Keystone logo
ISEG - Lisbon School of Economics & Management Ekonomikos ir vadybos taikomosios matematikos daktaro laipsnis
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Ekonomikos ir vadybos taikomosios matematikos daktaro laipsnis

Lisbon, Portugalija

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7 000 / per year

Stovykloje

Įvadas

Covid-19
ISEG Lisbon imasi visų priemonių, kurių svarbiausias prioritetas - mūsų bendruomenės sveikata ir saugumas. Nuo kovo mėn. 100 proc. dirbame internetu, įsitraukiame virtualiai ir mokymuisi bei vertinimui naudojame internetines priemones.

Šis laipsnis yra naudingas tiems, kurie nori tęsti akademinę karjerą ar kurie nori atlikti mokslinius tyrimus, taip pat tiems, kurie nori tęsti mokslą ir išmokti naujų metodų ir mokslinės praktikos, reikalingos siekiant tobulumo savo srityje. profesinis gyvenimas įmonėse, privačiose ar valstybinėse įstaigose.

Šis kursas gali pasigirti aukštos kvalifikacijos profesoriais, ypač aktuarijos mokslo, analizės, dinaminių sistemų, finansų ekonometrijos, finansų matematikos, makro ir mikroekonometrikos, operatyvinių tyrimų, statistikos ir laiko eilučių srityse.

Priimančiosios centrai

ISEG mokslinių tyrimų centruose atliekami tyrimai yra svarbi parama doktorantūros studijų programų studentams.

Daktaro laipsnis Taikomosios ekonomikos ir vadybos matematikos pagrindiniai tyrimų centrai yra šie:

  • CEMAPRE - Taikomosios matematikos ir ekonomikos centras. Tai yra mokslo padalinys, akredituotas Mokslo ir technologijos fondo (FCT) pagal Fondo daugiametę mokslinių tyrimų ir plėtros vienetų finansavimo programą.
  • UECE - sudėtingumo ir ekonomikos tyrimų skyrius. Tai yra mokslo padalinys, akredituotas Mokslo ir technologijos fondo (FCT) pagal Fondo daugiametę mokslinių tyrimų ir plėtros vienetų finansavimo programą.

Priėmimai

Studijų programa

Idealūs studentai

Akreditacijos

Apie Mokyklą

Klausimai