Keystone logo
Pavol Jozef Safarik University Faculty of Science Daktaras diskrečioje matematikoje
Pavol Jozef Safarik University Faculty of Science

Daktaras diskrečioje matematikoje

Košice, Slovakija

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

* Jokio mokesčio už tam tikrą skaičių pareigybių nereikia. Prašyti informacijos

Įvadas

132452_ScreenShot2020-03-07at10.07.05PM.png

Pavol Jozef Safarik University Faculty of Science

Daktaras programos aprašymas

Daktaras programa Diskretinė matematika yra moksliniais tyrimais pagrįsta studijų programa, kurioje akcentuojamos dvi sritys. Grafų teorijos kryptis daugiausia nukreipta į chromatinę grafų teoriją, grafikų struktūrą, topologinę grafų teoriją, ciklų grafikuose grafiko žymėjimą, grafiko algoritmus ir grafiko teorijos taikymą. Algebrinėje šakoje nagrinėjamos universaliosios algebros, grotelės ir išdėstytos struktūros. Studentai dirba su naujausiomis tyrimų temomis ir sprendžia sunkias atviras problemas. Jie turi galimybę aktyviai dalyvauti tarptautiniame bendradarbiavime, pristatyti savo rezultatus tarptautinėse konferencijose ir publikuoti žymiausiuose mokslo žurnaluose. Matematikos institutas, įgyvendinantis šį daktaro laipsnį Programa turi senas tyrimų ir turtingo tarptautinio bendradarbiavimo tradicijas. KOSDIM - diskreti matematikos grupė yra pripažinta viena geriausių Europos mokslinių tyrimų grupių šioje srityje.

Priėmimo sąlygos

Visi pretendentai į Filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) programą Mokslo fakultete turi atitikti priėmimo reikalavimus stojantiesiems. Mes laukiame ne tik matematikos, informatikos, bet ir susijusių mokslo sričių absolventų. Kandidatai turėtų patvirtinti savo susidomėjimą atitinkamomis matematikos žiniomis, kurias įgijo ankstesnio tyrimo metu arba vykdydami profesinę veiklą. Patartina asmeniškai susisiekti su potencialiu vadovu el. Paštu ar telefonu, pasidomėti disertacijos tema.

Darbo tikslas gali būti modifikuotas tyrimo metu, kad tiksliau atspindėtų darbo turinį. Naujų daktaro pareigybių skaičius per metus ribojamas iki 2–4 vietų.

Kandidatai turi pateikti šią medžiagą, į kurią būtų atsižvelgiama daktaro laipsnyje. magistrantūros programa:

 • Motyvacinis laiškas
 • Užpildyta ir atspausdinta internetinė paraiškos forma
 • Magistro studijų įrašų nuorašai
 • Patvirtinta magistro diplomo kopija - notaro patvirtinta
 • CV su publikacijų ir neskelbtų darbų sąrašu
 • Dokumentai apie profesinę patirtį (jei taikoma)
 • Prašymo mokestis (nuskaityta banko pavedimo kvito kopija)
 • Rekomendacinis laiškas (neprivaloma)
 • Daktaras projekto pasiūlymas (ne daugiau kaip 5 puslapiai, A4 formato)

Visi kvalifikuoti kandidatai bus pakviesti į priėmimo komiteto posėdį birželio mėn. Pareiškėjai gali paprašyti „Skype“ skambučio. Maždaug 30 minučių trukmės susitikimo metu pareiškėjas pristato save (išsilavinimą, patirtį, rezultatus) ir pristato savo preliminarų tyrimų planą, pagrįstą doktorantūros darbo santrauka. paskelbimo konkurse tema ir jo žinios apie tyrimų sritį.

Mūsų atrankos kriterijai:

 1. Asmeniniai įgūdžiai, žinios, motyvacija ir gebėjimas dirbti ta tema. (40 proc.)
 2. Studijų rezultatai ir kita veikla, tokia kaip dalyvavimas mokslo mugėse, mokslo konkursuose, leidiniuose, konferencijose. (40 proc.)
 3. Matematikos instituto prioritetai, tokie kaip vykdomi ir planuojami projektai, daktaro laipsnis pasirinkto vadovo studentai ir kt. (20%)

Priėmimo mokesčiai ir finansavimas

Paraiškos formas reikia pateikti paštu arba internetu. Paraiška doktorantūros studijų programoms yra 50 EUR (paštu) arba 30 EUR (internetu).

Doktorantūros studijos finansiškai remiamos teikiant finansavimą (stipendiją) studentams. Kiekvienais metais universitetas skiria tam tikrą skaičių daktaro laipsnių. kiekvienos doktorantūros programos pozicijos. Šioms pareigoms gali būti skiriama maždaug 10000 EUR per metus vienam studentui. Daugiau kandidatų į doktorantūrą Šis finansuotų pareigybių skaičius gali būti priimamas tik kaip savarankiškai mokantiems asmenims. Savarankiškai apmokamoms studijoms taikomas 5000 EUR studijų mokestis per mokslo metus (2 500 EUR per semestrą) ir valstybės finansavimas netaikomas. Tyrimas dėstomas slovakų arba anglų kalbomis, nedarant įtakos mokslų fakulteto įmokoms už mokslą.

Mes taip pat laukiame studentų, kurie dalyvauja mainų mainų programose, tokiose kaip „Erasmus +“, „Ceepus“, SAIA, „Cotutelle“ ir kiti, laikydamiesi schemų sąlygų, o kandidatai prieš siųsdami paraišką turėtų susisiekti su Tarptautinių ryšių ir mokslinių tyrimų biuru.

Kaip organizuojamas tyrimas?

Standartinė tyrimo trukmė yra ketveri metai. Paprastai paraiškos pateikiamos iki birželio mėn., O tyrimas pradedamas rugsėjį.

Daktaro laipsnis yra pagrįstas kursiniais darbais ir tyrimais, kurie veda į disertacijos parengimą. Kursinis darbas apima privalomus ir atrankinius privalomuosius kursus, skirtus išplėsti studento žinias įvairiose diskrečiosios matematikos disciplinose, ypatingą dėmesį skiriant disertacijos dalykui. Tiriamojoje dalyje studentai glaudžiai bendradarbiauja su savo daktaro laipsniu. vadovas seminaro metu, kuriame aptaria mokslo problemas su kitais vyresniaisiais tyrėjais ir kolegomis. Be to, tyrimas apima publikacijų, tyrimų projektų, citatų ir kt. Rengimą.

Sėkmingai baigus doktorantūrą tikimasi įgyti įgūdžių ir mokslinės patirties pasiektus rezultatus paskelbti tarptautiniuose recenzuojamuose mokslo žurnaluose. Studentai išmoks šių įgūdžių priežiūros ir bendravimo su kitais kolegomis institute proceso metu. Studentai reguliariai susitinka su savo vadovais ir privalo kasmet pranešti apie savo pažangą.

Abi studijų dalys prasideda nuo pirmųjų studijų metų ir paprastai studijų dalis baigiama antraisiais metais. Antrųjų programos kursų pabaigoje studentas turi išlaikyti valstybinį egzaminą raštu ir žodžiu, įrodantį gebėjimą savarankiškai atlikti tyrimus. Rašant disertaciją tikimasi išsiaiškinti esminio ir originalaus tyrimo projekto rezultatus. Tyrimas baigiamas viešuoju disertacijos gynimu.

Daktaras absolvento profilis

Absolventas turi platų teorinių ir empirinių diskrečiosios matematikos žinių spektrą, geba pasiūlyti diskrečius matematinius modelius įvairioms mokslinėms ir praktinėms užduotims ir rasti jų sprendimus (optimalius ar apytikslius), pritaikydamas išplėtotus programavimo įgūdžius.

Absolventas žino mokslinio darbo ir tyrimų principus, įskaitant publikavimą tarptautiniuose mokslo žurnaluose ir mokslinių rezultatų pristatymą. Jis gali suformuluoti tyrimų klausimus ir kūrybiškai juos išspręsti taikydamas tinkamas metodines procedūras. Absolventas puikiai supranta šiuolaikinius šiuolaikinius reikalavimus.

Diskretinės matematikos absolventai dr. Programa yra labai aktuali darbo rinkoje, ypač institucijoms, kurių veikla orientuota į mokslinius tyrimus ir plėtrą, universitetams, vyriausybinėms institucijoms ir verslui, apimančiam duomenų analizę, tinklų ir tinklų projektavimą ir valdymą, programinės įrangos kūrimą, finansus ir draudimo užduotis.

Karjeros galimybės

Daktaras Diskrečiosios matematikos absolventai turi puikias karjeros galimybes akademinėje, tyrimų, programinės įrangos inžinerijos, ekonomikos, vyriausybės ir kitose viešojo ir privataus sektoriaus srityse. Mūsų absolventai dirba aukšto lygio akademinėse ir įmonių pozicijose tokiose įmonėse kaip „LaBRI Bordeaux“, „Google Zurich“, „Gazprom Marketing & Trading London“, „Privatbank Bratislava“, „IBM Košice“.

Priėmimai

KARJEROS GALIMYBĖS

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai