Keystone logo
IUMW - International University of Malaya-Wales

IUMW - International University of Malaya-Wales

IUMW - International University of Malaya-Wales

Įvadas

"Unikali partnerystė, unikali galimybė"

Didžiausias bendradarbiavimas pagaliau pasiekiamas Kuala Lumpūre. Tarptautinis Malaizijos-Velso universitetas ( IUMW ) yra Malaizijos universiteto ir Velso universiteto (Jungtinė Karalystė) tarpusavio partnerystė.

IUMW yra pirmasis Pietryčių Azijos universitetas, kuris bus priimtas kaip Didžiosios Britanijos aukštojo mokslo akademijos (HEA) narys, žinomas britų švietimo ir mokymo aukštojo mokslo įstaigos narys.

Naudodamasi abiejų universitetų išskirtiniu pasiekimu, kartu su savo pačių akademikų grupe, IUMW siūlo daugybę bakalauro ir magistrantūros kursų vietos ir užsienio studentams. Mes siekiame būti visapusišku į mokslinius tyrimus orientuoto universiteto, pripažįstamo už jo novatorišką mokymą ir mokymąsi, mokslinius tyrimus, socialines paslaugas ir švietimo valdymą.

Vizija

Mūsų vizija - būti pavyzdine ir novatoriška tarptautine aukštojo mokslo įstaiga, garsi jos absolventams, kurie yra svarbūs pasauliniams poreikiams ir sukuria vertę atviram ir bendradarbiavimo verslui, komercijai, mokslai ir technologijoms.

Misija

Mūsų misijos esmė yra sukurti ir išlaikyti tarptautinę aukštojo mokslo įstaigą, kurios išskirtinis ženklas yra pasaulinio lygio kompetencija mokymo, mokymosi ir mokslinių tyrimų bei naujovių srityje. Mūsų absolventai yra mūsų prekės ženklo ambasadai, kurie bus varomoji jėga tiek vietinės, tiek pasaulinėse rinkose.

Pagrindinės vertybės

  • Siekdami realizuoti savo viziją ir misiją, šios pagrindinės vertybės mums padeda:
  • Priimti subalansuotą plėtrą kaip pagrindinę savo veiklos organizavimo principą
  • Būdamas novatoriškas ir iniciatyvus
  • Būti svarbu likti pirmaujančiame
  • Būti sąžiningas ir patikimas mūsų santykiuose su suinteresuotosiomis šalimis
  • Kokybiškumo ir kompetencijos užtikrinimas su pasididžiavimu
  • Pagarba kitiems, kad įkveptų juos geriausiai

Vietos

  • Kuala Lumpur

    International University of Malaya-Wales, Administration Wing, 1st Floor, Block A City Campus, Jalan Tun Ismail , 50480 , Kuala Lumpur

Klausimai