Keystone logo
Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Įvadas

ISEG, Lisabonos ekonomikos ir vadybos mokykla, Universidade de Lisboa (Lisabonos universitetas) yra prestižiškiausia vadybos ir ekonomikos kolegija Portugalijoje.

ISEG yra akredituota Aukštųjų verslo kolegijų asociacija (AACSB), ją skiria tik 5% pasaulio verslo mokyklų, o jos programas pripažįsta daugelis žinomų tarptautinių subjektų.

2019 m. Akademinis pasaulio universitetų reitingas (ARWU), kuris kasmet pristato 500 geriausių universitetų visame pasaulyje, Lisabonos universitetą užima 1-ąja pozicija nacionaliniu mastu, 151-ąja vieta visame pasaulyje.

Lisabonos universitetas yra didžiausias ir pirmaujantis Portugalijos universitetas, vienas didžiausių universitetų Europoje. Kasmet jame priima beveik 15 000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 100 šalių.

Šiuo metu universitete studijuoja per 50 000 studentų.

Universiteto mokslinių tyrimų, inovacijų ir kultūros kokybė pritraukia vis daugiau tarptautinių talentų, siekiančių plėtoti aukščiausio lygio projektus kartu su mokslinių tyrimų padaliniais ir grupėmis.

Kodėl verta rinktis ISEG?

ISEG, Lisabonos ekonomikos ir vadybos mokykla, Universidade de Lisboa yra prestižiškiausia vadybos ir ekonomikos kolegija Portugalijoje.

Lisboa universitetas yra didžiausias ir pirmaujantis universitetas Portugalijoje. Šanchajaus reitingas 2019 m., Oficialiai žinomas kaip „Akademinis pasaulio universitetų reitingas (ARWU)“, kasmet pristatantis 500 geriausių universitetų visame pasaulyje, Lisabonos universitetą užima 1-ą poziciją nacionaliniu mastu, 151-ą vietą visame pasaulyje.

Looking out over Alfama, Lisbon

ISEG tarptautinė verslo administravimo mokslų daktaro programa (iDBA) yra taikomųjų tyrimų programa, kurios tikslas - paruošti studentus strategijos ir organizacijos valdymo srityse, suteikiant pažangių tyrimų įgūdžius, siekiant tobulinti vadybos tyrimus ir praktiką organizacijose.

Tai derina kompetenciją su tyrimais ir profesinę praktiką.

Vietos

  • Lisbon

    Rua do Quelhas, 6, 1200-781, Lisbon

    Klausimai