Keystone logo
International University For Graduate Studies - IUGS Daktaro socialiniame darbe
International University For Graduate Studies - IUGS

Daktaro socialiniame darbe

Portsmouth, Dominika

Request duration

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Mokomieji Filosofija ir misija

Pagrindinis uždavinys švietimo programas socialinio darbo yra suderinamas su šios profesijos misiją: stiprinti žmogaus savijautą ir padėti patenkinti pagrindinius žmogaus poreikius visų žmonių, ypač atkreipiant dėmesį į poreikius ir įgalinimo žmonių, kurie yra pažeidžiami, engiamos ir gyvena skurde. Socialinis darbas doktorantūros filosofiją IUGS atspindi šią misiją. Istorinis ir bruožas Socialinės darbas yra profesija "dėmesys individo gerovės socialiniame kontekste ir gerovei visuomenėje. Esminis socialinio darbo yra dėmesys aplinkos jėgų, kad sukurti, prisideda prie ir problemų sprendimui gyvenimo.

Socialiniai darbuotojai skatina socialinį teisingumą ir socialinę kaitą su vardu ir klientams. "Klientai" naudojamas imtinai kreiptis į asmenų, šeimų, grupių, organizacijų ir bendruomenių. Socialiniai darbuotojai yra jautrūs kultūros ir etninę įvairovę ir siekti užkirsti kelią diskriminacijai, priespaudos, skurdo ir kitų formų socialinės neteisybės. Ši veikla gali būti tiesioginio praktikos, bendruomenės organizavimas, priežiūra, konsultacijos administravimo, atstovavimo, socialinės ir politinės veiklos, politikos kūrimo ir įgyvendinimo, švietimo ir mokslinių tyrimų ir vertinimo forma. Socialiniai darbuotojai siekia didinti žmonių gebėjimą spręsti savo poreikius. Socialiniai darbuotojai taip pat siekiama skatinti organizacijų, bendruomenių ir kitų socialinių institucijų reagavimą į asmenų poreikius ir socialines problemas.

Iš socialinio darbo profesijos misija yra įsišaknijusi pagrindinių vertybių. Šios pagrindinės vertybės, apkabina socialinių darbuotojų visoje profesijos istoriją, yra socialinio darbo unikalios paskirties ir perspektyvos pagrindas: paslaugos, socialinio teisingumo, orumo ir vertės asmens, svarbą žmogaus santykius, vientisumą ir kompetencijos. Šis vertybių žvaigždynas atspindi tai, kas yra unikalus socialinio darbo profesijos. Vertybės ir principai, srautas iš jų turi būti subalansuotas pagal kontekstą ir sudėtingumo žmogiškosios patirties (NASW 2008).

Laipsniai Siūloma

 • IUGS siūlo filosofijos (PhD) daktaras Socialinio darbo ir daktaro socialinio darbo (DSW).
 1. PHD yra skirta parengti socialinio darbo specialistas, užsiimti mokslinių tyrimų, mokymo ir akademinio vadovavimo srityje, taip pat teikia pažangius socialinio darbo paslaugas organizacijoms, vyriausybėms, bendruomenių ir individų.
 2. Socialinio darbo mokslų daktaras yra skirta stiprinti studento gebėjimą dirbti taikomosios socialinio darbo aplinkoje, kur Išplėstinė žinios gali padėti jiems toliau savo gebėjimą teikti socialinio darbo paslaugas.
 3. PHD Disertacija linkęs būti teorinis ir apima daugiau vidurinį tada pagrindinis tyrimus.
 4. Žodį būklės įrenginiai Projektų linkęs ieškoti praktinį sprendimą ar rezultato klausimų ar reikia. Ji apima daugiau pirminis tada antrinės mokslinių tyrimų.

Kurso turinys domenai ir reikalavimai

 • Privalomieji dalykai domenai (ar lygiavertiškumas, kaip įvertinti ir fakulteto dekanas patvirtintos) doktorantūros laipsnių socialiniame darbe apima:
 1. Socialinės gerovės ir organizacinė politika;
 2. Žmogaus augimas ir vystymasis;
 3. Nenormalus psichologija;
 4. Sistemų teorija;
 5. Special Needs populiacijos;
 6. Socialinio darbo metodus;
 7. Socialinis darbas praktikumas;
 8. Tyrimo metodai;
 9. Svarbios socialinio darbo pasirenkant;

Kursai turi būti priimami ne IUGS yra taip, seka:

 1. Tyrimai aš (3 kreditai);
 2. Tyrimai II "(3 kreditai);
 3. Disertacija arba doktorantūros projektas (18 kreditų) ir disertacijos gynimo arba žodžiu Projektų ekspertizė (18 kreditų);
 4. Baigiu Seminaras (3 kreditai).

85% meistriškumo egzaminų medžiagų minimalus reikalingas.

Mokomieji Reikalavimai, Taktika, Strategija, ir seka

 • Po 93 po bakalaureato kredito valandos iš viso yra reikalingas daktaro laipsnius, turi būti priimtas 27 kreditų Minimalus ne IUGS. Kai kurie iš jų gali būti priimtas per nepriklausomą tyrimą arba kitus dekano patvirtintus po bakalaureato institucijoms. Iki 66 po bakalaureato akademinių kreditai gali būti perkeliami iš kitų akredituotų po bakalaureato akademinių institucijų pagal IUGS anketa Išplėstinė nuolatinio akademinės kreditų perkėlimo politiką. Tik klasių "C" ar geriau bus priimami perkėlimo akademinės autoritetą. Be to, studentai bendras vidutinis turi būti "B" arba naujesnę versiją.
 • Mokymo metodai apima:
 1. Apžvalga ir, kaip patvirtinta, priėmimo ankstesnių atitinkamų po bakalaureato kursinių, kuris atitinka IUGS kriterijus Išplėstinė nuolatinio akademinės kreditų perkėlimo.
 2. Kaip reikia, nepriklausomas tyrimas ar kursai pabaigė kitas po bakalaureato institucijų dekano patvirtinta užbaigti reikiamą užsiėmimuose.
 3. Paskirtos skaitymai tekstų ir mokslo žurnalų straipsnių.
 4. Interaktyvios paskaitos.
 5. Mažos grupės diskusijos.
 6. Naudojimasis elektroniniais ryšiais (Questia internetinėje bibliotekoje teikiama Universiteto ir kitų pasirinkimų studentas, mentoriaus ir dekano).

Mokymo reikalavimai ir seka apima šių kursinių būti sėkmingai baigę IUGS:

 1. Socialinis darbas Tyrimai ir dizainas (3) I kreditai;
 2. Socialinis darbas Tyrimai Dizainas II (3) kreditai;
 3. Baigus mokslinių tyrimų reikalavimų, mentoriaus pagrindu plėtros Disertacijos ar projektas;
 4. Disertacija ir burnos gynybos ar doktorantūros projektas ir egzaminas žodžiu (18) kreditai;
 5. On-site žodžiu panelė ginant daktaro disertacijos ar egzaminas žodžiu doktorantūros projektas;
 6. 8 dienų absolventas Seminaras 10 dienų Residency programą.

85% meistriškumo egzaminų medžiagų minimalus. Abiejų daktaro laipsnius, Socialinis darbas Tyrimai dizainas man turi būti baigtas, patvirtino ir pateikė prieš pradedant darbą mokslinių tyrimų projektavimo II. Socialinis darbas Tyrimai ir dizaino I ir II yra būtinos darant disertacijos ar doktorantūros projektas. Disertacija ir doktorantūros projektas, nėra būtinos aukštosios seminare. Tačiau rekomenduojama, kad visa reikalinga kursinių prieš mokslinių tyrimų kursus baigti. Universiteto Seminaras gali būti baigtas bet kuriuo metu per laipsnį kandidato aukštąją ne IUGS, tačiau ji turi būti užpildyta prieš vykdydamos savo akademinius reikalavimus.

Norimoms kompetencijoms ir rezultatai

 • Baigus jų laipsnių, socialinio darbo absolventai bus parodyti kompetencijas ir pasiekimus šiose srityse stipendijos ir praktika:
 1. Išsamių žinių apie socialinio darbo teorijos ir praktikos per literatūros apžvalga, bibliografija ir plėtros komentuojami kontūro;
 2. Išsamių žinių apie mokslinių tyrimų metodikas per formulavimo socialinio darbo tyrimų klausimą ir atrankos tinkamų priemonių, duomenų rinkimo ir analizės metodus;
 3. Gerai išvystytas kritinio mąstymo įgūdžius, įskaitant analizės ir sintezės, kartu su skirtingų ir vienodos linkmės procesus;
 4. Magistras lygio rašymo įgūdžiai;
 5. Lengva su žodinio diskurso apie dalyką per Burnos gynybos ir, jei reikia, apskritojo stalo diskusijos su bendraamžiais;
 6. 6. Kompetentingos praktikos įgūdžių socialinio darbo praktikoje su suaugusiaisiais, vaikų, paauglių, organizacijų ir sistemų.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai