai organizacinės ir politinės psichologijos, taikomųjų tyrimų metodus, vadovavimo ir bendravimo įgūdžius, ir iš esmės specializacijos sritį.
 • Visi Doktorantai bus parodyti meistriškumą kompetencijų per kursinių, rezidentūros seminaro dalyvavimą, ir profesinės patirties derinys. Studentai turi teisę gauti suteikimo į Organizavimo ar politinių Psichologijos su moksliniais tyrimais pagrįstą disertacijos užbaigimo daktaras, naudojant veiksmų mokymosi sistemą.
 • PHD yra skirta parengti organizacines ir politinius psichologai užsiimti mokslinių tyrimų ir mokslo bei politikos vadovavimo srityje. Šie absolventai bus parodyti išsamų supratimą apie organizacinę ir / arba politinės psichologijos praktikos, mokslinių tyrimų ir teorija.
 • Iš Organizaciniai ir politinės psichologijos mokslų daktaras yra skirta stiprinti studento gebėjimą dirbti taikomosios organizacinės, vyriausybinių arba politinių aplinkoje, kur Išplėstinė žinios gali padėti jiems tęsti savo organizacijos tikslus ir strategines kryptis.
 • Mokslo magistro laipsnį yra skirtas padėti vidurio karjeros specialistams iš anksto už bakalauro lygio jų profesijų. Magistro laipsnį studentas paprastai ėmėsi 27 akademinių studijų kreditų kitoje akredituotoje institucijoje, su pusiausvyra turi būti baigtas ne IUGS. Magistro programa yra skirta padėti pakopos studentams magistrantūros akademinių kreditų baigti magistro disertaciją.
 • Visi absolventai bus įrodyti:
 1. Gebėjimas analizuoti problemas ir problemas organizacinių ir / arba politinės psichologijos naudojant organizacinę ir / arba Bendrijos mokslinių tyrimų ir statistinius metodus;
 2. Gebėjimas sintetinti informaciją iš įvairių šaltinių (pvz sujungti surašymą ir vietoje surinktus duomenis) įvertinti reikšmę sveikatos ir demografines problemas ir plėtoti strategijas, spręsti organizacinius ir / ar politinių psichologijos problemas į interesų arba specializacijos srityje tokiu būdu, kad prisideda prie įrodymais organizacinės ir / arba politinės psichologijos stipendiją;
 3. Lyderystė kuriant ir įgyvendinant organizacines ir politinius politiką, strategijas ir intervencijas, kad spręsti didelę organizacinio ar bendruomenė problemos / klausimo;
 4. Gebėjimas įvertinti ir panaudoti bendravimo ir socialinės žiniasklaidos strategijas visoje įvairių bendruomenių ir auditorijai informuoti ir daryti įtaką programos ir politikos sprendimai;
 5. Vizija ir filosofija profesinės lyderystės organizacinių ir / arba politinės psichologijos.

Apie Mokyklą

Klausimai