Keystone logo
LMU University – Faculty of Medicine

LMU University – Faculty of Medicine

LMU University – Faculty of Medicine

Įvadas

Miuncheno medicinos tyrimų mokykla (MMRS) yra centrinė LMU medicinos fakulteto įstaiga. Jis sukurtas kaip skėtinė struktūra, apimanti visas doktorantūros studijas (įprastas daktaro disertacijas ir struktūrines doktorantūros programas) žmonių medicinos, odontologijos, žmogaus biologijos ir gyvybės mokslų srityse.

LMU Miuncheno Dr. von Haunerio vaikų ligoninė yra viena iš pirmaujančių ir efektyviausių universitetinių vaikų ligoninių Vokietijoje ir Europoje. Ji siūlo puikias tyrimų, mokymo ir mokymo sąlygas ambicingiems gydytojams ir mokslininkams. Labai tarpdisciplininė aplinka ir žinomos mokslinių tyrimų grupės suteikia galimybę dalyvauti pažangiausiuose mokslinių tyrimų projektuose ir teikti pacientų priežiūrą aukščiausiu medicininiu lygiu.

Vienas iš pagrindinių MMRS uždavinių – įsteigti daktaro laipsnį. pagrindinės sritys pagal "Ph.D. Medical Research" egzaminų nuostatus, siekiant skatinti fakulteto internacionalizaciją. Iki šiol pagrindinės sritys „Tarptautinė sveikata“ (Tarptautinės sveikatos centras), „Burnos mokslai“ (Poliklinik für Zahnerhaltung und Parodontologie), „Epidemiologija ir visuomenės sveikata“ (IBE), „Plaučių biologija ir ligos“ (Išsamios pneumonijos centras, Helmholtz) ir „Genominė ir molekulinė medicina – individualizuotas požiūris į vaiko sveikatą“.

Be to, mokslinių tyrimų mokymo grupėms („Graduiertenkollegs“) ir bendradarbiaujantiems tyrimų centrams („Sonderforschungsbereiche“) suteikiama galimybė savo studentams suteikti daktaro laipsnį. pagal "Ph.D. Medical Research" egzaminų nuostatus.

Kaip pagrindinis kontaktinis asmuo, MMRS biuras padeda fakultetui kaip patarėjas visais aspektais, susijusiais su naujų mokslų daktaro laipsnio kūrimu. pagrindines sritis ir doktorantūros studijų vykdymą.

MMRS biuras taip pat yra centrinis administracinis padalinys, kuriame tvarkomi visi doktorantūros klausimai. Vedama centrinė visų studentų duomenų bazė, organizuojami priėmimai ir egzaminai, rengiami ir įteikiami pažymėjimai ir mokslo laipsniai.

Visi doktorantai automatiškai tampa MMRS nariais, kai jie priimami į fakultetą kaip doktorantai.

Mūsų požiūris

Mokome rytojaus lyderius (bio)medicininių tyrimų srityje. Mes padedame jauniems mokslininkams ir pediatrams tapti personalizuotos tikslios medicinos pradininkais. Norime tobulinti genominius tyrimus, kad padėtų vaikams, sergantiems sunkiomis, sudėtingomis ir retomis ligomis visame pasaulyje. Mūsų Ph.D. studentai yra prižiūrimi geriausių mokslininkų ir turi visišką prieigą prie moderniausių įrenginių.

Misija

Mūsų misija – suteikti aukštos kvalifikacijos jauniems mokslininkams geriausias tyrimų sąlygas, puoselėti puikių mokslų daktaro interesus ir kompetencijas. studentus, ir paruošti juos tolimesniam karjeros keliui aukščiausiu lygiu.

Vizija

Mūsų vizija yra ta, kad nė vienas vaikas neturėtų mirti nuo sunkios, sudėtingos ar retos ligos. Norėdami tai pasiekti, investuojame į mokslinius tyrimus ir geriausių jaunųjų mokslininkų bei pediatrų rengimą.

Galimi laipsniai Medicinos fakultete:

Medicinos fakultetas suteikia penkis skirtingus daktaro laipsnius, priklausomai nuo (būsimo) doktoranto kvalifikacinio laipsnio, taip pat nuo potencialaus vadovo laipsnio.

Dr med.

Daktaro laipsnis Dr. med. skirtas studentams, turintiems žmogaus medicinos kvalifikacinį laipsnį.

Dr med. įdubimas.

Daktaro laipsnis Dr. med. įdubimas. skirta studentams, turintiems stomatologijos kvalifikacinį laipsnį.

Dr rer. biol. hum.

Žmogaus biologijos daktaro laipsnis skirtas doktorantams, kurie norėtų vykdyti doktorantūros projektą Medicinos fakultete, bet neturi žmogaus ar dantų medicinos išsilavinimo.

Ph.D. medicininiai tyrimai

Daktaro daktaras. Medicinos tyrimai yra 3 metų struktūrizuota mokslinių tyrimų mokymo programa, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas dabartiniam medicininių tyrimų turiniui, ypač biomedicininiams eksperimentiniams, klinikiniams ar transliaciniams tyrimams arba visuomenės sveikatos tyrimams. Kandidatų paraišką ir atranką atlieka atitinkamos pagrindinės sritys ir mokymo grupės.

Dr rer. nat.

Dr. rer. nat. yra skirtas gyvybės mokslų kvalifikacinį laipsnį turintiems doktorantams. Turite būti įgiję pažymį, leidžiantį vykdyti doktorantūros mokslo projektą viename iš LMU gyvybės mokslų fakultetų. Doktorantūros mokslo projekto priežiūrą gali vykdyti tik vadovas, turintis gyvybės mokslų daktaro laipsnį.

Vietos

 • Munich

  Geschwister-Scholl-Platz,1, 80539, Munich

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai