Keystone logo
© (c) IST Austria Magic Lemur Productions
Institute of Science and Technology Austria

Institute of Science and Technology Austria

Institute of Science and Technology Austria

Įvadas

Institute of Science and Technology Austria – ISTA ieško aukštos kvalifikacijos kandidatų, turinčių bakalauro arba magistro laipsnius, kurie galėtų pretenduoti į daktaro laipsnį. programa. Mes siūlome visiškai finansuojamas astronomijos, biologijos, informatikos, chemijos ir medžiagų, duomenų mokslo ir mokslinio skaičiavimo, žemės mokslo, matematikos, neuromokslų ir fizikos mokslų daktaro pozicijas pasaulinio lygio tyrimų aplinkoje Vienos pakraštyje.

2019 m. ISTA užėmė 3 vietą pasauliniame gamtos indekso reitinge (normalizuotas). 2018 m. ISTA pateko į gamtos indekso kylančių žvaigždžių „Top 30 akademinių institucijų iki 30 metų“ sąrašo dešimtuką. Visiems studentams siūlomos 5 metų sutartys, jie gauna tarptautiniu mastu konkurencingą atlyginimą ir pilną socialinio draudimo apsaugą. Taip pat teikiama finansinė parama studentams dalyvauti mokslinėse konferencijose ir seminaruose. Paraiškų teikimo terminas yra 2024 m. sausio 8 d., doktorantūros studijų pradžios data 2024 m. rugsėjo mėn.

Vienas iš ISTA doktorantūros programos bruožų yra bendra absolventų mokyklos patirtis.

Siekiame rengti plačių pažiūrų mokslininkus, kurie atlieka pažangiausius, smalsumo skatinamus tyrimus. Pradinis tyrinėjimo etapas skatina plačią pažintį su svarbiais moksliniais metodais ir problemomis. Tai leidžia studentams padėti tvirtą pagrindą intensyviems tyrimams antrajame doktorantūros programos etape.

Tarpdiscipliniškumas

Mūsų studijų programai būdingas modernus visapusiškas mokymas, ypatingą dėmesį skiriant tarpdiscipliniškumui.

Yra septynios doktorantūros studijų kryptys:

 • Biologija
 • Chemija ir medžiagos
 • Kompiuterija
 • Duomenų mokslas ir mokslinis skaičiavimas
 • Matematika
 • Neurologija
 • Fizika

Ypatinga ISTA doktorantūros studijų programa yra jos lankstumas – studentai ateina turėdami skirtingus tikslus ir gali patys formuoti savo švietimo ir mokslinių tyrimų trajektorijas. Kai kurie mokiniai į ISTA ateina norėdami tyrinėti, kiti turi aiškų supratimą, kur nori eiti. Mūsų programa apima abu.

Pažangiausi tyrimai

Studentai glaudžiai bendradarbiauja su išskirtiniais dėstytojais mažose tyrimų grupėse ir turi prieigą prie aukščiausios klasės įrenginių.

2019 m. ISTA užėmė 3 vietą pasauliniame gamtos indekso reitinge (normalizuotas). 2018 m. ISTA pateko į gamtos indekso kylančių žvaigždžių dešimtuką „Top 30 akademinių institucijų iki 30 metų“ ir buvo pateikta šiame „Nature Index“ straipsnyje. Norėdami gauti daugiau informacijos, naršykite mūsų gamtos indekso tyrimo profilį. 2018 m. mes taip pat turėjome aukščiausią ERC dotacijos sėkmės rodiklį (48 %), aplenkdami Weizmann institutą, ETH Ciurichą, Kembridžą ir Oksfordą bei Maxo Plancko draugiją. Mūsų dėstytojai taip pat yra apdovanoti daugybe išskirtinių apdovanojimų, įskaitant Erwin Schrö Dingerio prizą, Ludwigo Boltzmanno apdovanojimą ir Carus medalį.

Visą studentų publikacijų sąrašą galite pamatyti ISTA Research Explorer duomenų bazėje.

Tyrimo grupės

 • 69 tyrimų grupės 2022 m
 • 90 tyrimų grupių iki 2026 m

"State-of-the-art" įrenginiai

Nepriklausomai nuo jūsų studijų srities, turėsite prieigą prie pažangiausios įrangos, kad galėtumėte atlikti mokslinius tyrimus tarptautiniu mastu konkurencingu lygiu. Nuo biologinio vaizdo gavimo ir elektroninės mikroskopijos iki nanogamybos ir didelio našumo skaičiavimo: centralizuotos mokslinės paslaugos remia pažangiausius tyrimus.

Ph.D. Laipsnis

ISTA yra mokslinių tyrimų institutas, turintis teisę suteikti mokslų magistro ir filosofijos daktaro vardus. ISTA yra nepriklausomas juridinis asmuo pagal viešąją teisę ir turi savo valdymo ir valdymo struktūras pagal federalinį Institute of Science and Technology Austria aktą (BGBl. I Nr. 69/2006).

Kadangi mūsų įgaliojimai suteikti laipsnį tiesiogiai kyla iš Austrijos parlamento akto, ISTA netaikomas Austrijos universitetų įstatymas.

Pagalbos ir karjeros plėtros paslaugos

ISTA &rsquo fakultetas ir administracija gali teikti informaciją, patarimus ir paramą studijų metu. Akademinės pagalbos paslaugos apima studijų krypties atstovų, mentorių ir absolventų mokyklos biuro rekomendacijas. Reguliarūs karjeros pokalbiai, įgūdžių ugdymo sesijos, taip pat pramonės lyderių vizitai, absolventų mokymo ir karjeros plėtros programos paruošia mokslininkus tolesniems žingsniams; akademinėje bendruomenėje, pramonėje ir ne tik.

Kur yra ISTA ?

Institutas yra tik 25 minutės kelio autobusu nuo Vienos, kuri nuolat yra laikoma vienu geriausių pasaulio miestų gyventi. Mūsų studentai gali pasirinkti gyventi Klosterneuburge, ramioje vietovėje, apsuptoje gražių miškų, arba visai šalia. Vienos šurmulys. Mes taip pat turime keletą apgyvendinimo galimybių miestelyje.

ISTA &rsquo vienas tarpdisciplininis mokslų daktaras. Programa suteikia galimybę studentams ir dėstytojams laisvai bendradarbiauti įvairiose tyrimų grupėse ir disciplinose. Tai sukuria naujas idėjas ir mokslinių tyrimų metodus.

ISTA doktorantai gali pasirinkti iš septynių skirtingų studijų krypčių, kaip savo pagrindinę kryptį: biologijos, chemijos ir medžiagų, informatikos, duomenų mokslo ir mokslinio skaičiavimo, matematikos, neuromokslų ir fizikos. Daugelis dėstytojų yra susieti su keliais takeliais, atspindinčiais universiteto miestelio tyrimų grupių tarpdiscipliniškumą ir leidžiančius studentams susipažinti su dominančiomis temomis iš įvairių pusių.

Rotacijos trijose skirtingose tyrimų grupėse

Kiekvienas atvykęs Ph.D. studentas atlieka tris maždaug dviejų mėnesių rotacijas skirtingose tyrimų grupėse. Derinimo procesas garantuoja gerą studentų ir vadovų suderinamumą ir atskleidžia studentams naujas sritis ir metodikas.

Unikalus pločio ir gylio derinys

Tarpdisciplininių pagrindinių kursų ir pažangių pasirenkamųjų dalykų derinys suteikia studentams galimybę bendrauti su įvairių disciplinų mokslininkais ir nuodugniau tęsti pasirinktą temą.

Žinių sienų stūmimas

Novatoriškiausi tyrimai dažniausiai atsiranda disciplinų sąsajose. Aukštojoje mokykloje studentai atlieka pagrindinį vaidmenį derindami skirtingus požiūrius į mokslo ateitį.

Toliau pateiktoje diagramoje rodomas kelių grupių bendradarbiavimas ISTA , remiantis bendraautoriais publikacijomis nuo 2016 m. iki 2019 m. birželio mėn.

Universiteto ypatybės

ISTA miestelis yra Klosterneuburge, istoriniame mieste į šiaurės vakarus nuo Vienos.

Vieta yra tarp Vienos miškų, tik 18 kilometrų nuo Vienos miesto centro.

Didelę universiteto miestelio dalį sudaro laboratoriniai pastatai, studentų, dėstytojų ir darbuotojų būstai bei kitos patalpos, įskaitant kavinę, vaikų darželį, futbolo aikštę, teniso kortą ir meno / Bruto centro gurkšnių muziejų.

  Priėmimai

  Įėjimas turint bakalauro arba magistro laipsnį

  ISTA sveikina studentus, turinčius skirtingą akademinį išsilavinimą, kurie gali panaudoti savo įgūdžius ir patirtį mokslinėje aplinkoje.

  Kviečiame kandidatus, turinčius (arba tikisinčius turėti prieš stojant) biologijos, neuromokslų, matematikos, informatikos, fizikos, chemijos ir susijusių sričių bakalauro arba magistro laipsnį.

  Tarptautinė angliškai kalbanti aplinka

  ISTA turi įvairių ir tarptautinių studentų iš daugiau nei 50 šalių. Institutas vienija mokslininkus ir darbuotojus iš 72 skirtingų šalių.

  ISTA darbo kalba yra anglų.

  Priėmimo ir studijų mokesčiai

  ISTA neima jokio mokesčio už mokslą. Norint kreiptis į mūsų doktorantūros ir stažuočių programas, nereikia mokėti paraiškos mokesčio.

  Bakalauro ir magistrantūros studentai, galintys teikti paraiškas

  ISTA sveikina studentus, turinčius skirtingą akademinį išsilavinimą, kurie gali panaudoti savo įgūdžius ir patirtį mokslinėje aplinkoje.

  Studentai, turintys biologijos, chemijos, neurologijos, matematikos, informatikos, fizikos, duomenų mokslo ir mokslinio skaičiavimo, astronomijos, žemės mokslo ir susijusių sričių bakalauro ar magistro laipsnį, yra skatinami teikti paraiškas.

  Kaip kreiptis?

  ISTA kartą per metus apdoroja paraiškas savo doktorantūros programai. Norėdami pateikti paraišką, turite susikurti internetinę paskyrą, kuri leis stebėti savo paraišką įvairiais etapais. Mes nepriimame paraiškų ir dokumentų, gautų už šios sistemos ribų.

  Užpildykite formą naudodami žiniatinklio naršyklę staliniame kompiuteryje. Žiniatinklio naršyklės mobiliuosiuose įrenginiuose (pvz., Android, iPhone, iPad ir kt.) nepalaikomos.

  Kokios taikymo medžiagos reikalingos?

  Į paraiškų portalą prašome įkelti šiuos dokumentus:

  • CV
  • Tikslo pareiškimas (SoP) Tikslo pareiškimas yra svarbi jūsų paraiškos dalis. Jame pasidalykite su mumis viskuo, kas paruošia jus absolventų tyrimams. Pavyzdžiui, galite apibūdinti savo ankstesnius mokslinių tyrimų projektus, motyvaciją, įgūdžius ir pagrindą, susijusį su tyrimų sritimis ir grupėmis, kurias pasirinkote paraiškos formoje. Stenkitės kiek įmanoma tiksliau apibūdinti savo patirtį, akcentuodami techninius įgūdžius, kuriuos įvaldote. Suformuluokite savo tikslo pareiškimą, pirmiausia atkreipdami dėmesį į pirmiau nurodytus bendruosius dalykus, o užbaikite atsakydami į šiuos konkrečius klausimus:
   • Svarbus pirmųjų studijų metų tikslas yra susirasti akademinius namus, prisijungus prie tyrimų grupės. Atsižvelgdami į tai, kad sėkmingas narystė priklauso ne tik nuo jūsų pageidavimų, galite apsvarstyti keletą variantų. Kokia (-os) grupė (-ės) jums būtų aktuali, kokia (-os) eilės tvarka ir kodėl, atsižvelgiant į jūsų tyrinėjimo pomėgius ir patirtį? Nurodykite iki trijų tyrimų grupių ISTA
   • Per pirmuosius metus aukštojoje mokykloje reikia atlikti tris rotacijas trijose tyrimų grupėse. Paaiškinkite, kurias grupes pasirinktumėte ir kodėl. Aukštoji mokykla skatina studentus apsvarstyti vieną rotaciją už jų kompetencijos srities ribų; ar turėtumėte nuspręsti išnagrinėti šią galimybę, kurią tyrimų grupę svarstytumėte ir kodėl?
   • Visų studijų programų ir visų studijų metų, kuriuos lankėte ir (arba) šiuo metu esate įstoję, universitetų nuorašai ir diplomai (anglų ir originalo kalba)
   • 3 teisėjų, galinčių įvertinti jūsų akademinius ir mokslinius rezultatus, kontaktinė informacija. Visi dokumentai turi būti pateikti anglų kalba, o universiteto nuorašų kopijos taip pat pateikiamos originalo kalba.

  Kokie yra atrankos kriterijai?

  Pretendento pasirengimui, motyvacijai ir potencialui įvertinti atrankos komisija naudoja rodiklių rinkinį. Bus svarstoma:

  1. Bakalauro studijų rezultatai: apskritai, ypatingą dėmesį skiriant atitinkamoms konkrečios srities kursams
  2. Referenciniai laiškai, kuriuos pateikia profesoriai ir vyresnieji mokslininkai: priimtinas vienas laiškas iš pramonės, tačiau pirmenybė teikiama laiškams iš akademinio išsilavinimo; teisėjų prašoma atkreipti dėmesį į analitinius gebėjimus, techninius įgūdžius, gebėjimą dirbti savarankiškai ir motyvaciją / įsipareigojimą
  3. Tikslas: pareiškėjo ankstesnė mokslinių tyrimų patirtis ir motyvacija kreiptis į šią konkrečią doktorantūros programą: ar tai tinkama akademiškai? kaip programa prisideda prie kandidato ateities karjeros planų? ir tt
  4. Papildomi atitinkami įgūdžiai (konkrečiai sričiai): pademonstruoti, pvz., stažuotėse ir (arba) dalyvaujant mokslinių tyrimų projektuose, dalyvaujant gamtos mokslų olimpiadose, programavimo kalbos, laboratorijos metodai ir kt.
  5. Perkeliami įgūdžiai: pvz., bendravimo įgūdžiai, darbo komandoje patirtis, ankstesnė mobilumo ir tarptautinė patirtis, vadovavimo patirtis, įrodyta studentų organizacijose ir kt.
  6. Įvairovė: pvz., moteris informatikos/matematikos/fizikos srityje; sritį pakeitęs pareiškėjas ir pan.

  Stipendijos ir finansavimas

  Alumnų statistika

  Vietos

  • Klosterneuburg

   Am Campus, 1 Klosterneuburg ISTA - Graduate School Office, 3400, Klosterneuburg

   Klausimai