Keystone logo
James Madison University Ph.D. Komunikacijos mokslai ir sutrikimai
James Madison University

Ph.D. Komunikacijos mokslai ir sutrikimai

Harrisonburg, Jungtinės Amerikos Valstijos

2 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

Komunikacijos mokslų ir sutrikimų srityje yra daug neatsakytų klausimų. Mūsų absolventai siekia į juos atsakyti. Jei ieškote stimuliuojančios intelektualinės aplinkos, kurioje gebėjimas atlikti tyrimus būtų laikomas esminiu įgūdžiu, ši programa gali būti skirta jums.

Visoje šalyje trūksta asmenų, turinčių komunikacijos mokslų ir sutrikimų daktaro laipsnius, reiškia, kad absolventai turi didelę paklausą užimti vadovaujančias pareigas sveikatos priežiūros įstaigose, universitetuose ir tyrimų centruose. Be pažangių kursinių darbų, susijusių su komunikacijos sutrikimais, studentai baigia statistikos, tyrimų planavimo, klausos ar kalbos mokslų reikalavimus, dėstymo / vadovavimo stažuotę ir disertaciją.

Daktaro daktaras. programa yra individualizuota pagal konkrečius studento interesus, tuo pačiu užtikrinant griežtą mokymosi patirtį, atitinkančią mokslinį mokymą ir pažangių žinių laipsnį. Studentai gali būti priimami į doktorantūrą. programa įvairiuose etapuose, įskaitant po magistro, po bakalaureato ir po Au.D., priklausomai nuo asmens karjeros tikslų.

Kai kurie studentai gali norėti įgyti klinikinę kvalifikaciją audiologijos arba kalbos patologijos srityje, tuo pat metu siekdami doktorantūros studijų. studijos. Visi priimti studentai vykdys individualiai sukurtą programą, kurioje akcentuojamos mokslinių tyrimų priemonės, mokslinių tyrimų veikla ir nuodugniai susipažinimas su pagrindinėmis dominančiomis sritimis, kurias palaiko tyrimas nedidelėje srityje.

Studijų programa

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai