Keystone logo
Management Center Innsbruck

Management Center Innsbruck

Management Center Innsbruck

Įvadas

Verslumo mokykla ®

Į Management Center Innsbruck nuorodos kartu geriausias iš mokslo, ekonomikos ir konsultavimo unikalios koncepcijos tarptautinės verslumo mokyklos ®. Įkurta 1995–1996 m. Kaip pagrindinė unikalios Insbruko atvirojo universiteto koncepcijos atrama, Management Center Innsbruck pelnė aukščiausią poziciją tarptautiniame aukštojo mokslo peizaže.

Šiandien daugiau nei 3400 studentų, 1000 mokytojų, 276 universitetai partneriai iš viso pasaulio ir daugybė absolventų bei darbdavių labai vertina tai, ką gali pasiūlyti „Entrepreneurial School ® “. Vadovaudamasi „Visapusiško Insbruko universiteto“ koncepcija, MCI stengiasi patarti motyvuotiems žmonėms, kurie nori kurti savo ateitį tęstiniu tikslu, siekdami asmeninio ir profesinio tobulėjimo. MCI siūlo aukščiausio lygio aukštojo mokslo, nebaigimo ir antrosios pakopos švietimo programas vyresniems ir jaunesniems vadovams iš visų valdymo lygių ir šakų.

MCI programos orientuotos į visus asmenybės lygius ir apima moderniausių mokslo ir praktikos žinių, susijusių su verslu ir visuomene, sritis. Kaip tarptautiniu mastu orientuotas informacijos ir komunikacijos centras, MCI yra atviras naujoms perspektyvoms, metodams ir projektams. Konstruktyvus dialogas ir tarpdisciplininių kompetencijų ugdymas bendradarbiaujant yra du iš MCI mokymo ir mokymosi ramsčių. MCI palaiko organizacijų konkurencingumą ir daro įtaką verslo, administravimo, politikos ir kultūros profesionalizavimui. Taikomieji moksliniai tyrimai ir plėtra MCI ypač vertinami dėl vietinių įmonių inovacijų stiprinimo ir į kokybę orientuoto mokymo užtikrinimo.

Įtraukta į platų globėjų, rėmėjų ir partnerių tinklą, MCI yra svarbus variklis, padedantis Insbruke, Tirolyje ir Austrijoje pozicionuoti akademinius ir tarptautinius susitikimus. Mūsų kaimyninis bendradarbiavimas su Insbruko universitetu, arti gyvo Insbruko senamiesčio ir galinga vietovės architektūra yra šio tarptautiniu mastu pavyzdingo aukštojo mokslo centro filosofijos ir misijos išraiška.


Mūsų misija

MCI Management Center Innsbruck vadovaujasi verslumo mokyklos ® koncepcija. MCI suteikia motyvuotiems žmonėms galimybę pasiekti puikių rezultatų, suteikia gilią akademinę kompetenciją ir sukuria novatorišką žinių perdavimą stipriame tarptautiniame tinkle.


Mūsų sėkmės veiksniai

Kokybiškas mokymas: Aukštos kokybės mokymas užtikrina mūsų poziciją tarp pirmaujančių akademinių institucijų vokiškai kalbančiame pasaulyje.

Intelektinis indėlis: mūsų intelektinis indėlis yra pritaikytas, susijęs su verslu ir orientuotas į sprendimus.

Tarptautinė orientacija: mūsų stipri tarptautinė orientacija sukuria praktinę patirtį, prestižą ir pridėtinę vertę mūsų klientams.

Orientacija į klientą ir aptarnavimą: mūsų orientacija į klientą ir aptarnavimą yra pavyzdinė.

Žmonės ir kultūra: mūsų verslo kultūra klesti abipusiu pasitikėjimu, darbuotojų įsipareigojimu, verslumu ir atsakomybe visuomenei.

Prekės ženklas: MCI prekės ženklas yra tarptautiniu mastu žinomas ir reiškia našumą, profesionalumą, žinias ir kompetenciją.

Tinklas: mūsų tarptautinis tinklas sukuria konkurencinį pranašumą ir pridėtinę vertę mūsų suinteresuotosioms šalims.

Inovacijos: Nuolatinės naujovės sudaro mūsų pozicijos rinkoje pagrindą ir užtikrina mūsų konkurencingumą.

Infrastruktūra: Puiki mūsų infrastruktūra sukuria patrauklią ir stimuliuojančią aplinką.


Miestelis ir vietos

Management Center Innsbruck (MCI) sukūrė tarptautiniu mastu orientuoto taikomųjų mokslų universiteto reputaciją, orientuodamasis į klientus ir nuosekliai valdydamas kokybę. Tirolio kalnai, pasiekiami ranka, neprilygstamos regiono sporto ir laisvalaikio pramogos, artumas Vokietijai, Šveicarijai ir Italijai bei ilgametės Insbruko akademinės tradicijos garantuoja nepakartojamą atmosferą studentams.

Centrinėje vietoje „MCI“ siūlo puikią infrastruktūrą su patraukliomis ir gerai įrengtomis paskaitų salėmis, kompiuterių laboratorijomis ir grupinėmis darbo patalpomis, su moderniausiomis darbo vietomis ir tyrimų patalpomis, netoliese esančiais studentų nakvynės namuose vietos pavalgyti, patogi automobilių stovėjimo aikštelė ir puikus viešasis transportas.

Vietos

  • Innsbruck

    Universitätsstraße,15, 6020, Innsbruck

Programos

Klausimai