Keystone logo
Michigan Technological University MTU

Michigan Technological University MTU

Michigan Technological University MTU

Įvadas

Mičigano technologijos universitetas pradėjo veikti kaip Mičigano kalnakasybos mokykla Houghtone 1885 m. Mičigano valstijos įsteigta kalnakasybos inžinierių mokymui, kad jie geriau valdytų vietines vario kasyklas, mokyklą pradėjo keturi dėstytojai ir 23 studentai antrame pastato aukšte. Montezuma prospektas Houghtone. Pastatas, dešimtmečius veikęs kaip Houghtono gaisrinė salė, dabar yra naktinis klubas ir restoranas.

Mičigano kalnakasybos mokykla ir vėlesnis Mičigano kasyklų koledžas ruošė nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintus kalnakasybos inžinierius. Pirmasis mūsų prezidentas Marshmanas E. Wadsworthas (1887–1998) prižiūrėjo stipraus fakulteto kūrimą, judėjimą į dabartinę miestelio vietą ir kolegijos misiją.

Mičigano technologijos universitete mūsų daugiau nei 7 000 beprotiškų protingų studentų kuria ir paleidžia nanopalydovus, gerina kulkšnies protezus ir sujungia robotus su vaikais. Vien šiais metais „Michigan Tech“ studentai, mokydami mokslinius tyrimus, praleis 126 000 valandų kartu su dėstytojais. 18 mūsų centrų ir institutų yra apginkluoti 80,4 mln. USD mokslinių tyrimų išlaidomis. Huskiai uždirba devintus didžiausius pradinius atlyginimus šalyje - 65 000 USD (mediana). Tai tokia ateitis, kurios nėra.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Houghton

    Townsend Drive,1400, 49931, Houghton

    Klausimai