Keystone logo
ISEG - Lisbon School of Economics & Management Ekonomikos ir socialinės istorijos daktaro laipsnis
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Ekonomikos ir socialinės istorijos daktaro laipsnis

Lisbon, Portugalija

3 Years

Portugalų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7 000 / per year

Stovykloje

Įvadas

Covid-19
ISEG Lisabona imasi visų priemonių, siekdama užtikrinti mūsų bendruomenės sveikatą ir saugumą. Nuo kovo mėnesio mes dirbame 100% internete, virtualiai įsitraukiame ir mokydamiesi bei vertindami naudojame internetines priemones.

Ph.D. Ekonomikos ir socialinę istoriją 1991 m. Sukūrė Lisabonos technikos universitetas, o 2009 m. Pritaikė Europos aukštojo mokslo erdvei. Šio trečiosios pakopos kurso tikslas-suteikti aukštos kokybės ekonomikos istorijos akademinį mokymą ir sukurti originalius šios srities tyrimus.

Kurso tikslas - paruošti specialistus, turinčius aukštus gebėjimus interpretuoti ir reaguoti į ekonominius ir socialinius pokyčius ilgainiui ir į šių pokyčių chronologinių, geografinių ir socialinių aspektų sąveiką.

Tyrimai, atlikti ISEG tyrimų centruose, ty GHES - Socialinės ir ekonominės istorijos tyrimų centre - teikia didelę paramą šios programos studentams. Šis centras ir kiti ISEG tyrimų centrai, kurie taip pat buvo įvertinti kaip labai geri arba puikūs, yra doktorantūros priimančiosios vietos. Ekonomikos ir socialinės istorijos studentai.

Priėmimai

Studijų programa

Idealūs studentai

Akreditacijos

Apie Mokyklą

Klausimai